Pohlaví 21. tt. Co vidíte?

krisstina93
28. zář 2021

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, mám za sebou druhý screening ve 21tt a konečně se nám odhalilo pohlaví (nebudu prozrazovat co mi řekl doktor, abych neovlivnila) ale byla bych ráda, kdyby jste omrkly fotku z utz (je to zespodu pohled mezi nožky) a tiply si, co vidíte. Nám se doteď mimco nechtělo ukázat a pořád se mi výsledku nechce věřit a bojím se něco nakoupit, třeba tu bude někdo znalejsi a uklidní mě :D díky

juliemichal
28. zář 2021

holčička?

monii007
28. zář 2021

@krisstina93 za me je to holka 😊👍

petulles
28. zář 2021

Holčička 🙂 A super fotka, mě řekli pohlaví taky jenom na screeningu, bez fotky..tak snad tomu můžu taky věřit 😁

juliemichal
28. zář 2021

taky mám takovou fotečku ♥ po 4 klucích,neplánovaná holčička 😀 😀 no za 27 dnů,se u porodu dozvím zda je to pravda 😀 ale včera mi taky dr řekla,že je to holčička ♥ ♥

lucbednar
28. zář 2021

Taky vidím dvě kávová zrnka jako u dcery 😉

krisstina93
autor
28. zář 2021

Tak vám děkuji za uklidnění 🙂 Dr nám taky řekl holku, ale pořád sem tomu nemohla uvěřit :D vůbec netuším jak taková holka na utz má vypadat :D

lucifux
28. zář 2021

@krisstina93 určitě holka ❤️

juliemichal
28. zář 2021

@krisstina93 neboj já tomu taky nemůžu uvěřit 😀 možná tomu uvěřím,jak se maličká narodí ♥ ♥

veruska1110
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru