Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
SOUTĚŽ UKONČENA - Předposlední okénko adventního kalendáře s firmou #vileda - 23.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes se v okénku nachází balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH a balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík Microfibre ULTRA FRESH obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává žádné šmouhy. Vykazuje vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí pouze voda. Vykazuje velmi vysokou životnost. Odstraní více než 99% bakterií.
Hadřík Microfibre COLORS má obdobné vlastnosti. Neobsahuje chlorid stříbrný. Nemá tak vysoké leštící schopnosti jako hadřík Ultra FRESH. Ideální na prach, plochy, kuchyňskou linku.....
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kde a s kým budete letos trávit Štědrý večer?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Dá se zvyknout na antikoncepci?
Beru teď druhé plato, ale přijde mi, ze sem z toho často nafoukla, někdy je mi až špatně a mám takové slabounke křeče jako třeba před ms.
Já jen jestli je to třeba důvod říct si o jinou značku nebo si to sedne 🤷🏻♀️
Jo a jinak mi prosím nepište, ze je to zlo apod. jen k tématu
Díky
Holky co budete zítra vařit ? Já už fakt nevím co uvařit 🙈😁
Já už mám letos skoro všechno hotovo. Zítra už musím ráno zajet jenom do města pro salám do bramborového salátu. Ano, čtete správně S-A-L-Á-M D-O S-A-L-Á-T-U 😂
V našem okolí je to naprosto běžné a neznám tu snad nikoho, kdo by jej nedával. Ale hrozně mě baví, jak to na koníkovi vždycky spoustu lidí šokuje😇
Takže otázka měsíce: Dáváte u vás do salátu salám? Stačí jen ANOxNE. Bez zbytečných hádek či psaní, že fůůůj 😂
A za každou odpověď se můžete těšit na ❤ pro radost!
#odpoved_za_srdicko
Za 2 dny jsou Vánoce! 😍 Než ale přijde Ježíšek, nadělím ještě já vašim nejmenším. 🎉 🎁
Ve skupince "Zdravý začátek s Nestlé" včera skončila velká vánoční soutěž o zásobu kojeneckých mlék BEBA COMFORT.
Moc vám děkuji za krásnou účast. Zúčastnilo se vás přesně 144. 😍
Abyste vyhráli, měli jste do skupinky vložit krátkou zprávu s odpovědí na otázku :
"S kým trávíte Štědrý den?" 🎄🎁
Já vám jen odpovím, že od doby, kdy máme s manželem vlastní rodinu s dětmi, trávíme Štědrý den doma jen v našem nejužším rodinném kruhu o 5 členech. Následující dny jsou ale pro všechny ostatní ze široké rodiny. 25.12. trávíme celý den u mých prarodičů společně s mými rodiči. Děti tu mají druhé Vánoce včetně rozbalování dárků. Další dny znamenají navštěvování dalších babiček a dědecků. ♥
Generátor náhodných čísel dnes neskutečně perlil a vybral tato 2 čísla : 23 a 123 ♥
Původně jsem myslela, že vyhlášení nechám na zítra, tj. 23.12., ale to byste snad takovou náhodu ani nevěřili. 😂
Pod těmito krásnými čísly vložily své odpovědi maminky :
@marketka_m
@jackie71
MOC VÁM A VAŠIM PRŤOUSKŮM GRATULUJI! 🎉 🎁 Brzy se vám ozvu do SZ.
Obě se můžete těšit na tento balíček :
🎁 4 ks BEBA COMFORT (4x 800 g) a Nestlé překvapení ♥
Všem ještě jednou moc děkuji za účast a přeji krásné Vánoce!
Ahoj, prosim vas, nam dnes necekane zemrel dedecek. Nemuzu se z toho vzpamatovat., prosim vas, co vsechno bude treba zaridit., odvezli ho na pitvu, zitra jdu na pohrebni ustav. Cela se cely den vnitrne klepu, nejsem svhopna se najist, mam super nizky tlak. Mame 2 male deti, ty to zatim berou statecne.,
Dlužím vám vyhodnocení adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 21.
V okénku bylo balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH. Okénko získává@nuky
Moc gratuluji k výhře a ostatním děkuji ❤️
Drahé přítelkyně.
Posílám všem mnoho krásné energie.
Myše plyšové ta adopce nevyšla. Bude s námi druhé Vánoce. Po Novém roce vyberou jinou rodinu. Jsem taková, no rozladěná.Ještě že můžu jít do skládku. Přerovnám krabice z leva do prava.... Venku je počasí pod psa. Svátky Vánoc, jako by se mi vyhýbaly. Daniela má těžkou negativní pubertu. Pan Kolombo zase pro změnu zablokovaná záda. Dědeček přetrženou achilovku.
Na druhou stranu skládek udělal mnoho radosti a pomohl mnohým maminkám, byl ku prospěchu pěstounům.
Teď si přeji klid, pohádky, svíčky, krásný kamínek a kdyby tak napadnul ❄.
Tak se mi podařilo téměř rozplakat řidiče PPL. Ale vážně jsem nechtěla. Volal, ze přiveze balík, náš dvorní řidič, který jezdí nasi trasu stále. Tak jsem letěla ke dveřím, a cestou vzala lahev vina a do malinké misky par kousku cukroví. Předali jsme co jsme měli, a říkám počkejte jeste a dala mu vino a cukroví na svačinu. Velké potetovanej chlap. Přestal mluvit, pak mu vyhrkly szy, ze se mu to ještě nestalo. A začal povídat, ze ma doma těhotnou pritelkyni, v březnu čekají miminko...a cukroví da pritelkyni a vino si rad da. A samozřejmě děkoval.
Tak jestli tu je nějaká tehulka z Brna s termínem v breznu , která má chlapa rozvozaka, tak jen aby věděla, že má doma fajn partnera co na ni myslí.
A my ostatní přestaňme hudlat na řidiče vsech rozvozu, mají toho borci plny brejle a aspoň se na ne usmejme.
Potřebuji uklidit, potřebuji vytřít, potřebuji složit tunu prádlo.
Chci stihnout ještě tohle a tamhle to
...
STOP
"Mami něco jsem pro tebe připravil, je to divadlo"
Mladší spí a já se přesunula do divadla 🙂
😍😍😍
Vskutku zajímavé divadlo, takové neokoukané 😀👍😍
SOUTĚŽ UKONČENA - Blížíme se do velkého finále. Poslední tři okénka adventního kalendáře s firmou #vileda
Okénko číslo 22.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes je v okénku hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramickou desku, drahé nádobí a jemné povrchy (sklo, teflon).
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se zapojit do soutěže?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jak vypadá vaše štědrovečerní menu?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 16 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži si zasoutěžíme zase o něco roztomilého pro děti - a tentokrát máme s #dm výhry hned pro 2 soutěžící
🎁 SauBär sprchový gel, koupel a šampon 3v1 Ultra Sensitiv
🎁 SauBär sprchový gel & šampon & balzám 3v1 Girls
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
V případě výhry byste preferovali produkt v designu pro holčičky, nebo v neutrálním s pandou?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do středy 23. prosince do 8:00.
Více informací o produktech najdete zde:
https://www.dm.cz/saubar-sprchovy-gel-koupel-a-...
https://www.dm.cz/saubar-sprchovy-gel-sampon-ba...
Vánoce budou!
Moc dobře si pamatuji vánoce dětství, bylo to tehdy, když jsem byla ještě malá holčička 🙂 Tu vánoční atmosféru bylo prostě cítit ve vzduchu. Čekali jsme na sníh. Vždycky. Sníh a prázdniny, idylka. Sníh byl totiž pro mě předzvěstí blížícího se magického večera, Štědrého dne. Věšeli jsme hvězdy, zdobili okna, a co minutu se ptali tatínka, kdy už konečně přiveze ten stromek 🙂
Náš vánoční stromek nikdy nebyl dokonalý. Nebyl v módě.. baňky nebyly sladěné, neměly stejnou velikost, vlastně nic k sobě nešlo, když si teď uvědomím. Na stromku jste našli od andělíčků po čokoládové bonbóny. ALE! Každý měl radost z toho, že přispěl a něco pověsil 🙂 A když rodiče nebyli na dosah... hltali jsme čokoládky od zdi, aby to rodiče nepoznali! Stejně to vždy poznali, protože papírky se válely všude.
Každý rok jsme odpočítavali dny do vánoc. Dneska můžu jenom snít o bílých vánocích, Nemluvě o tom, že po celém roce 2020 těžce pomyslet na optimismus a o přípravách na vánoce. Nějak mi chybí ta atmosféra. Chybí to kouzlo. Nějak ani nevím, co čekat. Zda 25. nezakážou DURCH vycházení z domova:( Do. p... takové svátky.
Ale pak jsem se rozhodla, že něco udělám. Na truc... nevím komu a nevím proč. Z důvodu situace? Zákazům? Opatřením? Strašením? Pandemií?
Vytáhla jsem ty zatracené vánoční ozdoby, všechny, různé tvary, různé barvy...a budu věšet kde se dá. Děti ať si dají co chtějí kde chtějí. Vyžehlím bílý ubrus, ať ho dětí klidně ušpiní. Nakoupím ty nejlepší dárky, co si děti přejí. Připravím ideální večeři, i když bych měla se přinutit. Budeme se koukat na komedie a pohádky. Společně zazpíváme koledy. A pokud stále ta vánoční atmosféra nepřijde, tak budu zpívat hlasitěji a hlasitěji...však ona mě uslyší a přijde. S dětmi budeme odpočítávat dny do Štědrého dne..ozdobíme okna, budeme péct cukroví..dáme si víno s maželem.. to výroční 🙂 a vezmu si na sebe ty nejlepší šaty, jaké najdu... i kdybych je ušpinila od oleje a vyhodila. Udělám to všechno na truc..A vlastně pro svou rodinu i pro sebe. A i kdybych se nemohla setkat s rodiči (díky opatřením), udělám vše pro to, aby děti na vánoce vzpomínaly, jako já na ty své. Budeme slavit spolu, jakoby to měl být poslední náš společný den. A možná právě proto!
Bez ohledu na to, co teď cítím..děti mají nárok na vánoce... nerozumí opatřením, naši frustraci z toho, co dělá vláda..děti mají právo mít kouzelné vánoce. A jak říká má kamarádka: i kdyby to kameny na*ralo , vánoce budou a to kouzelné!
Bez těchhle 2 "pomocníčků" bych měla všechno 2x rychleji, ve větším klidu a skoro bez bordelu, ale... bez té obrovské radosti a nadšení, která k Vánocům prostě patří❤
Však to beztak samy znáte! 😂
PS: prvních 5 minut jsem se utěšovala tím, že je to po chvíli přestane bavit. Nepřestalo. Drží každý den až do konce pečení a pořád mě přemlouvají, že chtějí ještě! Jo, i s klukama jde péct, i když to je pro spoustu lidí prý "divné"
Co děláte s dopisy pro Ježíška??
Já si je chci schovávat, mít památku.
Ale někam jsem ho založila.
Dnes ho našel syn
(V kuchyni v lavici)
"Mami co tady děláš můj dopis?"
😱
"Hmm no ten si tady asi schoval Ježíšek aby pak věděl kam které dárky patří"
Jsem to teda kus telete
Dělám si na HardDisku velký úklid a narazila jsem na jednu retro fotku. Chci vám ji ukázat, jako demonstraci toho, jak dlouho už je Modrý Koník nějakým způsobem součástí mého života. Tady se psal rok 2015. Modrý Koník tenkrát pozval několik maminek aktivních na Koníku v rámci propagační kampaně "na pokec", kterého součástí bylo udělat takovýto plakátek jako pozvánku k registraci. No, velká nostalgie na mě kouká z té fotky. Katce bylo snad 8 týdnů... Já takové mládě. 😅 No a tak... 😂































