Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Tohle je taková klasika, myslím... Znáte to? Moje mamka to dělala od nepaměti. 😁

Jak jste polohovali miminka při rýmě, refluxu, apod? Vzpomínám si, že jsme měli pod matrací deky, nebo velký polštář pod dětmi a nebo kluci leželi v náručí, ale tohle vypadá teda super jednoduše! 😅

Tato funkce se postylkám a kolebkám Joie Roomie povedla 👍

https://cz.joiebaby.com/product/roomie/
#joie #joie_czsk

avatar
jennyska
Zpráva byla změněna    11. kvě 2021    

Pohlídejte si svou mateřskou a dávky, na které během ní máte nárok.
Přehled a jednotlivé případy, kdy žena má/nemá nárok (i OSVČ) na peněžitou pomoc najdete v novém videu s JUDr. Evou Danielou Cvik:

avatar
mikolisek
Zpráva byla změněna    11. kvě 2021    

Krásné ráno maminky,
jaký jste měly víkend? 🤗
My jsme jako pokaždé objížděli babičky a užívali si rodinnou pohodu. 🌸
Ráda bych vám připoměla, že stále ještě beží soutěž o balík dobrot od Nestle. Výherci budou hned 4, takže šance jsou opravdu vysoké. Už jen do zítra!
#nestle #zdravyzacatek

Dneska delal ranni vstavacku tatinek a planujeme vyrazit po ostrove. Podivat se na nejake krasy prirody a dat si shave ice.

⚜️O daru života - část první⚜️

Co nejcennějšího kdy dostaneme? Nejsou to žádné hmotné statky, ale dar života od našich rodičů.

Obvykle se přisuzuje jen maminkám. Zřejmě proto, že jsou to ženy - matky, které děti uvnitř svého těla nosí a po devíti měsících přivádějí na svět. Pro mě to jsou ale vždy oba rodiče. Bez jejich lásky by dar života nevznikl.

A asi aby bylo víc příležitostí slavit, připadá den matek na druhou neděli v květnu a den otců na třetí neděli v červnu.

No a tak jsem včera pekla a zajela poděkovat za ten svůj dar mamce 💗

Služba, díky které vaší tiskárně už nikdy nedojde barva

Jistě to znáte – rychle potřebujete vytisknout pro svoji ratolest vypracovanou práci do školy. Jenže vám uprostřed tisku dojde inkoust! Co teď? Obávám je konec, společnost HP přichází s řešením. Tiskněte, když zrovna potřebujete. O ostatní se postará služba HP Instant Ink. 

Využít jí může každý vlastník vhodné tiskárny HP, která při aktivovaní služby Instant Ink sama v předstihu objedná novou kazetu inkoustu nebo toneru a tu doručí zdarma až domů. Nedokončený tisk školní práce pak bude už jen minulostí.

Pokud si službu aktivujete, platíte pouze paušál za tisk, nikoli náklady na spotřební materiál. Tiskárna sama pozná, že se blíží vyprázdnění libovolné (černé nebo barevné) kazety s inkoustem, vyšle žádost a vy včas obdržíte novou kazetu. Díky službě HP Instant Ink můžete navíc ušetřit až 70 % nákladů spojených s nákupem tiskového materiálu. Navíc barevně tisknete za stejnou cenu jako černobíle. 

Efektivní a ekologické řešení pro všechny

Při aktivaci služby HP Instant Ink si vyberete tiskový plán. Výběr se odvíjí od počtu vytisknutých stran za měsíc. Poté obdržíte startovací balíček s inkoustovými nebo tonerovými kazetami. Pokud se vaše potřeby změní, můžete váš plán pomocí aplikace HP Smart kdykoli upravit. 

Nabídka inkoustových plánů začíná na 15 vytištěných stránkách za 29 Kč měsíčně (v případě toneru za 69 Kč). Pro domácnost se jeví jako nejvhodnější varianta pro 100 vytištěných stran za 159 Kč měsíčně. Nezáleží na tom, zda jste typ uživatele, který tiskne pravidelně, ale v menších objemech, nebo naopak. Instant Ink je vhodný pro všechny typy uživatelů. Poplatek za službu je odvozen od počtu vytisknutých stran, nikoliv od množství použitého inkoustu. Tudíž nezáleží na tom, jestli vytisknete několik řádek textu nebo barevné fotografie, cena bude stejná a účtována jednou měsíčně.

Přišla jsem na super terapii 😀 pro karmu nic moc 🙈 ale náladu to zaručeně zvedne! 😂
Když vám přijde, že vaše děti zrovna zlobí a neposlouchají a zkrátka vám už trochu lezou na nervy, pozvěte se na návštěvu ke kamarádce s opravdu zlobivými dětmi. Návštěva samotná bude trochu náročnější, ale pak budete mít super pocit ze svých andílků.. 🙈😅😎 Obdobně to funguje, když máte pocit, že nezvládáte péči o domácnost... 😝

Péči o dětský zadeček bychom nikdy neměli podcenit. Rozmrzelé miminko se zarudlým zadečkem je hotová katastrofa. Používáte při přebalování i nějaké kosmetické přípravky? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

A. Ne, zadeček pouze umyji a osuším.
B. Používám preventivně mast.
C. Řeším problém, až když se objeví.

Zadeček našich nejmenších si zaslouží tu nejlepší péči. ☺ Pokud byste chtěli vyzkoušet kosmetickou mast Bepanthen Baby, sledujte nás. Zanedlouho se budete moci přihlásit na její testování.

Koník_ testuje
#test_bepanthen

*Bepanthen Baby je kosmetický přípravek.

Rozpracovaná alej🙌Už na to nevidím pokračování zítra🦋
Akryl na plátně

Tak víkendové orgie s Maruškou Kondů úspěšně za mnou a jsem jak seřezaná 🤪...Nestihla jsem ale vše, zbývá koupelna,sklep nějaké prostory v kuchyni (75m 3+kk byt, pro představu) Proběhlo však pouze třídění a reorganizace věcí, na nějaké mytí oken, leštění klik a utírání prachu nebyl čas, měla jsem zhruba 35hodin čistého času.Největší výzvou bylo zbavit se mých osobních věcí, naopak u dětí jsem to brala vidlema..
Byt opustilo cca 60kg odpadu a minimálně 100 kg věcí rozdám (oblečeni všeho druhu, hračky, vybavení domácnosti)
Jo a "bordel košík" jsem zrušila, musíme to bez něj přežít ! Pár fotek pro ilustraci.😊

(6 fotek)
avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    9. kvě 2021    

Když máte doma fandu Spidermana, tak je aktuální kolekce z PEPCO prostě MUST HAVE.

#pepco

Jak je to, prosím, zítra s testováním ve školkách. Naše školka opět nezklamala, neposlala žádné informace. Jen se mezi rodiči nesou desinformace. Někdo tvrdí, že jim ředitelka řekla, že bez testování, další trvrdi, že se testovat bude ....má třeba ředitelka právo chtít po dítěti test i když se testovat nemá ?

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    9. kvě 2021    

Všem maminkám...
Jsme superhrdinky svých vlastních příběhů. A tak to má být. ♥️♥️♥️

Krásný Den matek!😘😘😘

Dneska jsem dokoukala Utrpení Gabriela Fernandeze..... Uff to bylo šílený. Takhle ouzko mi dlouho nebylo ..Chudák chlapeček, a ten americký systém? Úplně k ničemu... Viděli jste?

⚜️O lidech, kteří byli v našem životě jen na chvíli⚜️

Stává se, že někteří lidé vstoupí do našeho života jen na krátký čas. Ale přesto v nás jejich přítomnost zanechá hluboký otisk. Vzpomínky jsou krásné, ale časem mohou vyblednout. Ráda si je proto připomínám i něčím hmotným.

Se strejdou mého muže jsem strávila dohromady pár dní v létě na chatě v jižních Čechách. Znala jsem ho ale už předtím z vyprávění. Měl kolem sebe auru umělce a bohéma. To, co se muselo a mělo, mu nikdy moc nešlo. Pro mého muže byl ale důležitý, několikrát mu pomohl v těžké situaci.

Je to už spoustu let, co jsme ho neviděli. Rozhodl se žít jinak, a my už nejsme součástí jeho příběhu. Zamilovali jsme si ale jeho obrazy, které zdobí náš dům. Jejich prostřednictvím si můžeme připomínat to dobré z něj.

Jeho tvorba je hodně atypická. Obrazy nechával často nedokončené, rámy sbité jen z natřených latí anebo úplně bez. Mám radost, že jsem si konečně udělala čas, vytáhla barvy a domalovala "rámy" dvěma z nich. A tak jsem se dneska zase přenesla na zahradu u chaty, kde jsem ho kdysi zvědavě pozorovala při práci.
--------------------------------------------------------------------------
Podobné je to i s našimi andělskými dětmi. Jsem ráda, že jsme mohli Filípka po narození chovat tak dlouho, jak jsme potřebovali a rozloučit se s ním. Porodní asistentka nám připravila i obálku s pamětní kartou, kde jsou uvedeny míry, váha, datum a čas narození. Je na ní i otisk Filípkovy nožičky. Spolu s fotografiemi, pořízenými krátce po narození, jsou to naše hmatatelné vzpomínky na něj. Připomenutí, že tady opravdu byl s námi. I když jen krátce.

Jsem moc vděčná, že nám v porodnici obálku dali. Ani jsme si o nic nemuseli říkat. Myslím, že je to hodně důležité pro další vyrovnávání se se ztrátou a že by se to mělo dít automaticky. Někteří rodiče mohou nejprve odmítnout miminko vidět nebo si schovat památku na něj. Ale poté toho možná litují. Proto si cením toho, že už jsou nemocnice, které tyto vzpomínky uschovají a rodiče si je mohou vyzvednout později.
--------------------------------------------------------------------------
Autor obrazu: Budy

Vsichni vime, jak to funguje v pripade dedictvi nasich rodicu, ale vite nekdo jak to prosim funguje v pripade umrti sourozence? Osoba bezdetna, neprovdana, jen zije s partnerem, u ktereho bydli a nema tam ani trvale bydliste. Dedili by rodice nebo ma na neco narok i pritel, kdyby dokazal, ze u neho bydlela? Diky za pripadne odpovedi.

Tomu se říká obídek...

50 cm lásky 😍😍😍

Tak jsme se bavily s chlapem o jménu pro chlapečka kdyby někdy v budoucnu byl. A jelikož chceme české jméno, ale málo používané tak mě se líbí františek, a chlapovi se líbí Břetislav-Břéťa a nebo Rosťa. Co říkáte na tyhle jména? Možná bych měla trochu strach z Břéti, aby děti na jeho jméno neměli narážky. Máte nějakou inspiraci na málo používané české jméno?

Holky prosim poradte mi, jake kupujete pro chlapy ponozky? To je u nas vecne tema. Zamilovali jsme se do bambusovych, nepoti se v nich noha a jsou prijemne, ale asi jak jsou jemne, tak je manzel do tri mesicu roztrha. Ja furt jen resim jeho ponozky, pac je to ostuda. Ted jsem chtela koupit zase bavlnene, kdyz se ty bambusky tak trhaji a narazim jen na vsechny s malym podilem bavlny... S jakyma jste spokojene vy? Jo a musi byt cerne, takze zadne Happy socks apod. Diky za rady!

A je dokonáno. Jdu regenerovat. 😊
A zvládla jsem to při plném vědomí, bez oblbováků. To je u člověka s náběhem na panickou nemoc megaúspěch 🤗 Jo... No... Asi jsem na sebe pyšná.

Právě vystupuji ze své komfortní zóny. Odhodlala jsem se opět vidět a zrovna čekám na oční klinice na zákrok. 😬 Držte mi pěsti. Snad se tady od strachu nezhroutím. 😂 Dnes tedy naposled takhle... (Doufám...)

Prosím, v kolikati letech začaly vaše dcery menstruovat? A jak jste je na to připravily? Děkuji

Holky prosím, mohou byt už třetí den po očkováni MMR - horečky? 🤷🏼‍♂️
Myslela jsem, ze cca 7-14ty den.

Holky, chci si zrušit účet u monety. Zítra budu mít cestu do banky, ale nevím, co vše je třeba mít s sebou. Stačí dva doklady totožnosti? Smlouvu si dohledáji sami,ne? Ta se mi u stěhování asi vytratila😬

Strana