B😊😊
B 😉
Bude, možnost d nevyzkousel a myslím že hodně dlouho to tak zůstane 🙂
Nevím úplně, co vybrat. Nevím, jestli bych to popsala jako speciální edukativní hračky (tedy A). Prostě hračky musí rozvíjet fantazii, musí se z nich něco postavit, vymyslet nějaký "vynálezák" - jak říká náš 4 letý chlapeček. Kostky (dřevěné, Lego), vláčkodráhy, auta, ponk s nářadím (když postavíte komín z lega, tak to může být strom, který pokácí motorovou pilou a naporcujete na metry🙂... Plyšáček jen od babičky a jen na spinkání🙂 Venku hrábě, motyka, bagr na písek ...
Svět kolem sebe poznává hlavně venku .. k tomu nepořebuje nic z výše zmíněných možností 🙂 hračky samozřejmě má ale jimi tak úplně svět kolem sebe nepoznává.
@karol89 souhlasim 😉 takova obycejna voda v potoku se da zkoumat cele dopoledne
U nas take za B... Hraje si se vsim...😊 Obzvlast s pet lahvemi, ovladacem, mobilem, s klicemi, prackou, nadobim a venku s kaminky, klacky, s broucky, listim a blatem...😊
Kdyz budu brat podle dcery ta je cerstve v prvni tride ta ma nejradsi ruzny hracky kteryma se muze “vzdelavat” je hrozne zvidava🙂A syn skoro 15 mesicu ten zas nejradsi to co hraje🙂nebudu rikat ze bych vsechny baterky sveta nejradsi vyhodila z okna,ale on ma takovou radost,kdyz muze mackat,tancovat a “zpivat”🙂
Jasné B 😁
B,D,😙😊😅
B😉
U nás za B 🙂
Vše co není hračka 😉
U nas za B, hraje se vsim co ho zrovna zaujme
U nás za B - hrají si se vším
B hraje si se všemi hračkami ale i tím co hačky nejsou 🙂 vedeme jí k tomu aby co má nehodila jen tak do koutu...
jednoznacne b 🙂
B 🙂
B - hrají si se vším. Bohužel často i s tím, co není hračka 🙂
B - hraji si se vsim 🙂
Holky, díky za komentáře a potěšíme vás srdíčkem. 🙂
Pokud vás tetsování s Fisher-Price zajímá, tak ho můžete sledovat přes #test_fisherprice na ploše. 🙂
@kathy_smilca, @denny27, @shak29, @cermij, @apacheee, @luciska82, @hanka0411, @karol89, @janickajana, @fialovakobyla, @tadeasek2016, @makynaeliska, @mykolaapsi, @holllii, @katynka1, @sitemaka, @jstr, @lela36, @zusama, @marcela8, @lulufafo13, @ladeka, @roxycat, @verdos, @sajjka92, @kacazagi, @sakalpredator, @toscannii


U nas tedy za B. 🙂 Hraje se si vsim 🙂