Četla jsem zajímavý text Roberta Fulghuma, psal, že všude se ptají na datum a místo narození a že si myslí, že daleko důležitější je datum, místo a okolnosti početí. Hned se mi vybavil dávný rozhovor s mojí maminkou na toto téma - po SŠ chtěla jít na VŠ, ale z náboženských důvodů to nešlo. Tak se vdala a hned první cyklus mě počala. Byla z toho zaskočená a ne úplně nadšená. Pak začala krvácet a najednou toužila, aby bylo vše v pořádku🙂. Víc nevím🙂. A tak mě napadá otázka - víte, holky, kdy, kde a za jakých okolností jste byly počaty?
tak já jsem "podvodné dítě" - táta tvrdil, že 3. dítě bude, až dostaví dům, ale mamka dospěla k názoru, že by se asi nedočkala
Ja byla pocata na tatovo narozky a segra na "legendarni" silvestr 79, kdy za jedinou noc klesla teplota o 30 stupnu (z plus patnacti na minus patnact) a mamca vzpomina, jak sla ten vecer jen v lodickach a jarnim kabatku a pak se v noci malem uklepala zimou, ze pry je s podivem, ze se segra udrzela 😂
já jsem výsledek první společné dovolené v Krkonoších... řekla bych i první společné noci :D
Já jsem vánoční miminko 🙂
Tata sel na vojnu a bal se, aby mu mamka za ten rok neutekla, tak si to “pojistil” 🙂
Já byla počata 1. máje 🙂
to mne nikdy nenapadlo,zeptat se na to našich😅
Máma s tátou byla na dovolené se svými kamarády (taky manželé) pod stany na přehradě. No, jsme s kamarádem od sebe narození o jeden den 😁😁 Takže za jednoho vlahého letního večera... 🐣
Ja vim, ze bracha byl pocatej v aute u nejakyho jejich oblibenyho krasnyho stromu.
No a jednoho dne draha pani tchyne prohlasila, ze dalsi dite bude nejdriv az bracha pujde do skoly. Tak se mamca nasrala, tatu znasilnila a jsem z toho ja, na prvni dobrou 😀
S brachou jsme od sebe dva a pul roku 🙂
Já vím jen to, že moje mamka mě nechtěla, chtěla jít po bratrovi do práce.. Ale můj tata to chtěl jinak.. Víc nevím 🙂
Já teda nevím okolnosti svého početí...ale rodinou koluje historka,jak spolu moje babička s dědou byli krátce,jeli s rodiči do Bulharska na dovolenou a tam mamku počali v melounovem poli,pak se narychlo braly a jsou spolu doteď ..už 45let 😊
Já byla počata někdy po tanečních, kam spolu naši chodili ještě na střední škole. Byla jsem nechtěná, jelikož naši měli před maturitou a taťka měl jít na vysokou, takže babička byla proti. Naši se rozhodli pro mě, taťka nechal závodního plavání, vykašlal se na vysokou a šel pracovat na šachtu, aby zabezpečil rodinu 🙂. Naši jsou spolu manželé 36 let a mají krásný vztah.
@tichackova ty jo to je jak brácha, když se narodila ségra tak naši že ještě třetí a babi na ně spustila že jsou blázni že žádný třetí ani náhodou a tak se z nasrání povedl brácha a jsou se ségrou o rok 8. dubna ségra za rok 22 dubna brácha :D jo jo se do takových věcí nemá plést okolí 😂
Ja nevim, co ja,ale vim kdy segra 🙂 . Ja totiz chodila po rozvodu spat k mame a kdyz jsem na desate narozeniny odjela na skolu v prirode, tak mama s pritelem meli takovou radost, ze je segra o deset let a devet mesicu mladsi 🙂
Na tátovo VŠ koleji...😉 v mezičase čekání na vlak...😀 A máma pak maturovala s ročním dítětem 😀 Takže oba byli studenti
Ja jsem velky omyl, proste z jedne vasnive noci, pana jsem nikdy nevidela.
Na prvorozenou máme 2 možnosti, buď na horách nebo pro koukání na závod F1😉
Já jsem počata o svatební noci (nebo spíš ránu) 🙂
Já malém nebyla. Stalo se to prý na chatě (na samotě v lesích), kde byli naši na návštěvě u babičky. Naši na mě zrovna zadelavali a babička v tu chvíli vylitla na zahradu a křičela, že na obloze je UFO (miluje sci-fi) - na obloze opravdu byly prý veliké, barevné kruhy, co se hýbaly a přibližovaly. Táta vybehnul z chaty a malém se přerazil o trenky. Chvíli se bavil a potom babičce vysvětlil, že to není UFO, ale lasery z nedaleké diskotéky 😀
Rodičů jsem se fakt neptala 😂 A kdy jsme pocali syna netuším. Spíme spolu celkem často, tak fakt nevím, kdy byl ten top okamžik.
Já byla už skoro neplánovaná, našim druhé nešlo. Jsem černobylské dítě, prý si mě vyrobili, když se nad republikou pohyboval radioaktivní mrak. To teda zjistili až zpětně. Tak nevím, jestli to mělo nějaký vliv nebo náhoda 🙂
Já jsem výsledek protančené a prohýřené noci na bále 🙂 Můj brácha říká, že prý jsem vznikla, když na náves dali nové veřejné osvětlení (ložnice rodičů měla okna na náves 🙂 ) Ale táta říká, že to byl prý úžasný bál a oba si to tam užili 🙂
Jojo, neplánovaně prý z dost velké vášně 🙂 ale vášnivý člověk nejsem 🙂