Ostrá bolest v podbřišku v 11. týdnu těhotenství

raduska86
31. led 2014

Ahoj holky, mám dotaz. V noci mě vzbudila hodně ostrá bolest v pravém podbřišku, tak jsem vstala a šla na záchod, že to třeba pomůže...Opravdu to bolelo docela dost, bolest bych přirovnala asi jakoby mi z tama někdo vzal střeva a všechno co tam je a začal to natahovat. Na wc jsem byla akorát na malé, v koupelně jsem už začala mít problém se vzduchem a sotva jsem došla do obýváku, tak jsem už přestávala vidět, lehla jsem si na gauč, nebo bych sebou praštila o zem...Tam to pomalu začalo ustupovat. Bolest trvala tak 5-10 minut. Pak jsem šla spát a už mírnější bolest jsem zaspala. Zdál se mi přímo hororový sen o potratu, tak jsem z toho teď víc na větvi, než bych normálně byla. Jinak dr mi na poslední kontrole řekla, že mám problém s povoleným pánevním dnem, takže mě dost často někde píchne a zabolí, ale tohle bylo v noci a bolest trvala opravdu dlouho. Co to může být? 😒

terinda
31. led 2014

Jdi na gyndu 😅 Může to být něco špatnýho, ale nemusí... to řekne doktor.

raduska86
autor
31. led 2014

@terinda No, právěže jsem vyšilovala už minule, když mě pořád dost píchalo v podbřišku a měla jsem jakoby řezavou bolest tam, kde je močák, ale v moči nic nebylo a dr řekla, že mám povolené pánevní dno a vše bude bolet...

doko
31. led 2014

já bych taky šla radši k dr. 😉 minulé těhotenství jsem to taky na konci 11. týdne zažila, jeli jsme na pohotovost a mimču přestalo tlouct srdíčko.....tak se ta děloha stahovala a chtěla ho vypudit ven, proto ta bolest ☹ ale třeba to budeš mít něco s tím pánevním dnem a jenom se uklidníš 🙂 já bych radši byla za hysterku a byla bych v klidu, že je vše v pořádku, než aby ses takhle doma stresovala 😉

raduska86
autor
31. led 2014

@doko Pořádně jsi mě vyděsila 😢

1velrybka
31. led 2014

@raduska86 Zkus zavolat na gyndu a popiš jim tu bolest.

terinda
31. led 2014

@raduska86 TAk je jasný, že kvůli každému píchnutí nemůžeš vyšilovat. Ale co jsi popsala, zní trochu vážněji. Min. bych na tu gyndu zavolala, př. jela.

raduska86
autor
31. led 2014

Zavolám na gyndu a uvidím :(

alyssa.anna
31. led 2014

@raduska86 okamžitě upalovat k doktorovi. Může to být jen nějaká drobnost ale také to může být pořádný průšvih ale jelikož žádná nejsme ani vědma ani lékař on-line tak více neporadíme. Každopádně držím palce ať je to to první

doko
31. led 2014

@raduska86 ježíííš promiň, to jsem nechtěla 😢 😢 jen nechci abys to podcenila, ale řešila to hned 😉 já totiž tady ty pocity znám, že nechci působit za hysterku a bojím se kvůli každé blbosti k lékaři........teď jsem znovu těhotná a měla jsem dva týdny zpět nahnědlý výtok.....jen lehounce téměř nic....tak jsem si říkala, co má být bude, nebudu vyšilovat. mamka mně nadala jak malému děcku, naložila mě do auta a odvezla na pohotovost. tam mě okamžitě hospitalizovali a dali na kapačky......byl to rozkrvácející se hematom a byl těsně u mimča, takže kdyby se to rozjelo, mohl ho strhnout sebou!!! ☹ takže díky mamce to dopadlo dobře 😉 Tobě samozřejmě přeji aby to dobře dopadlo a fakt radši běž s každou blbostí!!! od toho jsou doktoři tady, i když se na nás dívají jako na obtížný hmyz 🙂 přeji hodně štěstíčka!!!

raduska86
autor
31. led 2014

Ahojte holky, tak jsem byla na gyndě a vše je v pořádku 🙂 U mě jsou to opravdu jenom ty vazy a povolené pánevní dno. Prý to může takto bolet ještě tak dva týdny. Bála jsem se dost, protože u bolesti omdlívat mi normální nepřijde, ale miminko se má dobře 🙂 A já jsem šťastná jako blecha 🙂 Prý na bolest mám užívat Panadol. Děkuji všem za podporu 🙂

doko
31. led 2014

@raduska86 tak to je super zpráva 😉 ještě, že jsi šla, teď jsi aspoň ty i miminko v klidu 🙂

raduska86
autor
31. led 2014

@doko To máš pravdu 🙂 Teď se jen na všechny usmívám 🙂

1velrybka
31. led 2014

@raduska86 Jsem ráda, že je vše ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru