Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Jaké vitamíny na občasné doplnění berou vaši muži? Chtěla bych muži koupit na doplnění vitamíny a vůbec nevím jaké.Na trhu jich je dost,ale recenze na ně moc nejsou...
Máte nějaké zkušenosti a doporučení?
Děkuji ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    12. zář 2021    

Čím jsem starší, tím míň se maluju. Ale na druhou stranu si pak o to víc užívám, když si můžu s malováním pořádně vyhrát a vyblbnout se. A pirátka byla přesně jednou z těch příležitostí, kdy se člověk fakt nemusí držet při zemi 😁

A vůbec nejlepší byla úprava vlasů, tentokrát mi totiž jen stačilo rozpustit boxerské copánky a byly tam ty nejlepší vlny, co jsem kdy měla. A navíc strašně dlouho vydržely👌👏

#dm dekorativka v akci 😁

avatar
oliver11
Zpráva byla změněna    12. zář 2021    

Včerejší soutěž dopadla na výbornou. Jedno třetí dvě druhé a jedno první. Salsa, Mamba, Rumba, Chacha a Jive. Jsem na ni pyšná ❤️💪👍

(6 fotek)

Miluji tě Anitko 😍 bříško už nemám jak před 3 dny,že jsi tam měla hodně mistecka,ale mám už jen tebe v bříšku bez vody,takové malé bříško jsem s tebou ani s kluky neměla.vydrz tam ještě dlouho,i když je mi strašně smutno po tvých braskach,nejvíc po tvém nejmladším braskovy,který oslaví příští pátek bezeme rocek 😭
Ale jsem tu pro tebe a budu furt,i kdyby jsme byly v nemocnici 6 týdnů.miluji té a drž se maminky zuby nehty,prosím 🥰 dnes 30+5 🥰

DĚTSKÁ MIGRÉNA. Má někdo zkušenosti? Starší dcera měla zhruba od dvou let párkrát do roka "záchvat" kdy najednou nedokázala stát na nohou, byla světloplachá, zvracela, motala se jí hlava. Neurologie ok, výsledek je dětská migréna. Časem jsme vytipovali spouštěče (delší monotónní chůze lesem, nebo složený pohyb typu pád při točení) a asi rok byl klid, takže jsem se radovala, že z toho možná už i vyrostla. A teď z ničeho nic dva dny hlásí v autě, že ji bolí hlava. Nejdřív jsem to nespojovala a myslela na nedostatek pití atd., ale včera se u ní po krátké jízdě rozjel klasický záchvat - světloplachost, celková bolest hlavy, spavost, zvracení. Jinak na klasickou kinetozu netrpí. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Je něco, co vám pomohlo, preventivně, akutně? S migrénou nemáme v rodině vůbec zkušenosti a jednáme spíš intuitivně... Díky

🖤😢 11.září 2001 🖤😢 To už je 20 let !!!…🥺🙈 Nikdy na ten den nezapomenu …Teď dávají na Netflixu nový dokument o tyhle tragédii a opravdu ještě dnes mi jde mráz po zádech 😪 Pamatujete si vy co jste v tento den před 20 lety dělali ? Já byla 10 lety dítě ,ktery bylo zrovna to odpoledne našeho času u babicky,koukala na Divoký anděl když začali mimořádný zprávy a tam byl útok na dvojčata tak už jsme se až do večera od ty televize neodlepili bylo tak z nějakýho akčního filmu …🖤

Nikde na netu nemůžu najít zda je problém,jestli jsem dostala kvasinky a mám odteklou nějakou část plodové vody?mám i oranžový výtok,ale nechci být za hysterku a furt chodit za sestřičkami,děkuji za vaše zkušenosti

Ahoj holky. Prosim o radu. Dcerce se na tele objevuji suche cervene fleky. Nesvedi a rozsiruji se hlavne po trupu, zadech a ted se objevuji v podpazdi. Nemate s tim nekdo zkusenost?

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

Tamagotchi a hazardní hry?

Napadlo Vás někdy, že tyhle zdánlivě odlišné věci mohou mít něco společného? 🙂 

I v současné době lze ve videohrách, ke kterým mají děti snadný přístup, spatřovat prvky hazardu. 

Tomuto tématu se věnoval například WEBINÁŘ: Děti a videohry – Přibližte se jim.
Pokud Vás toto téma zajímá, můžete se začíst také do článku O trochu bezpečnější internet, nejen pro Vaše děti a informovat se o možnostech jak lze dostat hraní videoher pod kontrolu 🙂

Buďte zodpovědným rodičem mladého hráče🙂

Jana

Pro více zajímavých faktů a informací mrkněte na

Daník čerstvě na druhém stupni.
Ze středy na čtvrtek odjeli se třídou na adaptační jednodenní pobyt.
Přivezl si hodnocení od spolužáků a mě by sakra zajímalo, co že se tam vlastně dělo 🙂
Laura se pro změnu už dva měsíce ptá, jakou písničku chci zahrát na pohřbu....
Tvl, my jsme rodina 🙂

(2 fotky)

Holky sušení dýňových semínek v troubě.
Na kolik a jak dlouho sušíte? A přemýšlela jsem i jestli nějak ochutit než klasika.. Sůl nebo třeba česnek. Budu ráda za Vaše rady ❤️❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. zář 2021    

Letos trošku nestíhačka - v půl čtvrté sraz na pohádkový průvod a v půl 12 už mám připravenou část jedné masky ze 4. Ale to dám 😂🙈🤔

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    9. zář 2021    

Jelikož doma máme dva kluky, co mají všechno, co potřebují, je vždycky hrozně těžký najít dárek, který bude dávat smysl. Letos jsem objevila úplně boží věc, ze které je ten náš přírodovědec naprosto na větvi. Je to prý nejlepší dárek, co kdy dostal 😍

Je to Motýli zahrádka - objednáte si vhodnou sadu a domů vám pak dorazí krabice, ve které najdete takovou síťovou klec pro motýly, hračky znázorňujici všechna stadia vývoje motýlů, návod a pak kód pro objednání určeného počtu živých housenek.

Housenky jsou posilany jen v určitém ročním období a za přesně daných klimatických podmínek. Pokud je vše ok, objednáte si tedy živé housenky, které dorazí do 2 týdnů od objednání. A pak už jen postupujete podle pokynů a pozorujete přírodní zázrak, který se vám děje přímo před očima. Housenky, které přišly, byly fakt malinké, ale teď už jsou z nich pořádní mackove a některé už se nám zakuklily. Musím říct, že to fakt baví i dospěláky, ale naši kluci jsou z toho opravdu u vytržení...

Tak dávám jako #tip_na_darek a řekla bych, že opravdu strašně moc povedený 😍

(2 fotky)

Za poslední měsíc jsem shodila zdravou stravou a cvičením 6 a půl kila. Což znamená, že jsem na nejnižší váze od doby, co mám děti. 🙌
Je to pro mě neuvěřitelně příjemný pocit a ráda bych se dostala ještě o kousek dál. 😊

Jak dlouho vám po porodu trvalo dostat se na původní váhu?
Mě 4 roky. 🙈

Hezký večer, máte prosím zkušenosti s aku vysavačem? Zaujal mě u kamarádky, byl drobný, lehký. Jiní kamarádi mají podobný, ale větší a ne tak pohodlný na úklid. Doma věčně zametám a vysávám v jídelně a kuchyni, ale otravuje mě ten klasický a s vytíráním jsem trochu na štíru. Zvažuju proto právě takový, který vytírá, budu ráda za doporučení, děkuji moc.

Tohle mě hodně pobavilo. Poté, co dnes předemnou jela autoškola docela dlouhý kus cesty se tomuhle fakt nedivím. :D

Holky, nevíte, jak se jmenuje kroužek plavání, kdyz to neni jakoby vrcholově? Syn plavat umi, ale zase neni na treninky každý den. Zatim jsem našla jen učení plavat nebo tréninky v Neratovicích. Schůdné jsou i Kralupy, Odolena voda... Díky moc

Ahoj, prosím kdo také někdy vysadil antikoncepci, jak jste se po tom cítili ?
Já vyřadila cca před měsícem a půl, ms přišla hned, počítala jsem tedy naivně, ze další přijde v termínu, ale prd. Dnes 7den zpoždění, těhotná opravdu nejsem a není to v plánu. Za to je mi ale zle a přijde mi, ze každý den hůř. Únava, bolesti v podbrisku, pocit na zvracení, dnes mě i bolí svaly … piju kontryhel a začala sem cca před týdnem užívat gynex. Kdy se dostavila ms vám? A citili jste se podobne? A teď hlavně… mám na ms čekat, nebo si ji nechat vyvolat ? Dekujuuuu a omlouvam se za intimní tema

Ahojky holky,kterým praskla voda v 30tt a trochu vody vám ještě zůstalo,za jak dlouho jste prosím rodily a taky jak dlouho jste do porodu byly v porodnici?
Odchází mi postupně voda,dnes jsem 30+2,voda mi tam ještě nějaká zůstala,odběr vody na infekci dopadl negativně a četla jsem si,že když vyjde negativně tak,že se na porodu domlouva v 34tt ukončeném TT.vydrzely jste tak dlouho anebo jste rodily dřív dekuji

Ahoj, nezkoušel jste někdo zesvětlovat vlasy pomocí heřmánku nebo citronu?

Při zařizování kuchyně jsme si s manželem dali opravdu záležet. 🙌
A proč?
Protože kuchyně je srdce domova! 💛
Ať už dělám řízky pro taťku, rybky pro Davídka nebo mlíčko pro Domču, vím, že budou mít radost. 😊
A já jsem šťastná, že jim mohu dopřávat to nejlepší.

#nestle #zdravyzacatek

* Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Drahé ženy, máte to někdo 🤭😅 vím, není ještě po 22, ale potřebuji to vědět ☺️ Zajímá mě, či to pomůže na ty ztuhlé svaly 🤣🙈

Designová a funkční - taková je učící věž ELIS DESIGN

Učící věž. Moderní prvek, který se stal nedílnou součástí vybavení domácností, kde rodiče usilují o to, aby se jejich děti co nejvíce učily pozorováním, zkoušením, vlastním seberozvojem a tak nějak „na vlastní kůži”. Díky učící věži mohou děti bezpečně přihlížet všem dospěláckým činnostem, ať už je to vaření, nebo práce v dílně. Mají prostě na vše ideální výhled. (Anebo nadhled?)

My, v naší redakci, jsme měli možnost učící věž od ELIS DESIGN1 vyzkoušet. Nebo, lépe řečeno, naše malá “redaktorka” Týnka. 

První, co ve vás určitě zanechá dojem, je sestavení věže. To je poměrně snadné. Vše, co je k němu potřeba, je přibalené. Šrouby a imbusový klíč. Ten mi během skládání vyskočil z ruky nejméně 300-krát. Ale přiznám se, že to není způsobeno konstrukčními nedostatky, ale nedostatkem mé šikovnosti. V krabici je přibalen i návod. Pokud bychom chtěli mermomocí hledat nedostatky, tak lze říct, že návod by mohl být podrobnější. Konkrétně jsem nevěděla, jak který kousek otočit. Zda mají být kovové cvoky z vnitřní nebo z vnější strany. Pomohl mi však obrázek složené věže na internetové stránce výrobce. Potom to už šlo jako po másle. O to větší radost byla, když jsem měla hotovo.   

Na první pohled zaujme nádherným zpracováním dřeva. Je dokonale hladké a příjemné na dotek. Navíc, nikde nic nečouhá, netrčí, nepřekáží… Na druhý pohled mě pak oslovilo, že věž jako taková působí bytelně, stabilně a kvalitně. Když se naše Týnka z ničeho nic rozběhla k věži, aby ji okamžitě vyzkoušela, byla jsem si jistá, že je o její bezpečnost náležitě postaráno. Přes nálet, za jaký by se nemusely stydět ani kmeny Tatarů, se věž ani nehnula. Stála stabilně, jako kdyby byla na zem přilepená. K bezpečnosti přispívají také zarážky a vysoké bočnice, které zabraňují dítěti spadnout v nehlídané chvilce. 

Praktický schůdek zabezpečuje velice snadné „nalodění” bez větších problémů. I slézání je díky němu brnkačka. Nicméně, jak jsem zjistila, to snadné dostávání se na místa, kam se jinak jen tak dítě nedostane, je v případě, že máte doma věčného hladoše, občas nevýhoda. Hlavně, když na lince necháte jídlo, které musí stůj co stůj zkusit. To pak můžete večeři pro manžela vařit znovu. :D

Ta naše turbo myš, ač se pro jisté činnosti dokáže fakt zapálit, u ničeho nevydrží dlouho. O to víc oceňuji, že tato učící věž, když dítě to koukání na domácí práce omrzí, poslouží i pro další aktivity, jelikož se rázem změní na stolek se židličkou a s obzvlášť prostornou plochou na hraní či tvoření. 

Strana