Růžový výtok v 5+4tt?

niki_28
7. srp 2022

Ahoj vsem, potrebovala bych od vas poradit a asi i trochu uklidnit. Dnes jsem 5+4tt a rano po probuzeni jsem na wc zjistila, ze mam ruzovy vytok (nic me neboli krom prsou a obcas nejakeho lehkeho zaboleni v podbrisku podobne ms), mohu rict, ze me to tedy vydesilo. Z prvniho tehotenstvi tohle vubec neznam, takze vlastne ani nevim zda je to bezne a v nejake norme v pohode nebo zda to znaci nejaky problem? Volat na gynekologii jsem chtela volat az ve stredu aby me objednala na prvni kontrolu, ted uvazuji zda nemam uz zitra a poradit se? Nechci znit jako hysterka, ale tohle opravdu neznam z predchoziho tehotenstvi tak zda s tim nektera nemate uz zkusenost? 🤐

vikysek0987
7. srp 2022

@niki_28 Může to něco znamenat a taky nemusí, také to z těhotenství neznám,když jsem špinila já, ale o něco déle, bylo mi zjištěno ZT a musela jsem na revizi, takhle brzy je to prostě buď a nebo,jsi teď v podstatě po vynechání ms,takže se může buď spustit,nebo to nic neznamená,těžko říct, když tam zavoláš a poradíš se,nic nezkazíš, ale na prohlídku je brzy,nejspíš dr.,ještě nic neuvidí.....

lencaa11
7. srp 2022

@niki_28 může to bejt jak se malá usazuje v děloze a taky to může bejt že tělo nepřijalo malé je to 50/50 zavolat k lékaři na kontrolu

niki_28
autor
7. srp 2022

Tak to vypadá, že je klid, trvalo to jen hodinku a růžový výtok nikde 🙏

dejvitka
7. srp 2022

@niki_28 ja to mela u dvou tehotenstvi, jednou to trvalo pres 3 tydny a bylo z toho ZT, podruhe to bylo az do 15tt a je z toho zdrave dite na pricinu se neprislo. Oboji mi zaclo kolem 6 tt. Takze je to 50:50. Muze to neco byt, ale taky vubec nemusi a muze byt vse v poradku 🙂👍.

danvitka
7. srp 2022

Tohle s jistotou neřekne ani lékař. U mě to znamenalo začátek konce 😒

nikol125
7. srp 2022

Me dr pokazde rikala, ze pokud to je jen spineni at to neresim, ze to nic neznamena samozdrejme i muze ale to se muze neco i stat i kdyz clovek nespini.. jen pokud bych krvacela at dojdu. Taky jsem 5+4 a druhe tehu, zatim jsem nikdy nespinila, ale moje dve kamaradky ze zacatku ano a docela dost a maji tu uz zdrave deti 😊 verim ze to bude ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru