Krásný den všem,
jelikož jsem v prudké depresi, tak dnešní téma bude výjimečně negynekologické a naprosto neodborné.
Ráno jsem si totiž u zrcadla uvědomila, že pokud si budu dál šedivé vlasy vytrhávat, tak budu velmi brzy plešatá. Takže ano, šedivým ☹ A na černých vlasech mi každý šedivý vlas svítí, jak zlatý vlas děda Vševěda ☹ pomoooc jsem regulérně stará :-O
Podělte se i vy o své šedivé vlasy ... kdy to na vás přišlo ?
Zkrátka chci slyšet, že v tom nejsem sama 😀
Nalézám tak pět až deset šedivých vlasů měsíčně už od 24let😮 naštěstí vlasů mám hodně takže vytrhavam a dobry... Moje mamka byla třeba úplně šedivá od 30... Už ji rostly všechny vlasy rovnou šedivé
Já už teď našla první šedivý vlas a to mi není ještě ani 30 😲
i já už vidím sem tam šedivý vlas 😲 ségra to má od puberty - šedivé vlasy...
Už jsem si vytrhla dva šedivé vlasy. Je mi 27. Byla jsem z toho taky dost špatná 😀
je mi 30 ... no dobře za tři měsíce 31 🙂 sem tam nějaký šedivý vlas najdu, ale já si vlasy nebarvím (nechci si je ničit a mám svoji barvu hezkou) ... až šedivých vlasů bude víc budu si je muset začít barvit ☹ ... první šedivý vlas jsem ale našla už tak před pěti lety ... asi z toho mého chlapa :D
Každý den si vytrhnu 1-2 šedivé vlasy. .nic si z toho nedělám 😀
Já se barvim od svých 17let,je mi 29. Nikdy jsem šedivý vlas nenašla. Ale před 3,5 lety jsem začla šedivět rychle když jsem musela navštěvovat tátu v Bohnicích. A teď šedivym z malýho. Zatim trhám,protože jsou tvrdé a trčí mi nad ostatními vlasy 😀.
Ja zacla na zakladce tak v 8 tride 😩😒 pak jsem sla na kadernici takze pravidelne barveni a slo to videt jen na odrostech nastesti jich nebylo moc ale zmenila jsem cernou barvu na blond a dobre 😀
Mám už pár let, je mi 30 a máme to v rodině, holt na tmavých je to vidět hned..letos jsem se poprvé barvila, ale chybí mi moje původní barva a navíc mi to nikdy pořádně nechytne a místo odrůstání se vymyje..
první vlas šedivák jsem našla někdy kolem 25 let. Teď, o deset let dál ani nevím a vědět nechci-vlasy si barvím, nicméně pokud mám odrosty, jsou čim dál stříbrnější. Co si pamatuju, moje mamka začala šedivět někdy kolem třicítky a teď kdyby se nebarvila, tak je bílá jak pampeliška. Naproti tomu táta nemá šedivej vlas ani jeden. Oběma je přes šedesát let. Svět je nespravedlivej 😀
Ja nemam ani jeden a bude mi 30.uprimne se tomu divim protoze mit doma nespiciho Vojtu je o celou hlavu sedin 😂
Mamka sediva od 21 a ja ve 28 letech nemam ani jeden 😀 ale v tehotenstvi jsem jich par mela
Kolem třicítky super, sem tam jeden osamocenej, pak se množily, ale pořád nebyly nijak zvlášť vidět a teď, dva a půl roku po porodu (41let) abych se barvila dvakrát měsíčně 🙊😩 děsně se to rozjelo, ještě že existují barvící spreje 👍🏽
Na me to přišlo uz ve 26! Vlasy barvim tak si z toho moc nedělám 😉
U mě se to rozjelo po 30. Netrhám, ale barvím. Depresi z toho nemám, všichni mi tvrdí, že vypadám tak o 10 let méně, takže jsem v pohodě 🙂
neřeším, barvím🙂
Šedivím od 25. Nejprve jsem vytrhávala, ale rostly pevnější, tak jsem začala barvit - raději na blond. Kdybych nebarvila, jsem jak stříbrná liška 😠 a jsem na nervy!!
Od 24 mam vždy 3 šede vlasy úplně ve predu. Takze kdyz mam culik krasne svítí 😕 a nějak mi je nejde barvit. Kdyz se na barvim svítí dal. Takze je trham 😤
Je mi 29 a musim barvit. Poprve jsem se obarvila na svatbu pred cca 2 lety, protoze z ucesu sediny svitily 😀 do te doby mi to prislo celkem ok, semtam nejaky sedivy vlas. U nas bohuzel genetika neselhala, mamka byla sediva od 25 😀
První šedivý vlas jsem našla hodně před třicítkou, a přibývají, potvory. Taky jsem ty první vytrhávala, ale už radši barvím (zatím jen takové ty osmitýdenní barvy, dokud jich není tolik) 🙂
U nas jsou ze stranky mamky sedivi vsichni...ale deda z tatovi strany ma vlasy stale cerne a to je mu 85😀 kez bych byla po nem😀
je to krize ☹ já našla svůj první šedivý už v 25 ☹ je mi skoro 28 a je to čím dál horší ☹ mám tmavě hnědé vlasy a barvení zatím odkládám... pamatuju si že moje babička byla šedivá hodně brzy, takže je to v rodině a asi mě už nic "dobrého" v tomto nečeká ☹ sama v tom vážně nejsi... ☹
Já si první šedivý vlas vytrhla už v 19ti, a teď už je ani nepočítám 😑
První bílé jsem našla kolem dvaceti. Je mi 32 a už jich je dost, ale ke kadeřnici mě chlap jen tak neodveze, takže mám smůlu a musím chodit tak.
Pozor,když si vytrhnete šedivý vlas,dalších 5 mu příjde na pohřeb. 😀
Od 24 let 😢! Hrůza. V 28 jsem musela sáhnout po barvě ač velmi nerada. Teď je mi 32 a hrůza. Máme to ale všichni v rodině.
@rerycha taky jsem to slyšela, takže už raději netrhám 😀 😀 😉
Bude mi 31 a zatím nic a ikdyby tak to neřeším,chodím na melír a barvu takže se to zabarví😉 Za to v obočí mi roste už dlouho jeden hnusnej,dlouhej,tvrdej šedej chlup kterej teda poctivě trhám😀 Jo a nejhorší že mi na bradě začali rust černý chloupky, naštěstí jen tenké tak to taky nemilosrdně škubu😖
Já mám 28 a na první pohled to asi vidět není, ale když stojím u zrcadla, tak to taky svítí 😅
Já sice zatím ještě nešedivím, ale moje mamka má na hlavě šedé místo už od 22, kdy čekala bráchu. Jsem ráda, že jsem po ní nezdědila černé vlasy. Na těch je to bohužel brzy vidět ☹
Jééé díky moc za spoustu komentářů, hned se cítím líp 🙂 Nejsem v tom sama 😀
Teď mi sestřička v ambulanci navrhla, abych si potřela hlavu lihovkou 😀
Ha ha, to me pobavilo.. sedive vlasy 🙂 zrovna minuly tyden jsem nevydrzela neustálý pohled na tech mych cca 8 sedivych vlasu uprostred nahore na hlave a i pres tehotenstvi jsem si dovolila u kadernice si je nechat nabarvit, teda jen přeliv, ale uz tam nejsou a ja jsem šťastnější 🙂 prvni 2 sedive jsem mela uz na konci vysoké, po narozeni dcery se mi nějak rozmnožily... a trhani jsem zavrhla po jednom vlasu kdyz jsem zjistila jak je pevny, zdravy a jak pěkně drží. Prostě jen nemá pigment ☹ moje mama se barvi tak od 25let kvuli par sedivym vlasum 😀
Já nevím od kdy, mám takovou barvu, že se to v tom moc nepozná a navíc jsem se dlouho dobu barvila, tak to už tuplem nebylo vidět. Ale určitě od 30, možná i dřív.
Nedávno mi moje mámi říkala, že z malého zešedivým, tak jsem odvětila, že už je pozdě a s malým to asi nesouvisí 🙂
Tak dámy já mám dneska den...začalo to šedivými vlasy, teď jsem jedná pacientce vyprávěla o nitroděložním tělísku a gestikulovala jsem s propiskou v ruce tak, že jsem si pokreslila nos a teď když jsem si vyplachovala pusu po obědě ústní vodou, tak jsem se naklonila nad umyvadlo a narazila jsem čelem do baterie...a to tak, že mám uprostřed čela pěknou bouli...normálně mám strach co se bude dít dál 😀
čekám, kdy to příjde, je mi 34 a zatím nic....
První šedivé vlasy se objevily kolem 23. roku. Přičítám to stresu ve škole. Začala jsem se barvit (pouze pečující přeliv u kadeřnice). Naštěstí jde jen o pár vlasů v pěšince (což je pech, protože jsou strašně vidět). Přiznám se, že by mě nikdy nenapadlo je vytrhávat 🙂 A taky jsem slyšela rčení, že když se jeden vytrhne tak mu jich 5 přijde na funus 😀
Já vím o svých šedivých vlasech přesně týden, kdy mi o nich řekla kadeřnice, nějak jsem je neviděla, nebo spíš vidět nechtěla 😀 jo a je mi 36
Mamka se barví od 19. Já si našla první asi v 25, ale mám tak jeden za rok, takže u mě to je prd. Ačkoli tuhle jsem našla asi dva. V 31letech ;).
Tak ještě asi před čtvrt rokem to byly asi dva....co jsem začala zařizovat vlastní ordinaci, tak se to výrazně zhoršilo...mám přesně stejný pocit-a to já mám ještě mnohem méně vlasů, než ty...no, teď mě ještě čekají smlouvy s pojišťovnama, takže předpokládám, že se to rapidně zhorší...😉 (jo, je mi 35)
Já zacla šedivět po druhém porodu ( aspoň nebudu jednou lhát, až budu dceři říkat, že jsem z ní zešedivěla) takže od 32. Naštěstí mám blond vlasy, tak to není tak zásadní....
Ja uz tak od 24. Mam po mamce huste vlasy, ale po tatovi brzy sedivim, ten zacal uz na vojne 🙂 Driv me to stvalo, ted uz to neresim, zivot me naucil, ze jsou horsi veci na svete 🙂
Od 15 sedivim a ted ve 35 mam tretinu hlavy bilou, takze asi brzy opustim tmavohnede barvy na vlasy. Polovinu casu vypadam jako Johnny Depp ve Sweeney Toddovi 😂
Barvim se od 17let :( musím opravdu pravidelně, protože na tmavě hnědých vlasech je to vidět. Poslednírok ale postupně zesvetluji svoji barvu.
Vlasy jsou barvit, ale co stará kůže?
Prvni sedy prisel pred tricitkou... Obcas jsem vytrhla, sem tam dala preliv. Ted uz to nejak neresim..
Sestra diky potizim se stitnou zlazou sedivela uz nekdy ve dvaceti. Ted kdyby se nebarvila, je komplet sediva a to je ji cerstvych 40.
Sede vlasy mam od prvniho tehotenstvi, to mi bylo 27. Nijak rapidne se to nezhorsuje. Ale ty sede tam jsou a jednou za dva az tri mesice si davam preliv. Horsi je to s tim, ze od druheho porodu pred dvema lety mi vlasy ke vsemu brutalne padaji. Je mi 33.
Na mě to přišlo prvním těhotenstvím (29 let). Druhé ještě přidalo a už musím barvit, občas vyškubnu, ale už tak 2 - 3x do roka musím obarvit. Ale našla jsem alespoň barvu na bázi heny 🙂
Já mám bílý pramen od 12 let... Ale trhat je mi přijde jako hloupost, vždyť se říká že když se jeden vytrhne, další tři mu přijdou "na pohžeb"
Ve velkém jsem začala ve 25 od té doby pravidelně bavím. Teď je mi, přimhouřím oko, 34. 😉
Přes barvu to vidět nejde, ale na odrostech pak ano. Tuším, že někdy od prvního těhotenství. Takže plus mínus 32 🙂 Můj chlap šediví od cca 21 let, ale prý je to z nás 😀
Moc všem děkuji za komentáře 👍👍👍
Mamka se barvi od 30 a v 50 je uplne bila 😉