Foto utz 5. tt. Ukážete?

lucajde
3. dub 2023

Ahoj ,holky prosím ukažte své ultrazvuky v cca 5. týdnu těhotenství u mě tam šla vidět jenom šmouha. Měla jste to některá ?

laxesis
3. dub 2023

Myslím že na 5. týden je to ok🙂 já byla v 5+6 (6tt) a bylo tam vidět srdíčko a takové pidi kolečko. Dřív jsem ale nebyla, takže to nevím🙂 podle mě tam má být aspoň dutinka, což tam je. Držím palce 🍀❤

lucajde
autor
3. dub 2023

@laxesis moc děkuji 🍀❤️

lenerka1
3. dub 2023

Mi ani doktor fotku nedal, že to je brzo

lucajde
autor
3. dub 2023

@lenerka1 mě taky ne ani sem si o ni nerekla, jenom sem si to vyfotila z pocitace😁

boruvkovykoblizek
3. dub 2023

Myslim ze to vypadá ok. Já byla taky brzo a pak akorát další nervíky a strach 😀 ale musela jsem si byt jistá, že je tam, kde má byt.
V aplikaci těhotenství+ můžeš vidět přímo ultrazvuk na každý tyden těhotenství 😍
u mě šel vidět v 5+3tt tt gestacni a žloutkový váček. Další kontrolu mám za tyden 8+1tt, tak už by mělo jít vidět víc 🍀

lucajde
autor
3. dub 2023

@boruvkovykoblizek taky mám nervy achjo , ale verim, ze je tam 🍀❤️

teenyel
3. dub 2023

Taky si myslim, ze na 5.tt je to takhle ok 🙂 ja si o fotku v tom tydnu nerekla a ani nefotila, ale vypadalo to dost podobne a dnes jsem na prelomu 15.-16.tt 😉

lucajde
autor
3. dub 2023

@teenyel moc dekuji🍀🍀🍀❤️…..Me vydesila dr.
Ms byla 8.2. Ale ovulace až 12.3. , tak verim ze to bude v poradku 🍀❤️

teenyel
3. dub 2023

@lucajde vubec se nestresuj, ne nadarmo vetsina doktoru dela UTZ az kolem 8.tt. Me by ho ani nedelal, ale kvuli trombofilii a nutnemu predepsani injekci potreboval vedet brzy, ze se jedna o normalni a ne treba mimodelozni tehotenstvi. U tebe je taky videt v deloze, takze ucel UTZ v tak brzkem stadiu si myslim, ze se splnil 🙂👍🍀

lucajde
autor
3. dub 2023

@teenyel Matně si vzpomínám na první těhotenství když jsem šla taky brzo a myslím že to bylo podobný.. 🍀🍀. Hrozně mě vyděsila mudra…

teenyel
3. dub 2023

@lucajde nenech se zbytecne vynervovat 🍀 co by asi tak chtela videt tak brzy.

boruvkovykoblizek
3. dub 2023

@lucajde vůbec se neboj, je fakt ještě brzy. Vsechno bude ok 🥹🍀 kdy mas další kontrolu?

lucajde
autor
3. dub 2023

@boruvkovykoblizek nekdy v pristim tydnu podle toho jak dopadne hcg 😏

boruvkovykoblizek
3. dub 2023

@lucajde tak dej pak určitě vědět! Budu na tebe myslet ať vše dobre dopadne 🍀💕

lucajde
autor
3. dub 2023

@boruvkovykoblizek dekuji🍀 testy mi sílí krásně, tak snad je vše ok ❤️

lucajde
autor
5. dub 2023

@boruvkovykoblizek Ahojky tak hcg mám 3500 a kontrolu mám 18.4. tak snad bude všechno v pořádku🍀❤️

helen_h
5. dub 2023

@lucajde a kdy bylo nabrané hcg, respektive jak dlouho po ultrazvuku?? Od 1000 jednotek už by mohly (měly) být na uzv patrné plodové struktury ;)

lucajde
autor
5. dub 2023

@helen_h Bylo nabráno v pondělí v den kdy byl dělány ultrazvuk plodové struktury jdou na mém snímku vidět👏🏼

boruvkovykoblizek
5. dub 2023

@lucajde juuuuuu, no tak to jsem moc rada 🍀🥹😍 myslela jsem na tebe! Určitě bude všechno v pořádku 🍀 18.4. By snad už mohlo jít vidět/slyset srdicko ☺️
Ja jdu na kontrolu v úterý. Jsem nervozni jak hrom, mě krev třeba doktor ani nevzal, jen ultrazvuk 😐 tak vůbec nevím jaké jsem mohla mít v tom 5+3tt hodnoty 😀 asi by mi to bylo k ničemu, ale jsem zvědavá 😂

lucajde
autor
5. dub 2023

@boruvkovykoblizek moc dekuji🍀❤️… tobe drzim palce a dej pak vedet 💞. Jo srdicko by uz melo být to budu 7+5tt to cekani je nekonecny 😁

boruvkovykoblizek
5. dub 2023

@lucajde dekujiii 🍀💕 určitě napisu. Já budu v úterý 8+1tt tak to nejsme zas tak daleko od sebe 😀😊 se muzem aspoň navzájem povzbuzovat 🍀🥹

lucajde
autor
5. dub 2023

@boruvkovykoblizek No já jsem měla za to ,že v pondělí jsem začla 5+1tt a dle utz to je 5+4tt tak nevím přesně no 😁. Ano to muzeme 🥰

boruvkovykoblizek
5. dub 2023

@lucajde faaakt? Jezis tak to ti zavidim 😀😍 já jsem zas podle kontroly byla o tyden pozadu 🤣 ale doktor říkal, ze se to muže dohnat ne-li ještě posunout dopředu 😀 tak jsem úplně zvědavá. A mas nějaké specifické příznaky?
Já jsem teda hrozně osypaná, můj ksicht je jak pubertální minove pole a nevolnostech radsi ani nemluvím 🤢🥲 ze začátku jsem byla zas nafouklá, že jsem nedopla ani kalhoty 😂 ale už zase splaskávám a cítím se až na ty nevolnosti “netěhotně” 😅

lucajde
autor
5. dub 2023

@boruvkovykoblizek Já mám bolavý prsa ,hrozně citlivý bradavky, Ksicht mám taky jak minové pole😂 A ráno se mi začíná dělat šoufl, Občas cítím podbříšek různé popichování atd… čurám furt A nafoukla jsem taky ,ale je to moje druhé těhotenství a druhé jde prý vidět více tak nevím😁… Tipuju ,že mám zase holčičku💞💞💞

boruvkovykoblizek
5. dub 2023

@lucajde tak vidím, že taky nemáš s těmi příznaky úplně vyhráno 😐😀 máš zkušenosti už s předchozími příznaky, že odpovídají holčičce? 😍😍🍀🍀 tak jsem zvědavá. Jako musím říct, ze prsa mě hrozně bolela po vynechání MS, a 5.- 6. tyden. Teď se to už uklidňuje ale říkám si, že mě taky mohou bolet méně, protože mám po plastice, tak jestli tam třeba nejsou nějak “poškozena” nervová zakončení 😀🤷🏼‍♀️

lucajde
autor
5. dub 2023

@boruvkovykoblizek jojo mám no. Holka mě potrápila od takového cca 12tt jsem jen blila nic nejedla a vodu jen na rty všechno šlo ven byl to masakr😀😁.. to uz te budou bolet víc a víc už se tvoří mlezivo pomalounku

ivivi
8. dub 2023

@lucajde a cime te vydesila? Ja mela posledni MS 24.8., ovulace kolem 24.9. a pozitivni dve carky 4.10. Mi dosla ovulace o 14 dni pozdeji a ono se zrovna podarilo. To se stava celkem bezne, ze ovulace prijde pozdeji. Telo neni stroj.

lucajde
autor
8. dub 2023

@ivivi Tak to mi je jasné ,když jsem měla ovulaci později 😉. Ale doktorka řekla ,že je to zamlklé bere to podle poslední menstruace.

boruvkovykoblizek
8. dub 2023

@ivivi Taky jsem to tak měla. Posunuta ovulace a doktor byl takový jakoze hmmm nooo.. dáme tomu ještě tak 2 tydny a já jsem teď akorát vystresovana a čekám do úterý na další kontrolu že. Takže oni to prostě berou podle poslední ms, na ovulaci se ani neptal.

@lucajde
Ale já věřím, ze bude vše v pořádku jak u tebe, tak u mě ☺️🍀💕

ivivi
8. dub 2023

@lucajde Tak pokud doktorka to hned brala jako zamlkle, tak bych silne zvazila zmenu doktorky. Ja rekla doktorce, ze jsem mela ovu pozdejc. A ona ze naprosto v poradku. Ze i kdyby mela na toto podezreni, tak by si me pozvala za tyden + krev. Mam super dokotorku. Byla jsem na kontrole driv, protoze zase sestricka nevzala v potaz pozdejsi ovu, ikdyz jsem ji to hlasila. Tak i tak ze ze zacatku chtela videt casteji a brala mi i krev, aby videla a byla si jista, ze je prcek opravdu v deloze.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru