Novinky

#test_sunar

agaja44
18. lis 2018 Čtené 49x

Milé Koníkovky,

na začátku si musíme vyjasnit jednu věc - můj 10-měsíční asistent Tonda, který mi ne zcela ochotně při testování produktu Sunar Premium 2 pomáhal, je zkrátka prsomil. Tak to je a ani Sunar na tom nic nezměnil. Ale k tomu se dostaneme :slight_smile:

Asi jako u většiny kojících maminek, přišla i u nás různá období, kdy bych ráda měla možnost dát výjimečně UM, jako zánět prsu, pocit hladu u miminka, nemoc nebo prostě jenom únava a vyčerpání maminky. Během posledních pár měsíců jsem čas od času zkoušela Prsomilovi udělat UM a doufala, že ho třeba na noc zasytí a všichni se vyspíme trochu lépe než doposu. Nebo, že by třeba mohli večer pohlídat a uložit rodiče a my mohli s mužem na večeři nebo do kina, aniž by bylo vzhůru celé sídliště. Z toho důvodu jsem sháněla malá zkušební balení UM, abych nemusela kupovat celé velké a většinou ne moc levné balení. Ještě že jsem kupovala jen vzorky, protože jak se ukázalo, u nás UM nemělo úspěch. Bohužel to je něco, co jsem u Sunaru nenašla - menší balení na vyzkoušení. Proto jsme Sunar vyzkoušeli až teď, když jsme dostali možnost testovat.

Už po rozbalení balíčku bylo jasné, že Tonda nesrší nadšením, zatímco máma doufá v zázrak. Začali jsme tedy testovat. Dělali jsme Sunar na noc před spaním. Nejprve doporučovaných 200ml. Potom už jen 100ml, protože ze začátku jsme prostě neměli sebemenší úspěch a mně je líto to pořád vylívat.

S lahvičkou problém není, to umí. Výjimečně vzal na milost MM v lahvičce, vodu pije bez problémů, ale UM prostě ne. Jen se mlíčko dotkne jeho vybíravého jazýčku, tak je řev. A stejně tak to vypadalo při našem testování dlouhých 10 dní. Pláč, odstrkování, křik, házení lahve na zem, slzy. Dokud nedostal prso, tak nebyl spokojen. Jeden večer dostal lžíci Sunaru přimíchanou do kaše a bez problémů snědl. Ale v lahvi prostě ne. Až jeden večer, po klasické scéně a odmítání, najednou asi na 5. pokus lahev vzal na milost a celých 100ml vypil. Další den už dostal 200ml, lahvičku si sám vzal a všechno vypil. Testovali jsme dodnes 3 týdny a večer už je Sunar kamarád. Vypije si 100-200ml a vypadá spokojeně. Jinou značku opět bojkotoval :slight_smile:


A teď k dojmům - tak zaprvé, velké plus, že mu Sunar zachutnal a vůbec nějaké mlíčko si vezme, sláva! Rozhodně jsem nezaznamenala, že by po mlíčku přišel nějaký břichabol, zácpa nebo podobně. Ale taky jsem nezaznamenala zlepšení co se týká spánku - v noci se Tonda dál pravidelně budí co 2-3 hodiny a dopíjí se z prsa, stejně jako dřív.

Chuťově mi Sunar přijde jako jeden z nejlepších, co jsem zkoušela. Hezky voní a nemá takový „smradlavý ocásek“ jako některé jiné značky. Příprava je snadná, mléko se snadno rozpouští a nenechává hrudky. V balení jsou dva samostatné sáčky, což třeba pro mě bylo milé zjištění. Vzhledem k tomu, že jsem připravovala mléko v malých dávkách a jen jednou denně, tak mám malou spotřebu a nemusím tak mít velké balení otevřené moc dlouho. Ale plastové pytlíky jsou i pro mě méně praktické, než pevná pixla podobně jako má konkurence. Jak jsem už psala, uvítala bych menší balení na vyzkoušení.

Celkově můžu Sunar Premium 2 doporučit všem maminkám, které už dávají dětem i UM. Já ani můj asistent jsme na konci testování nezaznamenali žádné zásadní nedostatky na výrobku nebo jeho účincích. Nicméně pro Tondu pořád vítězí máma a to co schovává pod tričkem. Každopádně pro případ potřeby už máme doma další krabici a jak říkala moje babička - budeme vidět :slight_smile:

#test_sunar #recenze

Čti celý článek
katerina193
18. lis 2018 Čtené 7x

Ahoj maminy,

ukončoval se nám 6.měsíc a já už nějakou dobu řešila otázku, jaké mlíčko na druhé období zvolit. Přece jen, všechny chceme, aby mrňous byl spokojený. A co si budeme nalhávat, taky, abysme byly spokojené i my a nelítaly co dvě hodiny k postýlce, že má mrňous hlad a ráno se přes pytle pod očima nepoznat v zrcadle...

Moc mi pomohlo vybrání do testování Sunaru 2. Čemu musím dát plus, je složení. A co nejvíc oceňuji, tak to, že nenechává krupičku na lahvičce. To bylo první umělé mlíčko, co mi krupičku nedělalo. A že jsme jich vyzkoušeli dost... Pro mě, jako maminku, je mínus pytlíková forma uložení. Mám raději prodej v boxikách.

Bohužel, u malého sem se sunarem taky neuspěla. Baštil a moc mu chutnalo, ale z jednoho vstávaní vstza noc na krmení se stalo, že sem k němu vstávala 4-5x. A přes den taky víckrát papal, takže sme museli přejít ke konkurenci. Jinak miluje všechny ostatní produkty od Sunaru, jenom mlíčko bojkotoval.

A i když je malý obíranec, tak chci poděkovat za tuhle šanci testování. Dalo nám to mnoho nových zkušeností :blush:

#test_sunar #recenze

Čti celý článek
natalunka
18. lis 2018 Čtené 13x

Adélka byla vybrána do testování se Sunarem, respektive do testování s umělým mlékem od značky Sunar.  

Nebudeme si nic nalhávat, samozřejmě, nejlepší je mléko mateřské, ale když není, nezbyde nic jiného, než sáhnout po mléku umělém. Na trhu je nespočet značek těchto mlék a dcera Adélka už měla možnost ochutnat mléko od Nutrilonu, Hami, Hippu a díky testování na Modrém koníkovi i od značky Sunaru.  

Nejsem žádný znalec přes umělá mléka, a tak můj názor je skrze subjektivní. Také jsem nikdy dopodrobna nezkoumala složení. Za prvé tomu moc nerozumím, a za druhé všechna tato mléka, co jsou u nás k dostání, musí splňovat dost přísné normy, které jsou pro všechny výrobce stejné. Ve finále jde jen o to, jestli vaše dítě mléko přijme.  

K testování nám přišlo jedno balení Sunaru Premium 2 a láhev na mléko od Tommee Tippee. Mimochodem, značku těchto lahviček používáme už několik měsíců a jsme s ní velice spokojeni. Dcera, i když dostávala mléko z této lahvičky, nikdy neodmítala kojení, a proto tuto lahvičku můžu doporučit i pro kojící maminky.  

Adélka dostává umělé mléko jednou denně - ráno. Když jsem ji udělala mléko od Sunaru, nepostřehla jsem jakoukoli změnu. Nevypadalo to, že dcera by si uvědomovala, že má mléko od jiné značky a vypila stejné množství jako obvykle. 

Ani po vypití mléka jsem nezaznamenala žádnou negativní reakci. Ale pravda je, že Adélka už má zavedeny všechny potraviny a je velký jedlík, sní prakticky všechno, co ji přijde pod ruku a netrpí žádnou alergií.  

Co mi trochu vadí, je obal. Sunar se nachází v papírové krabici (v ní problém nevidím, přesypávám do plastové, kterou mám k tomu určenou), v krabici jsou dva sáčky prášku. Nikdy jsem se nesetkala, že by v jedné krabici byly ještě dva sáčky a v množství 600 gramů, které se v balení nachází nevidím rozdělení na 300 gramové sáčky jako smysluplné. Co se týče dnešního trendu “snižování spotřeby”, vidím dokonce rozdělení do dvou sáčku jako nesmysl.

Cenově ale Sunar určitě nepatří k těm levnějším mlékům, a vychází dokonce dráž než Hipp, který mám zafixovaný jako jednu z těch dražších značek. 

Na Sunaru nevidím nic, proč bych měla někoho od jeho koupě odrazovat a určitě ho s Adélkou můžeme doporučit.

#test_sunar a #recenze

Čti celý článek
monouch16
16. lis 2018 Čtené 23x

Možnost testování Sunaru Premium 2 se naskytla právě v čase, kdy se blížily natálčiny šestiměsíčniny a já se začala rozhlížet po pokračovacím mléku. Štěstí se na nás usmálo a Naty byla vybrána jako testerka. 

Porcí mlíčka dělám pro Natálku přes den celkem dost. V době testování jsme dávali jen k obědu masozeleninový příkrm. V noci a před usnutím má raději mateřské mléko. Jinak přes celý den dělám UM. Mateřského mlíčka už bohužel nemám dostatek. Umělé mlíčko máme připravené prakticky neustále. Natálka jídlu totiž moc nedá. Je nejspíš zvyklá z kojení na častější malé dávky. Připravuji dávku vždy ze 120 ml vody. Malá vypije na jedno krmení totiž jen cca 70 ml, zbytek dopije zhruba za půl hodiny. Balení Sunaru, které jsme dostali, nám vydrželo čtyři dny, ale nespotřebovali jsme ho celé. Proč? K důvodům se vrátím dále v recenzi. 

Sunar jsme obdrželi v pátek v krásně naaranžované krabici s velikou mašlí. Součástí balení bylo i překvapení v podobě lahvičky na mlíčko značky tommee tippee. V sobotu měla Natálka 6 měsíců, tak jsme se mohli vrhnout na přípravu první porce. 

K testování jsme dostali 600 g balení Sunaru Premium 2. Obsahuje dva pytlíky s práškem a odměrku. Bohužel na krabici nejsou háčky pro znovuzavření. Krabice také nemá držáček na odměrku. Tu tedy musíte buď hodit do pytlíku nebo do krabice mezi ty dva pytlíky. Při dalším použití ji hledáte, ruce celé od prášku, no nic moc. Samotný prášek je velmi jemný, má strukturu jako hladká mouka. 

Prášek se ve vodě dost špatně rozpouští. Zůstávají v mlíčku hrudky, které je potřeba dobře rozmíchat, čímž se dostáváme k další nepříjemné vlastnosti tohoto umělého mléka. Čím více mícháte, tím více vzniká pěny v lahvi. Po pouhém prokroužení lahví se mi podařilo vytvořit cca 15 ml pěny v porci ze 120 ml vody. Tato pěna má bohužel neblahé důsledky pro malé strávníky. Rozhodně může zadělat na malér u miminka, které má problém vyloučit prdíky. Naše testerka Naty reagovala na pěnu častým říháním a dokonce ublinkáváním. 

Mléko od Sunaru mě zklamalo i svým složením. Je doslazováno umělým sladidlem maltodextrin. Myslím, že právě toto je příčinou toho, proč se Natálce po čtyřech dnech užívání mlíčka rozjel ekzém tak, že jsme museli mlíčko vyměnit. V dnešní době už lze na trhu snadno najít UM bez umělých sladidel. Výrobci to tedy umějí řešit a Sunar by nad tím měl také zauvažovat. Dále mléko obsahuje palmový olej. Zde už se hledá na trhu hůře, ale také lze koupit mléko bez palmové oleje. Sunar neobsahuje probiotika a prebiotika, což hodnotím také jako minus. 

Natálce mlíčko chutnalo. Vypila bez problémů svoji tradiční dávku a dobře ji to zasytilo. 


Sunar Premium 2 z výše uvedených důvodů není naším favoritem a zkoušíme mléka jiných značek. 

#test_sunar

#recenze 

Čti celý článek
jana31990
15. lis 2018 Čtené 22x

Předem mockrát děkuji za výběr při testování Sunaru. Hned, jak nám došel balíček, jsem byla mile překvapena za dárek v podobě lahvičky. Samozřejmě, i naše hlavní aktérka z toho měla radost. Hned druhý den jsme se pustily do testování.

Ale při prvním testování jsem s tím moc neuspěla, jelikož Kája mi to zcela odmítla. Ale dalsí den už si něco málo alespoň cucla, a jelikož dávám UM především na noc, tak jsem na to byla velmi zvědavá.

Bohužel během prvních pár nocí moc neuspěl. Karolínka se tak 2-3 za noc vzbudila a měla hlad. Ale nakonec si na něj relativně zvykla a už se nebudila, jen opravdu výjimečně.

Jako velké mínus je podle mě balení krabice, které je je docela nepraktické. Spíš bych upřednostňovala nejakou dózu. Takže jsme to nakonec alespoň přesypali do misky s víčkem.

Za druhé jako další mínus je podle mě, že chybí stěrka. Jinak jako plus je balení 2x300g, jelikož malá mi jednou za čas úplně odmítá UM, takže jen kojíme. A tím pádem není celé balení tak dlouho otevřené. A samozřejmě, jako další plus považuji to, že Sunar Premium obsahuje mléčný tuk.

Ještě jednou obě moc děkujeme za možnost testování.

#test_sunar a #recenze

Čti celý článek
barunka1408
15. lis 2018 Čtené 66x

Díky Modrému koníkovi jsme měli možnost vyzkoušet umělé mléko od Sunaru z řady Premium. Na příkrmy umělým mlékem jsme museli přejít někdy okolo čtvrtého měsíce, jelikož mé mlíčko nestačilo a nepomohli ani čaje, ani homeo, ani dobře mířené rady. Jako neznalá jsme si myslela, že prostě koupím "nějaký to mlíko", nejlépe to, které má na tuty nej složení se 100% recenzemi. Jenže chyba lávky. Než jsme se dopracovali k mléku, které by naše madam přijala, nebylo vůbec jednoduché. Naše štěstí bylo alespoň v tom, že nikdy netrpěla na bolesti bříška nebo na nějaké alergie, takže jsme měli opravdu širokou škálu výběru, která v dnešní době je. Proto jsem se trochu testování Sunaru obávala, zda vůbec zachutná. Ale v tomto ohledu byly obavy zbytečné. Hned na první dobrou vyžahla plnou dávku 200ml a kdyby bylo víc, vypije snad i to (sněd jsme mámu, sněd jsem tátu a tebe taky sním).

Nedalo mi to a mléko jsem sama ochutnala a byla jsem dost překvapená, že oproti námi již ozkoušeným značkám je Sunar Premium dost sladký. Hned jsem koukala na složení, ale množství cukru se nijak nevymyká konkurenci. Takže nevím, co si o tom mám myslet, protože mléko je sladké dost. A to bylo to první, co se mi nelíbilo. Pro madam to bylo, ale evidentně naopak. Složení je plus mínus stejné, jako mají ostatní prodejci umělých mlék v této řadě a cenové kategorii. V tom problém moje hlava nevidí. Ale proč je to sakra tak sladké ?!

Balení má 600g a je baleno v papírové krabici po dvou sáčcích s odměrkou. Balení pro mne bylo velké mínus. Musela jsme si přesypávat do svých nádob a hodně chyběla "stěrka" na odměrku, jako tomu je u konkurence (samozřejmě také ne u všech). Prášek je totiž hodně hutný a když jsem si chtěla odměrku zarovnat třeba jen poklepáním o hranu nádoby, dařilo se mi sypat Sunar všude po kuchyňské lince. To u jiných značek neznám, byť třeba jsou také bez stěrky na přebytečný prášek. Celkově tedy mlíčko opravdu malé chutnalo, krabice nám vydržela na cca týden a pár dní - pije cca 3 mléčné dávky denně (aktuální jí je 7 měsíců). Problémy nebo zlepšení zažívání jsem nezpozorovala. Jak jsem psala již na začátku, s tímhle my problém díky bohu nemáme.

Takže pokud mám zhodnotit za sebe - vadí mi hodně sladká chuť a i naše vybíravá dcera se do mlíka přímo hrnula (pro mě šok). Z pohledu naší madam měl však Sunar Premium jednoznačný úspěch. 

#test_sunar

#recenze

Čti celý článek
m.e.l
15. lis 2018 Čtené 29x

Nejdříve bych chtěla poděkovat modrému koňovi, že nás vybral na testování jídla. To je věc, kterou Jára hned ocenil. Sice z nějakého důvodu jsem zprávu o výběru k testování Sunaru dostala o týden později než ostatní uživatelky a tak o to méně času, ale náš Jára byl s testováním hnedle hotov. Samozřejmě, nejdříve patřičně prozkoumal krabici, mašli, papír... 

Je důležité prostudovat kvalitu balení. Přiložený dárek, lahvičku od Tommee Tippee, ocenil jako dobrou hračku na hraní.

Testování nám akorát vyšlo na dobu, kdy nám docházelo naše UM, a tak jsme se do toho vrhli "po hlavě".

Co na Sunaru oceňuji, že se velice dobře rozmíchává a nenechává "žmolky". Jára zase ocenil chuť, mléko do něj padalo jako by týden nejedl.

Co mě teda trochu dost na mléku této značky, kterou považuji snad správně za českou, překvapilo, že je vyrobeno ve Švédsku. 

Trochu mě zklamalo, že není možnost koupě mléka v plechovce či v balení tak, aby se dalo mléko připravit s dítkem na ruce. Opravdu nějak nezvládám na jedné ruce 9,5 kg dítě a ve druhé mít nůž a zarovnávat odměrku mléka. Jsem sice multifunkční žena, ale spojení Jára a blízkost nože není zrovna značka ideál, a vzbudit staršího bráchu řevem hladového odloženého dítěte také ne. Toto jsem naštěstí rychle vyřešila "pixlou" od našeho stálého UM.

Přiznávám se, že složení mléka jsem moc nestudovala, důležité pro mě je, že Járu po něm nebolí bříško a chutná mu. V tomhle tak trochu naivně věřím, že když se jedná o kojeneckou stravu, tak by měla být v pořádku. Ona je to až na výjimky jediná kupovaná "hotová" strava pro Járu. Ostatní jídla připravuji z kupovaných surovin.

#test_sunar

#recenze

Čti celý článek
maanule AMBASADORKA
15. lis 2018 Čtené 28x

Zhruba před 14ti dny na náš zvonek zazvonil pan pošťák a přinesl nám balíček. Ale nebyl to jen tak nějaký balíček, byl to SUNAR PREMIUM 2.

Díky portálu modykonik.cz jsme se zapojili do soutěže o testování pokračovacích kojeneckých mlék a byly vybrány. Moje dcera Karin – hlavní aktér a já, její máma – dozor… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Předně bych chtěla vyzdvihnout balení a malý dárek navíc v podobě lahve na kojenecké mléko. Děkujeme.

Samotné testování probíhalo hladce. Karin, zvyklá na konkurenční značku, jednoduše přešla na testovaný Sunar Premium a musím říct, že mě to skutečně překvapilo. Po dlouhých peripetiích hledání vhodného mléka (a zkoušeli jsme i Sunar klasik) a vyzkoušení asi pěti, možná šesti druhů, jsme skončili u konkurence v domnění, že je to jediné, které vyhovuje.

Jediné malé mínus, které musím uvést, je, že výsledné mléčko v lahvičce je o stupeň sladší než konkurence, kterou pije běžně. Nicméně, ze všech zkoušených mlék je druhé nejméně sladké, takže skutečně příjemná alternativa. Jsem totiž máma, která nechce naučit hned od porodu své děti chutím na sladké, a upřimně řečeno, nevím, proč je tolik kojeneckých mlék tak moc sladkých :(

Jako maminka dvou dětí musím říct, že hledání vhodného kojeneckého mléka je velmi individuální proces a opravdu každému vyhovuje něco jiného. Za nás ale Sunar (pozor!) PREMIUM skutečně chválím.

DĚKUJEME

Karin & její máma

#test_sunar 

#recenze

Čti celý článek
terezia10
12. lis 2018 Čtené 22x

Když dorazil balíček, ihned jsem se pustila do rozbalování s malou pomocnicí.

V balíčku byla, mimo mléka, lahvička. Mile mě to překvapilo. Bohužel, savička je s otvorem 3+, tedy pro děti od 3 měsíců, tudíž pro nás nevyhovující. Nakonec se ale ukázalo, že ji malá savička nevadí :slight_smile:

Od narození jsme používali mléko od konkurence, proto jsem byla zvědavá, jak nové mléko přijme.  Ale hned první lahvička Sunaru dceři zachutnala a s dalším používáním jsem v tomto směru nezpozorovala žádný zásadní rozdíl.

Sunar má příjemnou chuť, dobře se rozpouští, žádné ucpávání savičky. Co mě ale nevyhovovalo je balení. Je totiž v pytlíkách 2x300g. Jsem zvyklá od konkurence na praktickou dózu se stěrkou. Toto mě moc chybělo. Nakonec jsem musela Sunar přesypat. Sunar doporučuji, u nás se velmi osvědčil.

+skvělá chuť

+obsahuje mléčný tuk

+výborná rozpustnost

-vyšší cena

-balení v pytlíkách

Na závěr chci poděkovat za možnost testování.

#test_sunar 

#recenze

Čti celý článek
agaja44
8. lis 2018
#test_sunar
Otvirejte sampansky a volejte trikrat SLAVA!! To moje dite zavisly na MM dnes vypilo celych 200 ml sunaru, jeste se docuclo u me a usnulo jak spalek! Uz jenom to, ze to cely sam a bez protestu vypil, je u nas maly vitezstvi :slight_smile: ted jeste uvidime jaka bude noc. Vcerejsi polovicni davka neudelala zadny rozdil, ale alespon se napil :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
agaja44
7. lis 2018
#test_sunar
Tak jsme konecne zacali opravdu testovat! Prvnich 10 dnu si mlicko nevzal, vcera mu dal prvne sanci a vypil 60 ml a dnes vypil celou namichanou davku 100 ml a mozna by dal jeste vic, nechtel se lahvicky vzdat :smile: Mensi davky delam proto, ze to stejne porad vylivam, tak asi zitra zkusim plnych 200 ml a uvidime co se stane za zazraky :grimacing:
Zobraz celou zprávu
natalunka
4. lis 2018
#test_sunar Dnes fotíme, ať máme pěkné fotky k recenzi :thumbsup_tone1::top::gift_heart:
Zobraz celou zprávu
kutr26
3. lis 2018 Čtené 14x

Předem chceme s Aničkou poděkovat za možnost testování Sunaru Premium 2. Do testování jsem se přihlásila, protože jsem zrovna přestávala kojit (bohužel jsem měla málo mlíčka), a tak jsem se zrovna rozhodovala, jaké umělé mlíčko začnu naší Aničce dávat. Vyzkoušely jsem nějaké mlíčko,  ale zatím nám moc nesedlo, tak testování Sunaru Premium 2 nám přišlo vhod.

Jak balíček dorazil,tak po otevření jsem byla velmi mile překvapena. K Sunaru byla přibalena i kojenecká láhev Tommee Tippee.

Pak jsem si přečetla informace na krabici. Jsem ráda, že obsahuje mléčný tuk a další potřebné a důležité vitamíny a látky pro rozvoj imunity a poznávacích funkcí mozečku.

Po rozbalení se v krabici nachází dva sáčky po 300 gramech a odměrka. Akorát škoda, že krabice nejde lépe uzavřít. Hodila by se k tomu nějaká dóza.

První dávka naší Aničce moc chutnala a opravdu jí vypila s chutí. Mlíčko nijak nevoní, dobře se rozpouští, netvoří hrudky a musím říct, že Aničku zasytilo na delší dobu. Vždy se mi budila aspoň jednou v noci na jídlo. Od té doby, co dávám Sunar Premium 2, spinká celou noc, což je pro mě, jako pro matku dvou dětí, opravdu velká úleva.

Takže, závěrem chci říct, že u nás je velká spokojenost. Mlíčko hodnotím na jedničku.

Koník mi ulehčil výběr a u Sunaru Premium už zůstaneme. Cena je také příznivá.

Ještě jednou moc děkujeme.

Není víc, než vidět spokojené děťátko :slight_smile:

#test_sunar  #recenze

Čti celý článek
jana31990
1. lis 2018
#test_sunar
Tak i u nás stále probíhá testování Sunaru. A i kdyz už to malé chutná o něco více tak ale stále prý mlíčko od mámy je nej :slight_smile:. Zatím jediné mínus je i kdyz ho dáváme většinou jen na noc tak ale po něm bohužel nevydrží spinkat celou noc ale samozřejmě to momentálně může být i tím že nám začali růst zoubky :frowning2: jo a ještě zatím jedna nevýhoda je že to není v nějaké uzaviratelne plechovce ale v pytlikach. Takže je to horší co se třeba týče aby to náhodou nenavlhlo. Ale mi jsme holky šikovný a tak si umíme poradit :slight_smile: takže zatím se loučíme a určí ještě napíšeme jak u nás testování nadále probíhá :thumbsup:
Zobraz celou zprávu
natalunka
1. lis 2018
Dorazil nám balíček na testování :revolving_hearts::thumbsup_tone1: #test_sunar
Zobraz celou zprávu
agaja44
1. lis 2018
#test_sunar
posílám průběžnou informaci z testování Sunaru :slight_smile: zkouším dávat UM jen na noc s vidinou toho, že ho to třeba zasytí a bude spát v kuse déle než 3 hodiny a zatím stále bez úspěchu. Jak už jsem psala, Tonda si většinou vůbec lahvičku nevezme, ani s UM ani s MM, prostě chce mamku :slight_smile: ale už se párkrát zadařilo, tak jsem doufala, že mu Sunar zachutná. Zatím tedy nic, 5 večerů jsme zkoušeli, lahvičku nevzal do pusy a ani jednou mlíčko nevypil, ani potom v polospánku v noci, prostě nic... za nás tedy zatím žádné velké testování neprobíhá, ale zkoušíme dál, snad se to zlomí :slight_smile: máma chce spát :D
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
30. říj 2018
... pokračujeme... #test_sunar
Zobraz celou zprávu
agaja44
Zpráva byla změněna 29. říj 2018
#test_sunar
tak i k nám dorazil balíček, krásná mašle potěšila nejen maminku, ale i Toníka, vypadalo to, že se těší, co nám to dorazilo a že zbaští cokoli tam bude, ale jakmile jsme roztrhli papír a odhalili, co se skrývá pod ním, tak přišla změna :slight_smile: z výrazu čtu - mámo, ty už mi nedáš svoje mlíčko?? Toník je totiž prsomil. Ne že by vyžadoval prso každou chvíli, ale když už je čas na mlíčko, tak jedině maminka. S lahvičkou to umí, dokonce se i párkrát povedlo, že UM z lahvičky v pohodě vypil, takže víme, že to zvládá, ale prostě nechce :slight_smile: čas od času to zkoušíme, různé značky, ale většinou jak to dostane na jazyk tak řev a konec :D nevím, jestli jde o chuť nebo spíš jenom o ten kontakt, to si myslím spíš... tak doufáme, že Sunar zachutná a Toník se naučí vzít čas od času na milost i UM, aby mohl jezdit přenocovat ke kámošům :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
jana31990
29. říj 2018
#test_sunar
Tak v sobotu jsme poprvé vyzkoušeli Sunar i s novou lahvičkou. A výsledek? No nic moc :frowning2:. Na první pokus to u nás moc nevyšlo malé to podle obličejíku moc nechutnalo. Ale nakonec to teda vypilila. Jelikož dáváme mlíčka jen na noc před kojením aby spinkala. Tak jsem byla zvědavá jak to dopadne. A bohužel po 4 hodinách byla vzhůru a brečela hlady :-/ . Ale mi jsme to nevzdali a včera zkusily znovu už se na to i tvářila podstatně lépe i kdyz to pořád není ono moc ji to zatím nechutná. A nakonec jsme spinkali celou noc. Tak uvidíme. Třeba nám to zachutná
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. říj 2018
Nás příběh s #test_sunar už brzy... :baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle:
#recenze
Zobraz celou zprávu
jana31990
26. říj 2018
#test_sunar
Dnes dorazil na testování Sunar premium 2 :slight_smile:
Mockrát děkujeme za lahvičku k němu. Malá Kája samozřejmě musela pomáhat při rozbalování a hlavně kouknout co ji to dobrého přišlo. A očividně z toho má taky radost :grinning:
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 26. říj 2018
Tak a je to doma...

#test_sunar #recenze

Připravte se, ze v následujícím týdnu vás budu zásobit informacemi, jak nám to se Sunarem jde. Velkým překvapením pro me byla láhev navíc od značky Tommee Tippee... takže to bude testovacka 2in1... teste se! 🤩:heart_eyes::nerd:

Jinak už jsem z koníka testovala více věci a teda tentokrat krásné zabaleno! Ze by inspirace u #dmbox ..? :wink:
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
19. říj 2018 Čtené 1292x

Aktualizace: recenze maminek, které se svými prckami testovaly pokračovací mléko Sunar Premium, si můžete přečíst zde. Nezapomínejte, na koníku najdete jen upřímné recenze reálných žen. :slight_smile:

---

Jak ty dětičky rychle rostou, no ne? Jen nedávno se narodily a už zvědavě objevují svět, tlapkají nožičkami, pomaličku vyslovují více a více slov a vám dělají neskutečnou radost. Aby byl jejich vývoj správný, aby měly všechny živiny, potřebují dobrý základ. A pokud už ne v mateřském mléce, což je nejlepší způsob výživy kojenců alespoň do ukončeného 6. měsíce věku, tak v pokračovacím mléce Sunar Premium.

Co testujeme

Testovat budeme pokračovací mléko Sunar Premium 2 s unikátním složením s mléčným tukem a dalšími přidávanými významnými složkami, které se tak ještě více přiblížilo složení mateřského mléka.

Sunar vždy obsahoval po vzoru mateřského mléka mléčný tuk a nyní díky nejnovějším vědeckým poznatkům a moderním technologiím ve spolupráci s týmem světových odborníků na dětskou výživu se potvrzuje, jak důležitou složkou je v kojenecké mléčné výživě. Díky obsahu mléčného tuku a dalším přidávaným významným složkám jako např. prebiotická vláknina GOS vznikla revoluční receptura kojeneckých mlék Sunar, která se o významný krok přiblížila ke složení mateřského mléka.

Mléčný tuk působí v kojeneckých mlécích Sunar jako superingredience, která:

  • je významným zdrojem energie,
  • je důležitá pro vstřebávání vitamínů A, D, E a K, rozpustných v tucích,
  • pomáhá ke spokojenému bříšku,
  • mléku dodává lahodnou mléčnou chuť, která nemusí být zvýrazňována přidáváním mléčných aromat
  • je zdrojem řady biologicky aktivních látek.

Kojenecká mléka Sunar obsahují mléčný tuk podle vzoru mateřského mléka ve všech svých řadách. Sunar Premium má ale unikátní složení, které významně přispívá díky níže uvedeným složkám k rozvoji mozku, imunity a kognitivních funkcí:

  • Mozek - kyselina alfa-linolenová, patří mezi omega‑3 mastné kyseliny, které napomáhají rozvoji mozku
  • Imunita – díky obsahu vitaminů* A, C a D přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • Kognitivní funkce - železo* významně přispívá k rozvoji kognitivních funkcí u dítěte, navíc přítomný vitamin C zvyšuje vstřebávání železa v organismu.

Sunar Premium 2 je určen pro dětí od ukončeného 6. měsíce věku, k přikrmování a výživě v období odstavování nebo pokud už nemůžete své dětičky kojit.

*Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.sunar.cz. Uvedené informace se dle zákona nevztahují k počáteční mléčné výživě.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 maminek dětí, které jsou ve věku od ukončeného 6. měsíce (do 12. měsíců) a už z jakéhokoliv důvodu dítě krmí či dokrmuje náhradní mléčnou výživou.

Jak se zapojit

Máte chuť testovat a připravit tak pro celého Koníka zajímavé informace o mlíčku Sunar Premium 2? Tak se zapojte do testování jednoduchým napsáním komentáře pod náš článek. Stačí, když napíšete, kolik má vaše děťátko měsíců, jak se mu daří a také nezapomeňte napsat, zda značku Sunar znáte. Ale hlavně! Napište, proč byste měli testovat právě vy a váš drobeček.

Čas na zapojení máte do neděle 21. 10 a v pondělí 22. 10 vybereme 10 maminek, které se svými dětmi otestují pokračovací mléko Sunar. Ty oslovíme interní poštou a předáme jim všechny pokyny k testování.

Budeme se těšit na vaše komentáře a všem držet palce.

Mějte se krásně,

Konik_testuje

#test_sunar

Čti celý článek
konik_testuje
10. říj 2018
Maminky, připravujeme testování pro malá bříška vašich dětí. Testovat budeme pokračovací mléko Sunar Premium 2, které vás určitě potěší složením i příjemnou chutí.

Znáte ho? Tak nám napište vaše zkušenosti do komentáře. A pokud jste Sunar ještě nevyzkoušely, tak nám napište taky, protože už za týden budete mít všechny jedinečnou možnost Sunar Premium 2 vyzkoušet!

Ať jsou vaše miminka spokojená, veselá, a zdravá. :relaxed:

#test_sunar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další