Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Jsou témata, o kterých neradi mluvíme. Tím spíš, pokud se jedná o záležitosti intimní. Mnohdy se vyhýbáme třeba i návštěvě lékaře, jde-li o problémy, které jsou obecně ve společnosti tabuizovány. Stalo se vám někdy, že jste kvůli strachu nebo studu nešli k lékaři, nebo šli až když už byly vaše problémy vážné?

A. Ne, mám-li problém, vyhledám lékaře okamžitě, nestydím se mluvit s odborníky o žádných zdravotních problémech.
B. Ano, pokud mi je nepříjemné mluvit o svých potížích, návštěvu lékaře odkládám, co to jde.

Inkontinence patří právě k těm tématům, o kterých se spousta z nás mluvit stydí, a to i před odborníkem. Pokud je pro vás toto téma zajímavé a aktuální, sledujte nás. Zanedlouho se budete moci zapojit do testování inkontinenčních vložek Depend Comfort Protect.

konik_testuje

#test_depend2

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. říj 2021    

Ještě jedna vzpomínka na Jeseníky - už poslední 😇

Když jsem plánovala výlety, našla jsem stezku kolem Bílé Opavy - skoro všude jsem četla varování, ze se jedná o velmi náročnou trasu, tak jsme zvažovali, zda s dětmi ano, nebo ne.

Trasa je nejprve fakt jednoduchá, na jednom rozcestí se máte možnost vydat po těžší, nebo lehčí variantě. Můžete hádat, kterou jsme šli my - samozřejmě po žluté, tedy té těžší 💣

Mám takový pocit, ze pomalu přestanu tyhle rady brát vážně, protože naši kluci ji zvládli s prstem v nose a v rekordním tempu. A že jsme si vyslechli hodně slov obdivu, především od starší generace. A to jsme měli stezku ještě dost ztíženou mokrem, místy sněhem a namrzlinami ❄️

Stezka je nádherná, jen na náš vkus bylo hodně turistů, přestože jsme šli brzy ráno a ne v úplně frekventovaný měsíc.

(5 fotek)

Tak jo. Budu brát život takový, jaký je. Asi to tak má být. V 10:20 bych měla být na pohovoru. Naskytla se pracovní pozice, kterou jsem vykonávala před mateřskou, jen v našem městě. Sobotní noc od 00:00 do 06:00 jsem strávila zvracením. Za sobotu a neděli jsem se hodila po zimnicích, teplotě a šílen3 únavě do použitelného stavu, takže jsme se doma shodli, že pohovor zkusím. Před hodinou a půl začal zvracet Ládík.... Zdá se, že průběh bude naprosto stejný🙈🙈🙈. Od půlky září je doma, v říjnu šel do školky celkem tři dny, má druhá antibiotika na průdušky. Jestli my se z těch 💩💩💩💩 někdy vylížem, budu slavit. Holt pohovor padá, nervovala jsem se zbytečně, od zimy mi nezbyde, než se vrátit na místo činu a opět dojíždět 🙈.

Ahoj koníkovky 😌😌
Odložím si tu jednu takovou ani ne vzpomínku , ale zážitek na dnešní den.

Když si vzpomenu na svoje dětství, tak jsem měla opravdu neskutečný strach ze zubaře a vlastně ze zkušeností mám do teď.
Máma mi rvala zuby násilím hned, co se mi začaly hýbat a žádná zoubková víla za odměnu nikdy nepřišla.
Jak se to tak říká, že z chyb se člověk učí , tak moji prioritou bylo, aby se děti nikdy nebály doktorů, natož žubaře 🦷
Našla jsem nám zubaře , který je tak moc skvělý , že tam všichni chodíme s neskutečnou radostí a nadšením 🙂(ikdyž já vždy ze začátku klepu zubama 🙈)
Dnes ale byl ten den, kdy Nikolka přišla, abych jí vytrhla zub, protože už se hodně hýbe a jí to vadí ... jenže já to po svých zkušenostech prostě nedokázala. Ještě že má tak úžasného bráchu 🙏
Šimonek jí dnes bez jakýkoliv pomoci vytrhnul zub a oba jsou šťastný 😍 Teda teď už spí a Zoubek má víla, krerá nechala pod polstářkem korunku na něco krásného za takovou statečnost 🧚🏻‍♀️
Tak dobrou noc 😴❤️

Dneska bylo krásně a kluci se vybili a užili si trošku sluníčka

(6 fotek)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. říj 2021    

Uteklo to jako voda - zase - a my už jsme na cestě domů 🚘

V horách jsem jako doma a mám v nich nachozených spousty kilometrů. Poznali jsme různé hory a přestože naše “domácí” hory jsou Krkonoše a Jizerky, musím říct, že Jeseníky nás naprosto uchvátily a považujeme je za nejkrásnější české hory. Už teď se těším, až se zase budeme moci vrátit. Bylo to boží ❤️

A teď už zase plnou parou do práce, do Vánoc se totiž nezastavím 😂

Hezký večer poraďte prosím inhalátor aby to zvládl skoro tříletý a i šestiletý a co používáte na inhalaci děkuji

Holky a ještě jeden dotaz - máte někdo zkušenosti s tyčovým vysavačem Dyson, Phillips nebo Rowenta (ten podobný typ ať můžu vysát i pavučiny apod). Po 5 letech nám odchází baterka na Elektroluxu a chce to nějakou inovaci. Aby to vydrželo vysát našich 120m2. Jsem už na tyčáky zvyklá když vysávam každý den. Děkuji!!

Dneska taková malá oslavička... Mám poslední volný víkend na dlouhé časy... Příští sobota už první směna v mccafé. Co je na tom k oslavě? Hrozně se těším, že konečně po skoro čtyřech letech změním "lokál" a nebudu jen "doma". Dva dny v týdnu nebudu řešit domácnost a ani děti. Jestli je doma bordel, navareno, nakoupeno, vypráno... Prostě nic! Zároveň mám radost, že se úplně nevzdám rodičáku a přes týden si budu užívat volna a třeba se nám konečně podaří začít chodit plavat s Lulu. Nebo si holky vyzvednu ze školy a školky po "o" a společně někam vyrazíme ☺️

(2 fotky)

Jak je to prosím s ošetřovačkou, když půjde dítě do karantény a je mu 11let? Děkuji

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. říj 2021    

Stačí popojet o pár metrů níž a z nefalšované zimy tu zase máme nádherný, barevný podzim 👌

A konečně taky zase jednou kompletní banda mých mrňousů 😍

Takže jedno dítě v karanténě, druhý zítra premiéra online výuky a manžel má rýmu.To chceš ! 🤪

Pokračování rekonstrukce. Rozvedená vzduchotechnika a klimatizace, a jádro už se taky rýsuje.😉👍

(6 fotek)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. říj 2021    

Přiznejme si to otevřeně, se sněhem jsme úplně nepočítali. Ale o to větší jsme z jej měli radost, minimálně tři pětiny naší výpravy 😂

holky nevím kde se poptat,kde mi v pondělí prosím po císaři vytáhnou stehy,když jsem v karanténě?mám jít normálně na gynekologii,anebo někde na speciální středisko?děkuji

Kdyby se třeba někomu z vás hodilo 🍀
🍁 www.oxybag.cz sleva 15% se slevovým kódem PETRA15 (do 25.10.)
- školní batohy, batůžky do školky atp.
🍁 www.darujbednu.cz sleva 15% se slevovým kódem RODINA15 (platný do 28.10.)
- nádherné dárkové dřevěné bedny
Slevové kódy se dají použít i na akční produkty.

Tip na knížku pro všechny zvídavé děti školního věku…obzvlášť v dnešní době,kdy my,dospělí,máme všech těch bakterií a virů tak trošku už plné zuby,tak pro dětský svět může být přínosem…knížku napsal manźel kolegyně z práce a za mě stojí za přečtení či prolistování už jen pro krásné ilustrace v knize…

https://www.prvici.cz/

(2 fotky)
avatar
narnell
Zpráva byla změněna    22. říj 2021    

„Jsou rodiny, co se roky nevyspaly více než dvě hodiny v kuse, protože třeba odsávají nebo kontrolují dech, jsou rodiny, které neviděly své druhé zdravé dítě v nějakém kroužku, jsou rodiny, které nikdy nebyly společně na žádném výletě, protože se střídají v péči,“ Radka Vernerová, ředitelka Domu pro Julii byla hostem v podcastu Na dřeň. Skvělý rozhovor, který přiblíží téma dětské paliativní péče a vznik dětského hospice veřejnosti.

https://open.spotify.com/episode/5XObZKatzM5RSc...

Vánoce 2021: Tipy na hračky do 500 Kč? Tady jsou!

…aneb vybíráme dřevěné, kreativní, či interaktivní hračky pro děti.

Foto zdroj

Ahoj holky koníkovky,

tak je to tady! Zase Vánoce! Těšíte se nebo máte z nadcházejících svátků obavy? Já se moc těším. Miluji totiž setkání s rodinou, pohádky, cukroví a procházky po zasněžené přírodě. Navíc, co máme naše malé poklady, tak Vánoce nabraly ten správný nádech tajemna, protože co nám asi tak Ježíšek přinese?

Dárky a tedy, co koupit, často bývá oříškem. Řadíte se spíše k těm, co nakupují dárky dostatečně dopředu nebo k těmco vše shání na poslední chvíli?
Musím se přiznat, že já jsem ráda připravená a už teď mám objednané první menší dárečky pro děti. My dáváme jeden hlavní a pak tři vedlejší (většinou hračky), pak společné (nejčastěji deskové hry) a několik měkkoušů (oblečení). A právě několik vedlejších dárků vám v mém dnešním článku ukáži. Jsou to hračky pro kluky i holky, žádné plyšové a ani hračky pro nejmenší.

Chytré hodinky pro děti. S GPS, krokoměrem, či lokátorem? Jaké koupit?

Foto zdroj

Ahoj holky koníkovky,

hlásím se s novým článkem, který vám snad bude opět nápomocný při rozhodování. V minulém článku, který byl zaměřen na chytré hodinky pro dospělé jsme si řekli, co umí chytré hodinky, podle čeho chytré hodinky vybírat, a na co se zaměřit. Pokud si potřebujete osvěžit paměť či vám článek utekl klikněte zde a budete odkázáni na můj první článek o chytrých hodinkách unisex.

Chytré hodinky pro děti slouží primárně pro sledování a komunikaci s rodiči, popřípadě pro sledování sportovních aktivit. Proto dětské chytré hodinky nebývají nadupané funkcemi, ale naopak jsou vybaveny vlastním GPS, snadno se ovládají a jsou odolné. Ovšem při pořizování dětských chytrých hodinek s GPS je důležité myslet na to, že do každých z těchto hodinek musíte ještě dokoupit SIM kartu s aktivními daty, aby vám GPS tracker fungoval. A samozřejmě v neposlední řadě je důležité zaměřit se na to, aby to byly dětské chytré hodinky v češtině, což tedy ve většině případech jsou.

V dnešním článku vám představím 5 tipů na chytré hodinky pro děti a pokud váháte jaké chytré hodinky pro děti vybrat, např. jako dárek k Vánocům, tento článek vám jistě pomůže ty nejlepší dětské chytré hodinky vybrat.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. říj 2021    

Dobré ráno,
věděli jste, že v říjnu se slaví Mezinárodní den zvířat? A na počest tohohle krásného "svátku" se můžete těšit hned na 2 soutěže s #dm - v jedné budeme soutěžit o balík dobrot pro psy 🐶 a v další zase pro číči 🐱

Začneme tou 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶

Výherce/výherkyně se může těšit na balík dobrot pro pejska, ve kterém najde:
🎁 Dein Bestes, pamlsek pro psy kuře, krůta & kachna
🎁 Dein Bestes, Heldenmahlzeit snack pro psy, 100% hovězí maso
🎁 2x Dein Bestes delikátní játrová paštika pro psy
🎁 Dein Bestes, sušenky pro psy, 500 g
🎁 Dein Bestes, křupavé tyčinky pro psy hovězí & krocaní maso

Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/…08/
3) Do komentáře mi napište, který pejsek by se z tohoto balíčku v případě vaší výhry radoval - jak se jmenuje, kolik mu je, jaké je rasy (pokud víte),... A bude super, když přidáte i fotku, ale není to podmínkou 😀

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle, až do pondělní půlnoci 😜

A my s naší Sunny držíme všechny packy 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. říj 2021    

Na střední škole při přípravách na maturitu jsem poznala knihu Kladivo na čarodějnice, která mě na jednu stranu uchvátila a na druhou stranu úplně šokovala. Každopádně mi ta knížka ležela v hlavě hodně hodně dlouho a už tenkrát jsem si dala do plánu míst, která chci navštívit, právě dějiště této knihy.

A teď se konečně zadařilo - dnes jsme totiž výletili po velkolosinském panství a prošli spoustu míst, která s mužem tak dobře známe z výše uvedené knihy. A tak mě to namotivovalo, že si knížku znovu přečtu. Pokud ji náhodou neznáte, tak opravdu moc doporučuju k přečtení, stojí vážně za to 👌

Soutěž s Fisher-Price o opičku a míč s aktivitami

Přeji všem krásný den a přináším další SOUTĚŽ 🤩

V říjnu budeme soutěžit o plyšovou opičku, kterou jednoduše proměníte na míč a máte s sebou neustále několik forem zábavy. Tato hračka je vhodná pro děti již od narození. Modré měkké tělíčko vybízí ke zkoumání několika různých povrchů. Ručky opičky šustí a uši poslouží ke kousání nebo jako praktické "ouško" na držení. Díky kroužku s vámi může opička cestovat zavěšená třeba v autě či kočárku. Z opičky snadno vytvoříte plyšový míč a nová zábava je kouzlem tu.

Zapojit se můžete do úterý 26.10.2021 a tentokrát budu losovat 2 výherce 🤩 

❗️Pravidla soutěže ❗️

👉 Dej lajk tomuto článku.

👉 Přidej si můj profil k oblíbeným.

Po celém dni, kdy řeším s nemocnicí svoji babičku otevřu seznam a vykoukne na mě Zeman s návštěvou bez respirátoru jsem totálně nas.aná na naše zdravotnictví, vládu a celý systém. Babi je od soboty v nemocnici - sepse celková, zánět plic, zánět v dial. Shuntu atd., v pondělí se jim tam složila, s náma komunikuje zmateně, ale podle sester je v pohodě, v úterý už nekomunikuje vůbec, ale podle personálu je opět v pohodě, ve středu se dozvím, že je sice v pohodě, ale stav je vážný a asi teda umírá, to mi řekli i dnes, ale je plně při vědomí, její srdce ale nezvládá kvůli vážné srdeční vadě. Jen je teda zmatená a dezorientovaná. A včera je zajímalo, jakou vakcínou je očkována. Včera při dialýze spadla z postele, ale je v pohodě. Tak v pohodě a při vědomí, že i když nám poslední roky volá 30x denně, teď mlčí a ani nebere mobil.Na návštěvu nikdo nemůže, protože Covid zakázy, omlouvám se za výlev, ale jsem zoufalá

Strana