Můžu být těhotná? Zpožděná MS, lehké krvácení

esty93
23. únor 2015

Ahoj, potrebovala bych radu od zkusenejsich 🙂 Pred 16 dny jsem mela s pritelem pohlavni styk. Neberu antikoncepci a nemeli jsme ani kondom, provozujeme prerusovany styk. Nebrala jsem zadne hormony a neprosla jsem ani zadnym stresem kvuli kteremu by se mi mentruace mohla zpozdit..Menstruaci jsem mela vzdy pravidelne a najednou mi meska o 10 dni. Dnes rano jsem lehce krvacela, tak jsem si oddychla ze tehotna urcite nejsem, ale po par hodinach jsem zjistila ze krvaceni zase prestalo. Bricho mam nafoukle jako balon a obcas citim lehke bolesti, prsa se mi zvetsili presne jak kdyz mam menstruaci. Chtela jsem si udelat tehotensky test ale rikala jsem si ze je na to jeste brzy. Muzete mi prosim nekdo poradit jestli opravdu muzu byt tehotna? Strasne me zmatlo to lehke krvaceni a rikam si jestli to je vubec mozne otehotnet pres prerusovany sex, to by prece musela byt opravdu velka nahoda, ne? Budu rada za kazdou radu. Dekuju

ronyx
23. únor 2015

Pokud ti mešká ms už 8 dní,tak to rozhodně není brzy na testování.Kup si test a budeš vědět na čem jsi a pokud bude negativní a ms nedorazí ani tak,tak se stejně objednej na gyndu,ať zjistí kde je problém 😉

mandala
23. únor 2015

Po otěhotnění jsem taky měla ještě jednu slabou MS. Jo, po první dceři jsme taky praktikovali přerušovaný PS a vzešla z toho druhá dcera. 😀 Já tě nechci strašit, ale podle příznaků být těhotná můžeš - ale taky nemusíš. Udělej si test, brzy není.

lucinka58
23. únor 2015

Pokud máš už tak dlouhé zpoždění, tak určitě otestuj 🙂 Teď už by měl ukázat jak na tom jsi. My s manželem praktikovali přerušovaný sex 3 roky bez problémů. Otázka jak máš ty šikovnýho partnera 😀

maqggienka
23. únor 2015

Podle mě je přerušovaný sex jako antikoncepce 100% nespolehlivá. Nikdy nemůžeš vědět 🙂
Podle příznaků by to těhotenství mohlo být. Kup test a uvidíš.

fillipepi
24. únor 2015

Rozhodně bych testovala! Nám se z přerušované soulože každým dnem narodí mrně .... 🙂

andy80
24. únor 2015

Šmarjá jak to asi tak tady můžeme vědět 😠

voleskap
24. únor 2015

Pokud Ti MS mešká 10 dní, těhotenský test si udělej! Pokud těhotná nejsi, určitě vyjde negativní. Mně vyšel test pozitivní ještě před očekávanou MS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru