Včera jsem potkala ve městě zrovna dvě takové tašky a jedna byla dokonce Gimi.
Máme teďka tatínka v Německu, auto je na pravidelném servisu, tak jsem vytáhla vozík taky. A musím říct, super, 1000x lepší než nákup tahat v tašce, nebo spíše v x taškách. Je to hodně pohodlné a navíc desing nevypadá vůbec zle 👍
Co dnes #anketa Kdo u vás nakupuje? A kde nejčastěji nakupujte?
Nakupy mame na stridacku, velky nakupy delame spolu vsichni , mensi jak to komu vyjde...Jinak nakupujem v Nemecku, a oak Lidl a Globus
U nás nakupuji převážně já. Co se týče marketů, tak nejčastěji nakupuji v Penny. Ale když se mi nechce jít takovou dálku (rozuměj 1,2 km), zajdu jen na náměstí do masny, zeleniny apod. Na nákupy chodím s batohem. Z touhle RVHP taškou bych se styděla a připadala si jako jedna z místních důchodkyň 🙂
Potraviny nakupuji jen já. Jezdím do jednoho velkoobchodu, který máme kousek, maso/mléčné z farmy a občas též objednávám z Rohliku👍 Manžel nakupování nesnáší, jen občas společně vyběhneme na hadry nebo sportovní vybavení.
Z 99% nakupuji já a je to tak půl na půl Lidl (když jedu do města) a Coop (u nas na vesnici) 🙂 Výjimečně Albert, Tesco, Kaufland...To spíš když někam jedu, je potřeba nakoupit a ten určitý obchod je poblíž 🙂
Tak u nás nakupuji většinou já. Velký nákup Lidl, popřípadě Tesco. Jinak malý u nás v Coopu 😉
Od doby dvou dětí a pupku ve 20.tt u nás nakupuje rohlik.cz 😎 Ale pár věcí beru sama, drogerka, samoška, oblíbené položky z Lidlu, a to pak se mnou v kufru auta jede tahle kámoška. Naschvál jsem si přála tuto, protože se mi nastojáka vejde do kufru, případně naštorc a madlo drží v pojezdech na krytí kufru (takový ten deklík).
Nakupuji jen ja a stridam Lidl, Tesco, Globus a Billu
Velké nákupy Rohlík, Košík a to co nutně potřebuji nakoupím v obchodě, který mám nejblíže po cestě + doplňujeme zásoby v bezobalových obchodech.
já nakupuji běžné věci denní spotřeby, tak 3x do týdne u nás v Tescu cestou z práce, velké nákupy děláme s mužem nebo i jednotlivě autem tak porůznu, místní masna + coop, super a hypermarkety.
Většinou nakupuji já, nejradši mám Billu a Lidl, nejméně Kaufland....
Já jsem šťastná za košík.cz Velký nákup v obchodě jsem nedělala už roky. Jinak drobnosti (jako pečivo a různé delikatesy) nakupuju v Delmartu.
Manžel v kauflandu já v dmku
Na nakup jezdim autem do Globusu a jen prendam do bedny
U nás dělám nákupy já a jezdím do Lidlu.Jinak nic proti té tašce,ale já bych s tím nešla,připadala bych si jako důchodkyně 😂
Já většinou jen tady po okolí v malých obchudkach s batohem. Když potřebuji něco co nemají, tak nejblíž mám Billu a jsem strašně ráda za obr košík u kočárku. Zrovna jsem se bavila s jednou paní, že pak nevím, co budu dělat 😅 A jednou za čas jedeme s manželem na nákup a jedeme tam, kde to máme cestou. Jinak nad tou taškou už jsem taky přemýšlela, už jsem tu právě viděla víc mladých maminek s tím 🤔 ale asi neseberu na to ještě odvahu 😅 je to tu samej důchodce, tak bych si připadala, že k nim až moc zapadnu 😅
Tyhle tasky jsou super! A hlavně mi je úplně jedno, jestli mám tašku na kolečkách jako důchodkyně (i když se daji sehnat opravdu krásné), hlavně se s nákupem nemusím tahat 🙂 Jinak z 90 % chodím na nákup potravin já - Kaufland, Tesco, Hruška, Enapo 🙂
Nakupují jen já a pouze lidl
Presne tuhle super tasku dostala naše babička (79let) k Vánocům a ona jí nechce 😕😕,
že si pak nemá kam dát kabelku, s taškou by jí pry kabelka prekazela a bez kabelky nepujde 😊
Na nákupy se střídáme,nejčastěji Lidl,Tesco,Penny...chodíme na nákup pěšky,občas na větší nákup autem...
Když je chlap doma, chodíme po ránu do krámu spolu... jinak chodím sama a 1x měsíčně jedu do Lidlu z babičkou 😊
U nás dělám malé nákupy v týdnu já u nás v mini Hrušce, manžel jezdí kamionem a tak nevyzpytatelně, že by jsme v týdnu moc nejedli 🤣 a tak 1x za týden jedeme spolu do Kauflandu na velký nákup, někdy 1x za 14 dní
Nakupuju na rohliku a pak na stridacku Lidl, Albert, nemam rada Kaufland a stridame se. S touhle taskou bych nakoupit nesla 😂
Nakupuju většinou já,menší nákupy zvládám po práci(Kaufland,Lidl,výjimečně si zajdu do Penny)
Velký nákupy jezdime autem všichni,jen chlap mrktá a radši sedí v autě,pak jen skládá do kufru.
sám max koupi chleba,ale aby vzal "něco k němu" to ho nenapadne :D
1x týdně velký nákup všichni a přes týden na pečivo a drobnosti chodím s malým sama
Na Md společně ,teď já ,protože to zvládnu během pracovní doby 😉
Převážně Lidl 😉
Na vetsi nakupy jezdim autem-Albert,Lidl,mensi poridim u nas v mestecku.A co se tyce te tasky-pro babicku ano😁
U nás nakupuje manžel,musel se to naučit v průběhu mého 1.tehotenstvi,když se mi dělalo strašně špatně v jakémkoli krámě.Nejradeji máme Globus.
nakupuji převážně já... u nás máme jen Penny, takže buď tam a nebo zajedu do vedlejšího města do Lidlu, tam to mám ale raději 🙂
Většinu nákupů mám na starost já..objednávám košík nebo si zajdu u nás do Penny či Tesca. Nakupovat chodím max 1x týdně.. taska je super, já to většinou odtahnu v kočárku 👍
@mishka87 ono všude jinde tyhle tašky normálně vozí mladé holky. Jen holt česky mají pocit, že je to pro starší lidi. A moc nechápu, proč by se někdo měl stydět, vždyť i my budeme jednou staré 🙂
U nás už 25 let nakupuje manžel, nakupování nesnáším a mám ho za trest 🙂, já vlastně ani nevím kolik stojí chleba 😀
@alneka ta růžová je fakt krásná. Má styl 👍
Nakupuju já a převážně Lidl, Penny,flop
Nakupuje manžel, nejčastěji Globus, Lidl.
Ale poslední dobou dost využíváme iTesco rozvoz, to jediné k nám vozí.
V nasi rodine u vsech je tradice ze nakupuji chlapi.Takze muj manzel a i oba zetove.Je to pro nas zensky uleva, nastesti to chlapum nevadi.Amy ženský dokupujem jen maličkosti, co kde vidime.Jo a nakupujou jednou týdně dle naseho seznamu.
@ivakalinova až budu mít chatrné zdraví, tak si ji možná na stará kolena pořídím. Ale jinak nevidím důvod. Na zádech se toho dá unést hodně.
@mishka87 jasně, někdo rád na zádech batoh, někdo raději tašku. Já jen, že fakt ve světě to běžně nosí mladé holky. Je to teď hodně moderní 🙂
Z 95% nakupuju já a z 95% v Lidlu 🙂 Nosím tašku a košík.
Tchyně s tchanem ji hrozně chtěli k Vánocům. Bo jejich 200 kilo už není schopno unést kvanta jídla, co nakoupí od auta k výtahu. Přání splnění, ale taška stejně leží v komoře, bo mezi autem a výtahem schody a opět jejich nechuť se namáhat a tahat kolečka po schodech. Bez komentáře a jenom povzdych. Já mám raději batoh na nákup, ale až nebudu vozit sebou kočárek, tak bych se takové tašce asi ani nebránila...
Já mam nákupní tašku ,moje auto 😂
Mám tašku na kolečkách z Ikea. Používám ji spíš pro větší nákupy tak 2x za měsíc, kdy beru do zásoby mléko, pití apod. Obchod mám sice kousíček, ale to by byl sakra rozdíl to tahat v rukách! A vůbec se za to nestydím. 👌
Jidlo nakupuje muz jednou tydne velky nakup (male nakupy v podobe salam, syr-kdo ma cestu kolem obchodu), drogerii bud kupuji ja, nebo manzel v tydennim nakupu, obleceni, hracky apod. nakupuju s radosti ja 🙂))) ale nejradeji bez deti 🙂))
Nakupujeme celá rodina, baví nás to. 😁 Nejčastěji Kaufland, občas Lidl (ten je ve vedlejším městě, takže jen když je něco zajímavého), párkrát do roka Globus (ten je daleko, ale máme ho rádi).
Ja si tasku poridim urcite, uz me fakt bolo zada, je krasna
nakupuji hlavně já (občas se manžel svolí a tak jednou za 2 měsíce tam jede i se mnou), Jezdím jenom do Lídlu (plus teda ve městě zajdu pro maso, zeleninu, do pekárny, drogérie...).
Jo. Tak i téhle tašce hoooodne uvažuji. Zatím nakoupím buď na rohlíku.cz nebo v Lidlu a tam jen co uvezu kočárem, ale takhle era končí a moje záda po něčem takovém volají.


Já nakupuji ráda🙏🏻 A nejčastěji Kaufland a pak lidl😉