Novinky

#odpoved_za_srdicko

zebra2009
27. zář 2018
:bomb::gift::balloon:Tak to nakonec klaplo a během podzimu budete mít možnost zasoutěžit si s Pampers:four_leaf_clover:

Soutěž bude probíhat ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Budeme chystat produkty do soutěže a zajímalo by nás, co nejvíce byste chtěli vyhrát, co používáte, co se Vám osvědčilo:thumbsup: Je to dnešní #odpoved_za_srdicko :heart:️ Každému pošlu :heart::heart::heart:

Všem přeji krásný den:rose:

#pampers #soutez
Zobraz celou zprávu
panihk
21. zář 2018
Nové barvy autosedaček, právě představené na veletrhu v Kolíně nad Rýnem. Co na ně říkáte? Líbí x nelíbí? :slight_smile:

#britaxromer
#odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009
16. srp 2018
Dobré ráno, dnešní odpověď za 5:heart:️ je tato:

Dokážete vyřešit tuto matematickou úlohu? Napište, prosím, jen výsledek a nepište, jak jste na to přišli :wink: :slight_smile:

Zítra zveřejním správnou odpověď a pošlu hned :heart::heart::heart::heart::heart:

#odpoved_za_srdicko #pampers
Zobraz celou zprávu
tratatundra AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 15. srp 2018
#odpoved_za_srdicko
Přiznám se. Jelikož nemáme v dosahu babičky, tetičky ani strýčky, kterým bychom mohli "půjčovat" děti, tak se mi stává, že potřebuji mozek prostě, po směnách 24/7, vypnout. No a tak se hraji na stylistku a oblékám panenky v aplikaci na mobilu. (I to dělám u kojení anebo u uspávání.) Můj muž se tomu směje, že jsem jak malá a dokonce si chvíli myslel, že je to něco jako tamagochi. Ale mně to dělá neuvěřitelně dobře.
A jak "vypínáte" vy?
Zobraz celou zprávu
panihk
16. črc 2018
Stříšky ke kočárkům Britax B-Motion koupíte v asi milionu barvách. Jaká je ta vaše top? :slight_smile: My máme doma denim blue a pískově béžovou a obě jsou úžasné. :slight_smile:

#odpoved_za_srdicko
#britaxromer
Zobraz celou zprávu
kami1984
12. črc 2018
#odpoved_za_srdicko Chytla mě depka z posledních cca 14dnů, napište mi nějaký vtip, ať se můžu smát :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
zebra2009
11. črc 2018
Dnešní odpověď za :heart::heart::heart:️ je:

Pamatujete si/vzpomenete si, kdy jste od svých dětí dostali takovou tu vědomou první pusu?

#odpoved_za_srdicko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009
Zpráva byla změněna 19. čer 2018
Vždycky, když dojedeme na návštěvu k mé babičce, tak v dobrém řeší, že ani jednomu dítěti jsem nikdy nedala dudlík:grinning: Ale já ho pro ně vážně nikdy nepotřebovala :heart:

Jak to máte Vy a Vaše děti? Používají dudlíky nebo stejně jako moje děti jsou prostě bez nich? A je vlastně těžké se dudlíku u dítěte později zbavit?

Je to dnešní #odpoved_za_srdicko :heart:️ Každému tak přiletí 3 srdíčka :heart::heart::heart:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009
11. čer 2018
Každá žena je pro ty svoje děti ta nej...nejvíc nejlepší supermamka prostě :heart:️ Opravdu jsem vždy šťastná a cením si toho, když mi kluci řeknou: "Mami, Ty jsi prostě ta nejlepší maminka na světě." A k tomuto "ocenění" jsem přišla vlastně ani nevím jak. Kolikrát jsem si totiž říkala, jestli jsem vůbec dobrá máma...a o to víc mě zahřálo, když mi tohle kluci řekli úplně poprvé...zcela nečekaně :four_leaf_clover:

Takže dnešní #odpoved_za_srdicko je, kdo je podle Vás "Supermamka" :heart:️ Za sebe mohu říci, že pod tímto slovem si představuji každou ženu, která dělá vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, i když ne vždy třeba všechno vyjde na 1*:thumbsup:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009
7. čer 2018
Projížďky s kočárkem nebo nošení v šátku se s příchodem miminka stanou na čas součástí každého dne:sun_with_face: Berete tyto procházky jen jako "denní rutinu", kterou je třeba absolvovat, nebo si je snažíte nějak zpříjemnit? Podnikáte stále stejnou trasu, máte jich víc nebo kolikrát jedete jen tak bez cíle?:rose: Já každodenní procházku většinou spojuji s vyzvedáváním dětí ve škole a školce a potom jdeme společně ještě na hřiště, kolonádu, na kola apod. :watermelon:

Za každou odpověď Vám pošlu 3:heart:️ pro radost a pěkný den:four_leaf_clover:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009
5. čer 2018
V době těhotenství označujeme ty naše miminka různě:pregnant_woman:Já se přiznám, že na úplně tyto zdrobněliny nejsem, i když třeba "plaváček" je fajn:thumbsup: Jak o miminku ještě v bříšku jste mluvily nebo mluvíte Vy? Za každou odpověď Vám pošlu :heart::heart::heart:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
11. kvě 2018
Krásné ráno holky! Ať nevyjdeme ze cviku, dáme si hned po ránu odpověď ZA SRDÍČKO :heart: Jaký produkt značky Dove byl na trhu jako první a má i svoji variantu pro dětskou značku Baby Dove? :wink: nápovědu najdete třeba ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8327/ :tulip:
#babydove #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
vanea AMBASADORKA
9. kvě 2018
Za srdíčko :heart:
Dnešní ráno skrývá samá překvapení...Adámkovi se klube další zoubek...a na obrázku se schoval nápis=) uhádnete jaký? ;)
#babydove #odpoved_za_srdicko #tajenka
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
15. lis 2017
V tomto týdnu představím další z přípravků Phyteneo. Tipnete si, který to bude?
Napovím, že obsahuje aminokyselinu cucurbitin, která je obsažená v semenech dýní. Jelikož však není běžně dostupná, musel být při přípravě přípravku Phyteneo, který vám brzy představím, vynalezen speciální způsob, jak tuto látku ze semen získat.
Správnou odpověď můžete najít zde: https://www.phyteneo.cz/#products_cat
Za správný tip vás tentokrát odměním třemi srdíčky :slight_smile: Půjde totiž o poslední přípravek Phyteneo, který vám tu jako ambasadorka představím. Spolupráce se značkou Phyteneo byla na začátku dohodnuta na půl roku a jelikož čas šíleně letí, půl rok mého ambasadorování uplyne již posledního listopadu. Hlavním cílem bylo rozšířit povědomí o této skvělé české značce, což se mi doufám trošku povedlo.
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo náměty, co byste ode mě za těch 14 dní chtěli ještě vědět - sem s nimi :slight_smile:
#phyteneo #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
27. říj 2017
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
V brzké době se budu věnovat dalšímu přípravku značky Phyteneo, který obsahuje několik přírodních účinných látek - například esenciální aminokyseliny ze semen dýně nebo z obilných klíčků, které posilují kvalitu vlasů.
Víte, který přípravek to bude? Odpověď můžete najít zde: https://www.phyteneo.cz/#products_cat Za každou správnou vám přiletí jedno srdíčko :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
19. zář 2017
Jak už jsem několikrát zmiňovala, delší dobu jsem spolupracovala s Věrkou Zíkovou, díky které se můj syn zbavil atopického ekzému (tedy veškerých jeho projevů). Nakonec jsem ale ráda, že jsme si tímto obdobím prošli - bez něj a bez Věrky bych totiž ani z poloviny nevěděla, jak svého syna správně a zdravě stravovat. Věrka mi například na základě několika studií doporučila vyzkoušet všechny potraviny (nebo alespoň co nejvíce) do jednoho a půl roku věku. Ne tedy zařazovat některé potraviny (jako např. med, kakao, vepřové maso...) až od dvou nebo dokonce tří let, jak znějí dnešní častá doporučení. V prvních 18měsících se totiž tvoří trávicí enzymy a u potravin zavedených později se může objevit alergie, případně špatná stravitelnost.
My zrovna dnes zkoušíme další z potravin pocházejících z rostlin (konkrétněji tedy boby ze stálozelených stromů). Uhádnete, o co se jedná?
Správné odpovědi odměním srdíčkem a následně se více info můžete dozvědět v mé skupině Phyteneo: https://www.modrykonik.cz/group/7961/
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
11. zář 2017
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
Máme za sebou začátek školního roku a k pobytu ve škole chtě nechtě patří nepříliš oblíbené záležitosti jako je učení, psaní domácích úkolů, brzké vstávání....
Ale někdy mohou nastat ještě nepříjemnější situace - např. taková pedikulóza. Víte o co se jedná? Napovím, že jde o onemocnění, při kterém si dítko přinese nechtěné spolubydlící (často právě ze školy) a obávají se ho hlavně maminky holčiček s krásnými pěstěnými vlásky.
Spousta lidí si toto onemocnění pojí s nedostatečnou hygienou, což ale ve většině případů není pravda, jak si vysvětlíme v některém z příštích příspěvků. V nich vám také představím velmi účinný prostředek značky Phyteneo, který vám v případném boji s pedikulózou spolehlivě pomůže.
Podívat se po něm můžete už teď na stránkách: https://www.phyteneo.cz/#products_cat
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
4. zář 2017
A je to tu! Spousta z vás dneska vedla své milované děti poprve do školky, nebo dokonce do školy. Věřím, že vše proběhlo hladce a bez slziček! :slight_smile:
Každá maminka mi dá myslím za pravdu, že dítě, které nastoupí do kolektivu spousty navých dětí je poměrně často nemocné. Je to dáno tím, že imunitní systém se musí poprat se spoustou nových podnětů. Pro děti od tří let bych proto vřele doporučila Echinacea sirup značky Phyteneo, který obsahuje extrakty z květů třapatky nachové a plodů rakytníku řešetlákového, které napomáhají posilovat imunitu a celkovou odolnost organizmu.
A nakonec bych se ráda zeptala - těšily se vaše ratolesti do školky, případně do školy?
A co vy, jak nesete takové odloučení - když dítě poprvé nastupuje do školky?
Za každou odpověď pošlu jedno srdíčko pro šťastný školní rok :slight_smile:
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
26. srp 2017
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
Jelikož já sama moc zkušeností s používáním očních kapek nemám, ráda bych se zeptala, s jakými máte zkušenost vy? A pokud nějaké používáte, jaké potíže vás k tomu vedly?
Děkuju za vaše odpovědi a přeju krásný poslední prázdninový víkend :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
21. srp 2017
Syndrom suchého oka patří mezi nejčastější příčiny návštěv pacientů u očního lékaře (oftalmologa). Toto onemocnění je v současnosti velmi časté - příčinou je porucha tvorby slz a toku slzného filmu na povrchu oka. Na vzniku se většinou podílí několik faktorů, mezi které patří mimo jiné i nevhodné zevní podmínky (zakouřené, klimatizované, prošné prostředí apod.).
Slzný film se skládá se ze tří základních vrstev: zevní - tukové vrstvy (zabraňuje rychlému odpařování slz), prostřední - vodnaté vrstvy (hydratuje a vyživuje povrchové tkáně oka, chrání před infekcemi a vyplavuje také cizí tělíska) a vnitřní - hlenové vrstvy (zajišťuje spojení slz s povrchem rohovky a vyrovnává její nerovnosti). Pokud dojde k poruše jedné, dvou nebo i všech tří složek slzného filmu, dochází k nepříjemným pocitům, jako je pocit sucha, písku nebo pocit cizího tělíska v očích, únava očí, pálení, paradoxně může být i nadměrné slzení. Oči mohou být lehce zarudlé, někdy světloplaché.
Setkali jste se už s některými z těchto potíží, nebo už máte přímo stanovenou diagnózu syndromu suchého oka? A používáte na to nějaké oční kapky, nebo tzv. umělé slzy - případně které?
#odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
8. srp 2017
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
Nějakou dobu se tu teď věnuji doplňku stravy značky Phyteneo OrganiCa+ s obsahem vápníku, vitamínu D3 a dalších 73 mikro- a makroprvků. Na trhu je jistě spousta jiných doplňků stravy s obsahem vápníku, ale tento má podle mě obrovskou přednost v tom, že je vyroben z organického mořského korálu, který obsahuje prvky v přirozeném poměru a navíc se vyznačuje výbornou vstřebatelností (k tomu je tento korál ryze přírodní účinnou látkou)!
A teď k otázce - pokud si chcete pořídit nějaký doplněk stravy, vitamín atd. - podle čeho si ho v záplavě nabízených produktů vyberete? Je pro vás např. důležitá rada lékárníka, reklama, recenze....?
Budu ráda za všechny vaše připomínky.
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
22. črc 2017
#odpoved_za_srdicko #phyteneo
O tom, že léčivé rostliny disponují spoustou velmi prospěšných látek svědší také fakt, že přes 300 druhů rostlin je využíváno i v moderní medicíně. Reakce organismu na léčbu pomocí přírodních molekul je totiž všeobecně příznivější než reakce při podání syntetických léčiv.
Své zdraví můžeme navíc velmi ovlivnit už pouhým složením svého jídelníčku - zařadit dostatek kvalitní zeleniny a ovoce a s tím i přísun potřebných vitamínu a dalších důležitých látek. Pravda - já sama jsem začala stravu daleko víc řešit až s příchodem atopického ekzému u svého syna, ale už po necelém půl roce vidím výsledky! Jak u něj, tak u sebe.
Proto mě velmi zaskočila studie, na kterou jsem nedávno narazila v jednom článku o výživě batolat v časopisu Maminka - podle ní 70% českých dětí do tří let ochutná maximálně pět druhů zeleniny! Tak mě napadlo, kde jinde udělat takový menší průzkum než tady :slight_smile:
Jak jsou na tom se zeleninou vaše dětičky? (my už máme vyzkoušeno plus mínus patnáct druhů :slight_smile: )
Za každou odpověď vám ode mě přiletí jedno srdíčko pro zdraví :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
7. črc 2017
#odpoved_za_srdicko
Mám pro vás další prázdninovou otázku za srdíčko - jak často a jakým způsobem čistíte dětem ouška? A snažíte se nějak zabránit vniknutí vody do oušek?
Právě vniknutí vody (při koupání, sprchování, potápění ...) do zvukovodu je nejčastější příčinou vzniku ušních infekcí ze zevních vlivů. Pokud totiž voda samovolně dostatečně rychle nevyteče, může vytvořit podmínky, ve kterých snadno dojde k intenzivnímu nárůstu mikrobů a následně k zánětu.
Já se musím přiznat, že malý má při každém koupání uši ponořené, proto jsem se snažila před koupáním preventivně kápnout ušní kapky Otic Solution, ale zatím trošku bojujeme s aplikací :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
1. črc 2017
#odpoved_za_srdicko
Máme tu první prázdninový den a já mám pro vás otázku za stríčko. Kam jezdíte s dětmi kolem jednoho roku na dovolenou? Preferujete s tak malým dítětem cestování v rámci naší republiky, nebo cestujete do zahraničí?
Já se musím přiznat, že i když cestování zbožňuju, s malým bych se asi zatím do zahraničí nevydala. Netuším jak by to snášel a taky bych měla strach, co dělat v cizí zemi, pokud by se u takového prcka dostavil nějaký zdravotní problém.
Zobraz celou zprávu
hanica83 AMBASADORKA
19. čer 2017
#odpoved_za_srdicko
Věděly jste, že dýně patří mezi léčivé byliny? Já se musím přiznat, že mě tato informace vcelku překvapila, i když vím, že její semena jsou velmi zdravá a obsahují mimo jiné velké množství zinku. Ze semen dýně obecné se také získává hlavní účinná látka přípravku Vermophyt značky Phyteneo, který je určený proti parazitickým červům jako např. roup dětský, tasemnice, nebo škrkavka dětská. (Tomuto přípravku se budu více věnovat později)

Většina z vás, co mě sledujete, víte, že syna začal v pěti měsících trápit atopický ekzém. Nesouhlasila jsem se slepým používáním kortikoidů a s pomocí Věrky Zíkové (které patří obrovské díky) jsme se ekzému po několika měsících opravdu zbavili. Vše šlo čistě přírodní cestou, z velké části se jednalo o úpravu stravy (doteď se tomu divím, ale je to skutečně tak). A právě Věrka mi doporučila spoustu úžasných a prospěšných potravin, které teď jím nejen já, ale i manžel a podle vhodnosti i syn. Mezi nimi byla právě dýňová semínka, ale také dýňový olej, který sem tam přidám synovi do příkrmu. Pediatrička mi doporučovala dávat olej v množství jedné čajové lžičky denně, což mi ale přijde hrozně moc a podle Věrky to navíc zatěžuje játra děťátka.
Jaký olej a v jakém množství dáváte (nebo jste dávali) do příkrmů vy?
Za každou odpověď pošlu srdíčko :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další