Podle me je to uplne neco jineho, a to siroky sortiment produktu a nizka cena. Pokud bych mela volit z hornich moznosti, bude to ale B.
B, i když vše je důležité! 🙂
u mě jsou důležité všechny tři body 🙂
Všechny tři body 😉
Všechny tři body. Navíc u mě hraje roli i výběr zboží, cena, cena dopravy a recenze obchodu.
Ja osobně bych z tech 3 možností nejvíce ocenila B
Pro me hodne B a pak A
C je podle mě ze zákona. Bod A využívám, jen kyž něco kiksne, takže z uvedeného B... ale jak píší holky - důležitější je výběr zboží, cena a nakonec i přehlednost webu.
U me take vsechny tri body, ale B by vyhralo
Asi B bych zvolila
A a jinak jednoznacne souhlasim s kriterii @krupka1 a co se C tyka, tak moznost vraceni je u eshopu ze zákona 14 dni, coz myslim staci na to, abych vedela, zda chci ci nechci
Měli by to být všechny tři body 😉
Pro mě je to A
Všechny body jsou důležité 😊
béčko 👍
Z těchto tří nabízených nejvíce B
B 😉
A,B,C... všechny tyto možnost jsou důležité 🙂
B a potom A
Pro mě je důležité A, B i C 😀
B nerada čekám 😊
Základem je dobrý zákaznický servis (dobrá komunikace se zákazníkem)🙂
B 🙂
Pro me jsou dulezite vsechny 3moznosti😉
Ideální by byly všechny tři možnosti. 🙂 Když bych ale měla zvolit pouze jednu, vybrala bych možnost A.
A
Kdyby byla možnost dobrá orientace v obchodě, tak dám to. Kolikrát se mi stalo, že webové stránky nebyly přehledné.
A, B, C
A i B zároveň
Vsetky tri
B - rychlé dodání objednaných produktů
Jak kdy. Nekdy Bé. ale kdyz nespěchám tak klidne Cé
B i C 😉
A a B
Výborný zákaznický servis. Někdy potřebuju věci rychle, ale jindy ne. Když napíšu poznámku, že spěchám, že to chci poslat jinam nebo ať si dávají pozor na správné uvedení jména, tak očekávám, že to nebude problém a vyhoví. Možnost vrácení do 30 dnů je pro mě asi dost nepotřebné.
Úplně ideální by samozřejmě byli všechny varianty, ale takových eshopů je po čertech málo

Nejspíš A. Po mých zkušenostech na jiných e-shopech je důležité opravdu poslat to, co si zákazník objednal a zaplatil a to do určité doby. Jako ano, stát se může, že něco není na skladě. V tom případě by e-shop měl sám od sebe komunikovat se zákazníkem a říci mu, jak dlouho bude trvat dodání. V jiném případě, začne být pro zákazníka nedůvěryhodný.
Za mě nejvíce B a potom A
Holy, moc díky za vaše komentáře! Posíláme vám 3 srdíčka a již v pondělí se testování spouští a vy ho můžete na ploše sledovat. 🙂 Přejeme vám hezký den. 🌞❤
@nikola38, @nikinnna, @krupka1, @pavelin85, @jarcca, @vendik84, @mississka11, @stepanka_, @pazdelu, @cilkat, @poldice, @mimicity, @kekelejka, @kackakastanka, @jakub2005, @denny27, @hanncca, @caboonek, @karol89, @slunickonika, @monnna, @adusku, @keicy, @vagnerova2, @katynka1, @luciska82, @iviiii, @vrrdesign, @tereza2016h, @kathy_smilca, @janickajana, @sokrates, @andy80, @renyb, @snehurka845, @marcela8, @maurrie, @sakalpredator, @jstr, @verdos, @lussinda83, @marunkaa, @elisabethturnerova, @fidorka01

A