Určitě hydrataci, v denním shonu zapomínám pít a na pleti je to vidět nejvíce..
To zni skvěle takhle před létem posílit ☀
A i B....🙂))
Ja mam pocit, ze u me jsou to vsechny moznosti :D
Hydrataci a plastiku. 😂
moje pleť potřebuje, abych se hlavně taky už někdy vyspala víc než 2 hodiny kuse🙂
A hydrataci, zvláště teď v létě 🌞🌞
Táhne mi na 40, takže si to dokážete představit - A, B, C
Určitě A i B.
Jasně A
To by se mi líbilo, hydratovat potřebuji 🙂
Tak už vyhlížím čtyřicítku, takže a, b, c a klidně elixír mládí 😅😅
A a C
A i B
A , B a to docela dost, táhne mi na čtyřicet 😀
A,B,C k tomu žehličku,zmizik a nebo skafandr,aby nebylo nic vidět😂
B nutně 😀
Asi vše...hydratace mi chybí, i když mám smíšenou pleť, protože jako většina mám v domácím shonu horší pitmý režim a večer jsem ráda, když si namažu obličej...jelikož i ke mně přikvaltovala 30tka, tak se objevují první vrásky, které by bylo docela fajn ješt schovat, dost na tom, že jsem objevila první šediny :D
Vsechny body a jeste rozjasneni, srovnani pigmentace a stazeni poru na nose.
Hydrataci a deset let dolu☺
Hydrataci!! Pul roku po porodu a des!
Hydrataci😊
Jednoznačně hydrataci 🙂
Spánek 😂 a taky hydrataci 🙂😉😊
ta moje už potřebuje úplně všechno 😂😂
A i B 😁
všechno,potřebuji úúúplně všechno😅😅
Moje pleť volá hlavně po hYdrataci :D
Potřebuji vše, bohužel 😔😕
ABC 🙂
A + C
Nejvic asi hydrataci, ale prospelo by asi vse😉
Určitě A 🙂
U mě všechno. Pleť mám takovou unavenou potrebuji nastartovat.🙂
Stoprocentne A ☺
A - hydrataci
Och anoo vsechny body plus vysušenost 😉
V průběhu těhotenství ma pleť potřebuje snad vše 😃nejvíce hydrataci👍🏻
urcite A a B
Všechno 😊
Rozhodně A+B+C.. 40 se pomalu blíží😲😀😀
100% hydrataci. jako skoro kazda baba ☺️☺️
A a C, přece jen už to není, co bývalo 🙂
Mám doma malou dcerku a do toho jsem tehulka tak není moc čas na spánek a správnou péči. Proto u mě A+B+C
Zkoušela jsem různé hydratační krémy, ale zatim to nebylo ono.... také bych rada vyzkoušela novinku od Vichy, proč pravé já????Protoze tady porad soutěžím a jeste jsem nic nevyhrala 😉😉
Presne vsetky body splnam☘a potrebujem toto serum nakolko mam 40🤔😁a moja plet si to zasluzi🤗vdaka😄
Už testují a doporučují,je pravdu úžasný 😍👍

HYDRATACIIIIIIIII 🙂