Nízké hCG. Může se jednat o mimoděložní?

tynka2017
30. dub 2023

Hezký den, mám dotaz jestli se někomu něco podobného stalo, měla bych být 5+3tt v pondělí jsem měla HCG 430 a v sobotu pouze 630, může se jednat o mimodě. nebo to může ještě vyběhnout?😏😟

lencaa11
30. dub 2023

@tynka2017 řekla bych že tahle se to hodnotit nedá každá žena má jiné hodnoty hodnoty řekla bych že vaše hodnoty jsou ok ver te svému tělu ☘️☘️

pajusz
30. dub 2023

@tynka2017 za mě 🤷‍♀️ hcg neroste jak má, za necelý týden se ani nezdvojnasobilo. No uvidíš co ti řekne lékař. Hodně štěstí 🍀

katherine177
30. dub 2023

@tynka2017 měla jsem u zamlklého těhotenství, které skončilo samovolným potratem, hodnota jeden týden 890,za týden 1800 a bylo to špatně .

betthany
30. dub 2023

Já při mimodeloznim měla v 6+0 1000 jednotek a 6+2 asi 1048..řekla bych ze hodnoty mas dost nízký bohužel😞

leslii
2. kvě 2023

@tynka2017 u mě také hodnota hcg šla pomalu nahoru,bylo to zamlklé těhotenství,8+2tt....Zrovna jsem ve stádiu kdy se mi tělo čistí,takže revize nebude nutná...přeji mnoho štěstí ❤️

tynka2017
autor
2. kvě 2023

@leslii jo děkuji moc holky. Bohužel HCG stoupá fakt pouze po 100 každý den, takže zítra si mě v nemocnici už nechají, mám velký podezření na mimoděložní, uvidíme co se bude dít, nicméně teď mohu doufat pouze v ten “nejmenší zákrok” na zamlklé to úplně nevypadá, ale samozřejmě je to neprosperující…

lencaa11
3. kvě 2023

@tynka2017 to mě moc mrzi 😔držím palce ☘️☘️

leslii
3. kvě 2023

@tynka2017 držím palečky ať to dopadne co nejlépe ❤️🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru