Klasika cokoladky. Z toho maji nejvetsi radost.
Do mnou dělaných pytlíků dobroty, sušené ovoce, orisky....
Ambice plnit šuplíčky nebo pytlíčky každý den mě po pár letech přešly...volím klid a pohodu - objednala jsem Jednorožčí a Nivea kalendář😂🙈
klasika čokoládový- dcerka si ho moc přeje a letos zvládne čokoládku u brácha 🙂 Jeden bude mít s vánoční Patrolou a druhý s vánoční Peppou 🙂
Měla jsem mnou dělaný z Caro krabic, pak klasika čokoládový a letos to vidím na lego.
Vzdy davam do pytlicku. Behem let jsme meli s ukoly, vanocnimi novinami,lol, barbie, baby born, syn hot wheels, lego, dinosauri. Letos jsem rekla, ze bude cokoladovy - zrejme kinder, howg.
Pytlíčky, těší se, že budou odstrihavat. Nadšená z toho nejsem, věšet 48 pytlíků na postele, když spí... 😁😁😁🤦🏻♀️🤪💪🏼
Už asi 10 let mám kapsičkovy z Tchiba, do kterého kupuju čokoládky a na 1.12. na první kapsičku připevnim pernickovy adventní kalendář od Sazky
Loni jsem dělala domečky (je u mě v profilu) a měla jsem s ním velké plány. Bohužel z nich sešlo, jednak ze zdravotních důvodů a taky jsem změnila práci.
Ale dcera si ho pamatuje a těší se na něj. Já na domečky narazila v Kiku. Jsou hezké, ale ty moje byly 🥰😍. Plnit je letos budeme legem.
Objednala jsem takový, ze kterého se sestaví betlém.
Loni měla lego, letos je v plánu Baby born.
Pernickovy, v každém okynku jiný pernicek.
Každá asi 3😂😂😂z dm jedna kosmetický druhá prasatko Pepa .Pak mam látkový plnicí ten naplnim já sama čokoládou ,sponkami ,žvýkačky atd atd
A čokoládový 😃😃
U nás jedou klasika čokoládový 😄
Starší tam bude mít kartičky fotbalistů, mladší figurky indiánů, nějaké hokejové kartičky a mix všeho možného, plus čokoládový.
Jen cokoladovy (Milka), obyc male cokoladky, nic extra. V prosinci je toho jinak hrozne moc, takhle to uplne staci
U nás jede klasika. Vždycky koupím v DE nějaký s kvalitní čokoládou. Plnit pytlíky kravinama, co se pak stejně někde válí, je mi proti srsti už jen z principu 😁 a kupovat nějaký drahý mi přijde ještě větší nesmysl... Je to jen adventní kalendář... Těšit se na Ježíška budou i s obyč čokoládovým 😊
Zvazuji kalendar s pohadkami.
Dcera bude mít z Lindexu šperkový a syn pohádkový
Delam každý rok, nebo plním. Tento rok mají pytlíky, plnim legom, ponožky, pokémon karty, pastelky, a prvy rok bude mat syn příběh do kalendáře a dcerka dostane úkoly...
Nemám místo na dva, kam by mi nevlezli, takže bude každý den 1.-24. 12. na okně pro každého malý dáreček. Jednička bude klasika čokoládový kalendář, aby pak mohli každý den zobnout, a další budou drobnosti (malé háčkované hračky, pastelky, omalovánky), sladkosti nebo ovoce, každý den něco jiného.
Máme pytlíkový a kupuji dle jejich přání puzzle nebo malé lego a rozdělím po dílcích do jednotlivých dnů.
Pro staršího (5)mám Hot wheelsca pro mladšího (1)zatím nemám.
Čokoládový.
Pytlíčkový (pytlíly máme z Lidlu). Loni jsem ho omotala okolo garnyže, byly na něm i ozdobičky a světýlka, vypadalo to moc pěkně.
Letos přemýšlím, že ho zkusím navěsit okolo skříně, ale raději bych zase garnyž, nicméně každý den se tam tedy natahovat nemohu 😕 a jinak do něj dávám drobnosti (většinou doma dělaný perníček a u toho třeba nějaký úkol, vánoční ponožky, dřevěné ozdobičky na stromek,...), nic co se potom bude válet po pokojíku 🙂
Mladší čokoládový, starší kosmetika
Předloha je podobná tvoji úvodní fotce. Včera jsem došila pytlíky, ve sklepě na mě čeká nějaké dřevo na výrobu konstrukce. Uvidíme co z toho bude. 😃
Syn mel dva roky po sobe legovy, letos jsem mu koupila HotWheels 🙂 ja mela loni od Rituals, letos se mi ale moc nelibi.
Syn od babičky dostane čokoládový a od nás do pytlíčků lego Duplo. 😊 Já mám pro sebe Yankee Candle a manžel z Douglasu. Nejmenší dostane z Německa Freche Freunde.
U nás tradičně pytlíky na zábradlí, jen jeden pro všechny tři děti, pytllíčky jsou velké dost. No a babička už koupila čokolády, asi Kinder. A ukecaly mě na kalendář z DM, starší kosmetiku, mala Frozen.... Jako jinak jsem spis minimalista, ale na ty z DM jsem sama zvědavá 🤣
U nás děsně frčí Harry Potter, takže letos bude i kalendář Harry Potter 🤷🏼♀️🙈😁
Loni měla s drobnostmi - laky, lesky, gumičky, sponky, náramky, tetovačky, zrcátko... Ten měl úspěch veliký, snad i letos bude radost 🥰
Pořád stejný na zdi obrovský strom s kapsičkami milujeho a i my a jinak baby Born 😉
Letos kašlu na homemade pytlícky a koupim klasika cokoladovy, plus do punčoch za okno nějaké drobnosti a ovoce. Nemám na to čas 😂
Do mých před 10 lety vyrobených pytlíčků kupuji vždy bojovku od nevyléčitelné optimistky plus tam dávám knížečky Albatros. To je tradice, kterou děti milují. Pak máme celá rodina IKEA pralinkový, kluci se těší si za karty v ikee vždy něco koupí.
A hlavně máme vánoční knihy - Vánoce pro kočku, Úžasné vánoce Matyáše Kotrby.
Pokud Emičku baví tvořit, doporučuji hama beads zažehlovací korálky, to u nás předloni mělo obr úspěch, taky radost v písku je fajn.
Já na advent dětem věnuji ve svůj čas, každý den plníme úkoly z bojovky a čteme, milují to a těší se na to. Už to berou jako tradici.❤️
Já jsem v létě koupila holkám ve výprodeji na pompu Barbie pro 7 letou a Baby Born pro 3 letou. A k tomu budou mít ještě mnou vyrobeny - koupila jsem loni v Tedi vánoční krabičky ala Americká poštovní schránka a každý den tam dám drobnost - sponky, vánoční tričko, vánoční ponožky, figurku z Lega apod, občas nějaká sladkost
Haribo (jako každý rok) a perníčkový
@jaaoni přesně ten bude mít taky
Vyrabim letos pernikovy kalendář na stromecku. Perniky se snedi a stromek zustane jako dekorace.
Lego friends
Stále stejný ..moc se na něj těší ❤️
Nejedlý s úkoly a zážitky jako každý rok: https://www.kuncicka.cz/ostatni/nas-adventni-cas/







Lego 😁 u nás klasika