Může se to stát na začátku těhotenství?

hanulebrabec
9. únor 2023

holky byla už některá těhotná mi sem včera s manželem narazily na problém, říkal že sem zavřená, nemohl se do mě dostat a bolelo to, tak se chci zeptat jestli to třeba někdo zažil...
Případě to může mít nějakou souvislost s těhotenstvím?

herousek
9. únor 2023

@hanulebrabec ahoj ja jsem těhotná po druhé a žádný takový problem nenastal ani na zacatku ani během těhotenství. Spíš jestli ste nebyla vy z toho vystresovana a nebyla jste uvolněná. Pokud by ovšem problém přetrvaval navštívila bych dr.

hanulebrabec
autor
9. únor 2023

@herousek ve stresu z čeho?? Pro mě není sex nějaká neznámá jsem celkem aktivní už několik let. Někde jsem četla že je to hormonální problém .

denyma
9. únor 2023

Já jsem byla asi v 5tt taky hodně stažena. Sám přítel říkal že jsem fakt hodně úzká. Tak jsme to nepokoušeli a za týden už to bylo okey 🙂 přišlo mi že se mi v celém podbřišku všechno napina a i když jsem byla uvolnena prostě tělo pracovalo

hanulebrabec
autor
9. únor 2023

@denyma a měla jsi u toho křeče v břiše jak při PMS? No manžel tam včera zajel prstama a já myslela že ho někam kopnu říkal že se tam nemůže dostat a mě to teda bolelo. Oba jsme se lekli nikdy jsem tenhle problém neměla spíš naopak byla jsem vlhká hned...

denyma
10. únor 2023

@hanulebrabec ano měla. Ale fakt jen týden a pak to všechno přešlo. Hodně jsem se lekla. Letěla jsem k dr ale tam bylo vše v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru