Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Holky, před týdnem se syn sám "odstavil", proběhlo to samovolně, kojila jsem ho už jen jednou v noci... ve středu mě začlo více bolet levé prso, mám na něm bouličky, které se dají částečně trochu nenásilně rozmasirovat. Odstrikat mi nejde. Co s tím, poradíte? Prso poboliva, je to nepříjemné ( i bradavka je citlivější)😕 a hlavně ty bouličky, je to vidět i v zrcadle 🙁
Pěkný dobrý večer,
nová pohádka 😉
Když tu máme ten DEN ZEMĚ, věděli jste, že v #dm pořídíte produkty neutrální k životnímu prostředí? 🌿
Jak to funguje? V dm vyvinuli jedinečný výrobní postup, který zanechává co nejmenší ekologickou stopu a kompenzuje nevyhnutelné dopady na životní prostředí v pěti oblastech: emise CO₂, eutrofizace, okyselování, oxidační smog a narušování ozonové vrstvy. ☀️ 🌊
Mezi produkty Pro Climate najdete vše od sprchového gelu přes fluid na opalování po přípravek na mytí nádobí. 🤩
Více najdete na webu: www.dm.cz/proclimate
Poslední novinkou v kolekci Joie je autosedačka pro nejstarší děti i-Trillo LX!
Tato autosedačka neukrojí příliš místa ve vozidle, ale i přesto zaručí vynikající úroveň bezpečnosti potvrzenou normou i-Size. ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu, které ji udrží i při cestování bez dítěte. Autosedačka je schválená pro děti od 100-150 cm a nabízí mnoho variant nastavení, dle výšky a potřeb dítěte. Samozřejmostí je u i-Trillo LX i držák na nápoje. 😉
Pokud vás zajímá více informací: https://www.babypoint.cz/x11286/i-trillo-lx-dar...
⚜️Ztratila jsi se svým miminkem i smysl života a nevíš jak dál?⚜️
Přestaň být na všechno sama.
Svěř se anonymně a bezplatně v Poradně.
A udělej první krok k uzdravení.
Znáte ty dny DPKZ? (řekněme, že prdelkou ke zdi...)
Tak já ho mám dnes. Ráno mi nedal na křižovatce přednost řidič, tak tak jsem to ubrzdila. Řekla jsem si, že jsem měla štěstí a jela jsem dál. Přijela jsem do práce, tam mě ve dveřích otočili, že potřebují něco přivézt, ale rychle. Tak jsem nasedla do auta, přijela domů, vzala věci, nasedla do auta, nastartovala, počkala než přejedou auta a vyjela a PRÁSK. Nechápu, co se tam stalo, prostě jsem nabourala do auta, které projíždělo kolem mě, věděla jsem o něm.... Nevím, proč jsem vyjela... Prostě jsem blbeček. A aby toho nebylo málo, po dořešení jsem si zabouchla v autě klíče nejen od auta, ale i od bytu. 😭😭😭 No, prostě, den blbec. Tak... Je to venku a snad už další jobovky dnešek nepřinese. 😳😳😳

Hektické jaro a jarní únava? Myslete i na sebe a svou imunitu!
Jaro je po Vánocích jedno z nejhektičtějších období. Všechny to známe: příprava Velikonoc, jarní úklid, zasadit kytky na zahradě, spousta rodinných výletů do přírody a do toho všeho ještě školákům pomalu končí školní rok. Naše tělo je tak vystaveno velkému množství podnětů, které oslabují náš imunitní systém. Při tolika událostech je těžké si na sebe udělat čas, pořádně si oddychnout a načerpat potřebné síly. Jak se ale s tímto obdobím vypořádat? Jak můžeme náš imunitní systém podpořit a čemu je potřeba věnovat nejvíce pozornosti?
Pro posílení správného fungování obranyschopnosti je důležité v těle udržovat mimo jiné i stálou hladinu vitaminů a minerálů, zejména těch, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Pro lidský organismus a naši imunitu jsou vitaminy a minerály nezbytné, často je ale velmi obtížné získat jejich dostatečné množství z běžné stravy a je tak vhodné doplnit jejich příjem například skrz kvalitní doplňky stravy. Mimo vitaminy a minerály je pro správnou funkci imunitního systému důležitá také zdravá střevní mikroflóra, která přispívá k správnému vstřebávání vitaminů a minerálů.
Naše střevní mikroflóra je po celý rok vystavována spoustě faktorům, změnám a tělu nepřirozeným zásahům. Mezi tyto zásahy můžeme například zařadit špatný životní styl, nevyváženou stravu, různé diety nebo léčbu antibiotiky. Pokud dojde k narušení střevní mikroflóry, náš organismus může hůře vstřebávat živiny, vitaminy a minerály (zejména zinek, mangan, vápník a hořčík). Správné fungování střevní mikroflóry je tak pro naše tělo důležité a je vhodné ho podpořit pravidelným užíváním probiotických bakterií.
Doplněk stravy Bion®3 Imunity obsahuje 12 vitaminů, 7 minerálů, 3 probiotické kmeny ve třívrstvé patentované formě tablety. Speciální enterosolventní potah tablet Bion®3 chrání obsah tablety před kyselým prostředím žaludku a zajišťuje tak maximální míru přežití probiotických bakterií tak, aby mohly působit ve střevě. Vitaminy jsou součástí mnoha procesů v těle a jsou nezbytné pro správnou funkci orgánů, tkání, reprodukci, regeneraci či růst. Minerály, jako např. vápník, fosfor, hořčík jsou naopak stavební složkou kostí a chrupu, selen je součástí antioxidačních enzymů a zinek pak součástí více než 200 enzymů potřebných pro syntézu DNA, buněčné dělení a imunitní funkce. Probiotika, coby živé tělu prospěšné bakterie, udržují ve střevech přirozenou rovnováhu (omezují růst patogenních mikroorganismů) a pomáhají ke správnému trávení a vstřebávání živin.
V multivitaminu Bion®3 Imunity jsou obsaženy vitaminy D3, C, A, B6, B9, B12 a kyselina listová, dále mj. minerály zinek, železo a selen. Vitaminy D3 a C, železo a zinek přispívají ke správné funkci imunitního systému. Vitamin D3, který se v současné době těší velké oblibě díky prokázanému „plošnému“ nedostatku v populaci a jeho významné roli v ovlivňování imunitních procesů. Vitaminu D má však stále důležitou roli pro náš kosterně-svalový systém, protože přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů, normální hladině vápníku v krvi a jeho vstřebávání. Zinek přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, ochraně buněk před oxidativním stresem a normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Vitamin C poté navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčeprání.
Bion®3 Imunity je díky svému komplexnímu a kvalitnímu složení vhodný zejména pro ženy, maminky, sportovce a uživatele antibiotik, ale i pro děti od 12 let. Je doporučeno zapít 1 tabletu denně dostatečeným množstvím vody. Podpořte tak s Bion®3 Imunity Váš imunitní systém a užijte si krásné jarní chvíle po boku Vaší rodiny!
Může se v prvním trimestru kombinovat kyselina listová,a magnesium? A k tomu i vitamín D3 od NaturaMedu? 😅
Stejně jako milióny z více jak 140 zemí světa se #vileda připojuje k podpoře ochrany životního prostředí. Vileda se pro letošní ročník rozhodla udělat něco pro lepší planetu Zemi - založila iniciativu LOVE IT CLEAN, která zahrnuje snížení plastů na jedno použití z obalů a podporu oběhového hospodářství.
Musím říct, že některé firmy takové věci absolutně neřeší. A přitom je spousty odpadu úplně zbytečně. Je to škoda, mnohdy to jde efektivněji a mnohem lépe 🙂
S mojí breberčičkou. Já bych ji občas vážně přerazila a pak zas samou láskou snědla. Ale roste z ní parťačka, jak má být 😍🥰
Mikču máme z #pepco
Nemel byste prosim nekdo tip, na nejakou tvorivou nebo navlekaci sadu, kde by byly korálky jako drahokamy? Mělo by to být pro malého kluka, který ja taková malá straka😜
Hledám všude na netu, ale nic pěkného nemůžu najilt🙈
Možná nevíte, že imunitu budujete dítěti už od samého narození tím, že ho krmíte mateřským mlékem, kterým dítěti předáváte důležité protilátky i probiotika. V dnešní době se ale nemusíte trápit, pokud se kojení z různých důvodů nezdařilo a vaše miminko krmíte náhradní kojeneckou výživou. Kojenecká mléka jsou pro děti a jejich imunitu vhodná. ♥
______________________________________
Například BEBA SUPREMEpro obsahuje bílkovinu tvořenou procesem OPTIPRO HA, která je vhodná i pro děti s alergií v rodině a minerální látky, železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. 1
______________________________________
Buďte, maminky, ve střehu. O pokračovací kojeneckou výživu BEBA SUPREMEpro si UŽ VELMI, ALE VELMI BRZY zasoutěžíme. TĚŠÍTE SE? ♥
#zdravyzacatek s #nestle
#soutez
...........................................
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejdůležitější. Pokud již nemůžete kojit, poraďte se se svým pediatrem. Soutěž se nevztahuje na výrobky počáteční kojenecké výživy. ¹Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.
Krásné středeční ráno přeji a jdu jedné z vás udělat velikou #dm radost 😍
V zatím poslední soutěži jste u mě mohli soutěžit o "tajemný" balík s produkty dmBio - jakmile jej bude mít vítězka doma, tak vám ukážu, co jsem do něj poskládala 🎁
Generátor náhodných čísel rozhodl, že si překvapení užije @niki92 🎉 Moc gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení tvé výhry 📦
No a vy ostatní se už teď můžete těšit na novou soutěž - tentokrát budeme zase soutěžit na vaše přání - o produkty pro krásu 😍
Úpravami v letošní nové kolekci Joie prošel také sportovní kočárek Litetrax DLX. Má nyní zvýšenou nosnost až do 22kg a stejně jako Mytrax má nově vysunovací madlo, takže jej snadno přizpůsobíte své výšce nebo terénu a řeknu vám, že na to madlo se rychle zvyká. 😉
🔥🔥🔥Limitka v #pepco🔥🔥🔥
👶🏼 Až 99% přírodních složek a 0% parabenů, PEG, silikonů, parafinů, vazelíny, fosfátů, minerálních olejů, ftalátů a látek živočišního původu slibuje kosmetika ONL𝒴BIO, kterou nově naleznete v prodejnách PEPCO.
👶🏼 Tato dětská BIO kosmetika je držitelem certifikátu ECOcert, jako výrobek, který je vyroben v ekologickém výrobním procesu s využitím přírodních zdrojů. Neobsahuje GMO a obal je recyklovatelný. ♻️
👶🏼 Značka ONL𝒴BIO pečuje o dětskou pokožku při a po koupání.
V sortimentu v prodejnách PEPCO naleznete:
👶🏼 Jemný šampon a gel na mytí těla.
👶🏼 Jemné tělové mléko.
👶🏼 Jemná pšna na tělo i ruce.
Kdo je už zkusil?

Jak vybudovat dítěti silnou imunitu
Určitě jste i vy, stejně jako já, snily, že budete mít zdravé děti, které nikdy nic netrápí. Bohužel ne vždy je to tak jednoduché, protože bacily číhají všude. Nemusíme ale jen čekat se založenýma rukama, můžeme našim pokladům pomoci vybudovat silnou imunitu na celý život. ♥
IMUNITA VROZENÁ
Se vyvíjí už během pobytu v mámině bříšku. Pokud by vás tato část zajímala podrobněji, psala jsem vám o ní v loňském krátkém článku : https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/imunitni-system-ditete-v-kostce-od-teh-8frmwd/
IMUNITA ZÍSKANÁ
Právě tuto část imunity můžeme budovat. Pokud není vytvořená správně, může vaše dítě čekat boj s jednou nemocí za druhou. Na tuto imunitu se v dnešním článku podrobněji zaměříme :
Možná nevíte, že získanou imunitu budujete dítěti už od samého narození tím, že ho krmíte mateřským mlékem, kterým dítěti předáváte důležité protilátky i probiotika. V dnešní době se ale nemusíte trápit, pokud se kojení z různých důvodů nezdařilo a vaše miminko krmíte náhradní kojeneckou výživou. Výrobci kojeneckých mlék v dnešní době myslí i na to, aby mlíčka měla taková složení, která imunitu podpoří. ♥ Například BEBA SUPREMEpro obsahuje bílkovinu tvořenou procesem OPTIPRO HA, která je vhodná i pro děti s alergií v rodině, probiotika, prebiotika, minerální látky, železo, zinek a vitamíny A, C, D, které se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
Dnes je to přesně 30 let,co jsme prvně spojili naše ruce a už je nerozpojili...není to samozřejmé a o to více si toho vážím a cením,že u nás celou tu dobu platí :“Když ji(ho)miluješ,není co řešit”😍
Doufám,že dalších 30 let bude stejně tak pěkných a plných krásných zážitků,jako bylo těch prvních a těším se na každý den strávený spolu,na vše,co zažijeme,jak spolu zestárneme...😍
Dodnes si pamatuju ten den,toho 20.4.1991,kdy jsem si ho šla tehdy na místní diskotéku najít,že mu to vysvětlím a vytmavím,že se mnou se jen tak rozcházet nebude,když jsme spoku ani pořádně nechodili😆,že na to já nejsem zvyklá,to ať si zkouší na nějaké jiné pipinky,který mu to možná tehdy baštily...Dodnes si vybavuju vše,vím,co zrovna hráli za písničku,vím,co měl na sobě,i jak jsem na něj naštvaná vystartovala a sjela ho na tři doby,i to,jak mě moc nevnímal,neboť byl dost pod vlivem😆 a jak mi pak řekl,že teda mám dobrou vyřídilku a ať mu dám ruku,že jdem tancovat,tak jsem šla a ještě,že tak😉lepšího chlapa jsem najít nemohla❤️
Mám radost a chci se s vámi podělit o novinku, která doufám bude nápomocná spoustě žen (a možná i mužů?).
Dnes byla spuštěna moje Poradna pro ženy po ztrátě miminka tady na Koníku (a brzy přibude i na slovenské verzi portálu).
Jak to celé funguje?
⚜️v poradně se můžete zeptat na cokoli související s tématem ztráty miminka
⚜️pokud si to přejete, můžete svůj dotaz zadat anonymně
⚜️odpovím vám já osobně nejpozději do druhého dne
⚜️poradna je bezplatná
V sekci Poradny
⚜️si vyberte Poradnu pro ženy po ztrátě miminka (nebo rovnou přejděte na odkaz https://bit.ly/poradnaMK)
⚜️klikněte na tlačítko "polož anonymní otázku",
⚜️ve formuláři vyplňte nadpis otázky (např. Podaří se mi po zamlklém těhotenství znovu otěhotnět? Stanu se vůbec někdy mámou?),
⚜️poté vyplňte samotný text otázky (tam popište svoji situaci a váš dotaz) a
⚜️formulář potvrďte kliknutím na tlačítko "odešli".
První otázka je už zodpovězená, tak nakoukněte a inspirujte se. Těším se na další dotazy, moc mě baví sdílet svůj pohled na věc a podporovat ostatní ženy v této nelehké situaci.
Líbí se vám moje poradna? Sdílejte ji mezi své známé, ať je co nejvíc užitečná 💗
Kamila
Ahoj, posledni dobou nemam moc cas sem prispivat ale rada koukam jak vsechny ratolesti rostou, co uz zvladaji, nekteri jak chodi do skolky a tak vubec... 😁Nase Zuzanka zatim stale nechodi, nemluvi.. má diagnostikováno CKP- s výrazným psychomotorickým opožděním , centrální hypotonický syndrom , opožděný vývoj řeči, strabismus a převodní poruchu sluchu( loni podstoupila plasmove odstraneni mandle a tuboplastiku- tak uz slysi lepe), ale na tu velkou diagnozu stale cekame , nebot se zatim nezjistila pricina.. za posledni rok jsme si ušli velky kus cesty a jeste vetsi kus nas ceka... a protoze je to cesta velmi financne nakladna a spoustu veci ktere jsou treba a pomahaji pojistovna nehradi, ani castecne, rozhodla jsem se pro Zuzanku vyhlasit verejnou sbirku. Vytezek z tehle sbirky bychom rady pouzili na neurorehabilitacni program TheraSuit, v Centru Hajek. Proto bych vas mile tetky konikovky tada poprosila o sdileni odkazu na sbirkovy portal, kde je pro Zuzanku vyhlasena sbirka. K cim vetsimu poctu lidi se sbirka dostane tim je vetsi sance ze se nam podari ziskat potrebnou castku na rehabilitace. Mockrat vam dekuji za sdileni, jste skvele🙂 https://www.donio.cz/NeurorehabilitaceProZuzanku
Často se mě ptáte, co dělám s hadříky #vileda když už doslouží. Musím říct, že vyhazuji až když je "na hadry". Pokud doslouží doma, vyperu a dám do garáže. Třeba dnes se chystám umýt venkovní parapety. Manžel používá na auto, v garáži, na venkovní nábytek atd.
Zrovna jsem si říkala, jak se těším až budou na parapetech truhlíky. Bude to takové zabydlené, útulné. Měla bych k tomuto tématu dotaz. Kolik sazenic dáváte do truhlíku 50 a 60 cm velkého?
Nemá někdo tuto knížku? https://www.megaknihy.cz/pohadky/149866-pohadky... Potřebovala bych znát rozměry 🤔. Děkuji.





























