7. měsíc těhotenství, blížíme se do finále

amona
29. bře 2009

Ahojky, právě jsem začala III.trimestr a hledala jsem téma který by bylo aktuální. Našla jsem jen III.trimest-od začátku, ale tam už jsou jen samé maminy s dítky. Takže doufám, že se ke mně někdo přidá a ty poslední 3 měsíce si pěkně zpříjemníme! 😀

helulicek
1. čer 2009

No, já když byla na tom UZ kolem toho 30tt, tak vím, že mimi taky odpovídalo jakoby týdnu navíc...

smisek21
1. čer 2009

Ahoj všem, doufám, že nevadí, že se k vám přidávám, koukám, že se tu blížíte do samotného finále, to mě ještě pár týdnů čeká. Dneska jsem byla na testu na cukrovce, bleeee, ale mám to za sebou. No a čeká mě posl. ultrazvuk. A co u vás je nového, jak si užíváte těhulkování??

mimikiki
1. čer 2009

Helu: heh , tak to sme na tom nejak rovnako 🙂 . Ešte že budeš rodiť skor ako ja, som naozaj zvedavá koľko nakoniec bude mimisek mať. A aj to či to bude chlapček, teda ja ti ho typujem 😀

helulicek
1. čer 2009

Mě by se šiklo porodit v neděli, v sobotu na svatbu a v neděli rodit...to by se mi líbilo.... 😀

Smisku, já si těhulkování užívám, problémy nejsou, sem tam možná něco, teď trochu otoky, ale žádná katastrofa...jsem pořád v pohybu 😀 už bych měla odpočívat 😀
Ta cukrovka...no vážně, žádná chuťovka co? 😝

smisek21
1. čer 2009

Helulicek, jo žádná chuťovka. Najednu stranu mě vůbec nevadilo pít tu sladkou vodu, ale tak tam sedět a ještě tak dlouho ☹ No hlavně aby to bylo v pořádku a jsem moc ráda, že to mám za sebou. Jen odpočívej, jak říká kamarádka, pak už nebudeš mít na odpočívání moc času 🙂 A taky se ti to už blíží.

mimikiki
1. čer 2009

Ahoj smisek: vítam ťa medzi nami, tak ako hovoríš my sa už blížime k tomu finále a aspoň za seba možem povedať , že by som to už najradšej mala za sebou 😅 Ale to poznáš keď na tom budeš pred koncom ... 😀 Na teste cukrovky bolo pre mňa najhoršie to , že som nemohla papať ani piť, ale ta sladká voda teda tiež nebola nič moc... 😝

Holky ja som sa práve spráskala štvrť melónu, som zvedavá ako často budem lietať na wc-ko, ale musím povedať , že bol luxusňácky , mňam 😉 ešte rozmýšlam, že zhltnem pár jahod.... neviem si predstaviť , že po porode sa budem musieť vzdať tolkých dobrých vecí ..... 😅 Mám totiž pocit , že kojíci viac vecí nesmú ako možu ☹

mimikiki
1. čer 2009

helu: nééééé ja som ti typla iný dátum porodu, holka budeš to musieť vydržať o trošku dlhšie 😀

lenusinecka
1. čer 2009

jéé babule, tak jsem shlídla vaše albu,y, abych jako viděla jak jste na tom stěma bžuchama
miminkiki: u tebe je vídět, že to máš opravdu jen v tom bříšku (jak se většinou říká, když se čeká chlapeček) - ale u tebe je to fakt tak - moc hezký bříško máš, 😉
helu: myslím, že jsi taky v poho, sice nevím co čekáte (i když teda tucha mám 😀 ), ale bříško máš taky pěkný, žádný obludný až do výšin a šířin 😀 😀 😀

jinak , no na svatbu se těším, jsem zvědavá na segrušku jak bude vypadat 😉 - foto potom určo dodám 😉 🙂
právě jsem doděla ten svatební dar, ale ne teda úplně, musím to ještě dokoumat - pak ho taky hodím do alba - ale to opatrně páč ségra stránky navštěvuje 🙂

helulicek
1. čer 2009

Jéééé mimi, já taky spráskala čtvrt melounu a k tomu misku jahod.... 😀 😀 Mňam, to byla dobrůtka 😀

lenusinecka
1. čer 2009

smisek: vítej, no holky už to většinou napsaly , jsme skoro u konce - hurááááá, i když teda já si na těhu nemůžu vůbec stěžova, bylo to fajn , vlastně i je - ale teďkom už spíš tak doma lítám s hadrou a umývám, páč pák už asi budou jiný starosti 😀 . No cukrovka to byl hnus, ten 1/2 sladkýho hnusu, 😝 - a jak píšeš to dlouhý čekání - děs. No ale přežili jsme 😉

jo ,se musím pochlubit, páč jsem stihla umýt okno v obýváku a vyprat záclonu 😀 , tak už jen ten pokoj - ale to bude delší úklid, my to máme takový skladiště s pracovnou napůl 😉 🙂 😀

mimi: meloun jsem si dala včera večer, a můžu ti říct, že jsem byla za noc 6x 😀 , normálně chodím tak 3 x

mimikiki
1. čer 2009

Lenus: dík, mojmu drahému sa to bříško taky moc líbi, mi minule povedal, že by som mala byť stále tehotná, že je z toho uplne unesený ako vyzerám - moju reakciu na takého výroky si určite viete predstaviť 😀 skoro som ho uškrtila - chudáčika 😀 😅 A fotečky potom určite nejaké prihoď , som zvedavá na tvoj výtvor (svatební dar), ale aj určo hoď aj nejaké foto zo svatby aj s nevestičkou 🙂

lenusinecka
1. čer 2009

jj, manža je taky spokojenej s mým bžuchem, říká tomu melounek - ale přesně víte co si o tom už já teĎ MYSLÍM 😀 😀 😀 😀 😀

mimikiki
1. čer 2009

Holky, tak vidím, že chute máme rovnaké 😀 , ja som iba raz spraskala melon večer a už to nikdy neurobím, pretože som sa vobec nevyspala, lebo som každú hodku behala na wc-ko 😀

Lenus: okna? ty chces ísť v sobotu na svatbu? 😀

mimikiki
1. čer 2009

Lenus asi vím, ja mu hovorím , že sa cítim ako vorvaň a nie tak ako to vníma on 😀 😀 😅 😅 😀 😀

mimikiki
1. čer 2009

Ktovie kde je moni dnes, dúfam len že sa netrápi s tými tabulkami 😅

helulicek
1. čer 2009

Já o víkendu, taky umyla okýnka 😀 Manžel už chtěl jet rodit, ale já pořád nic 😀 My to máme s mimískem domluvený do svatby, pak mi je to jedno 😀
Mýmu manžílkovi, se taky moc líbí bříško 😀

lenusinecka
1. čer 2009

no jo , když já jak jsem doma, tak mě to hold bere- musím uklízet, mám pocit jako aby jsme tu měli čisto 😀 😀 a prostě mě to zatím baví, malá je hodná - tak snad do soboty vydržíme teda jako spíš do neděle.
Holky manža už dorazil, tak se mějte pěkně a bacha na MELOUNY 😀 😀 😀

mimikiki
1. čer 2009

Lenus čusik 🙂

zuzik28
1. čer 2009

teda to je příspěvků...
holky, dneska jsem měla celkem rozlítaný den...ráno kontrola u mudr., pak jsem došla domů a hned pro mě byla sestra a jelo se do salónu, kde ji zkoušeli líčení a konečný účes na svatbu. Tam jsem byla až skoro do 5 než si mě vyzvedl manžílek a pak hurá domů. Udělali jsme kuřecí steaky, teď jsem se nacpala tou buchtou jak jsem dělala včera a teď už jsem akorát tak zralá na postel 😀
Jo Monči jsem poslala zpátky konečně ty tipy ohledně porodů...hi hi hi kdybych se aspoň u jedné trefila tak bych měla radost 🙂

Jinak já bych měla jít taky v sobotu na svatbu, ale ještě uvidím jak mi bude. Důležitější bude svatba ten další týden - mojí sestry. Ty jo, ta už je vyřízená z toho, že pořád nerodím...chce, abych už na svatbu byla mamina....

No nic tak já jdu k telce, všechno mě bolí....

helulicek
1. čer 2009

Teda, tady je to samá svatba 😀

amona
autor
1. čer 2009

Jejda berušky, vy jste se nějak rozkecaly.. 😀 Pak vás budu muset dočíst jestli mi něco neuniklo...nerosil nikdo doufám! 😀
Já byla dneska odpoledne u advokátky, přepisovali jsme s MM na sebe chatu, pak jsem chvilu schrupla (no a v noci zase budu koukat do stropu) a pak jsem se vydala s hafanem na prochajdu.
Ted koukám do tabulek....mnoooo, pěkný!🙂) Nejde mi to vyjet jako hotová tabulka tak vám to nadrobím postupně a pak každej ten aktuální den...🙂)

Jsou tam shody...však uvidíte!🙂)

PS Já chci jít taky na svatbu!🙂) Zamlsat, zatancovat....porodit! 😀

amona
autor
1. čer 2009

Začnu u žhavýho kandidáta na porod číslo 2....Zuzík! 😀
Zuzík by svůj porod viděl na 8.6....a takto to u ní vidíme my....🙂

Heluš............7.6.
Amona........11.6.
Mimikiki........12.6.
Lenuš.........15.6.

amona
autor
1. čer 2009

Kandidát na porod číslo 3.... Heluliček.... 😀
Heli, toto jsou tipy na datum tvýho porodu....
Zuzik..........6.6.
Amona.....14.6.
Mimikiki.....15.6.
Lenus.......18.6.

No a její osobní tip....7.6.

helulicek
1. čer 2009

tak to jsem zvědavá kdo z koho 😀

amona
autor
1. čer 2009

Ted tady došlo k první shodě a hned 3x, takže Lenuš, máš to jasný! 😀

Lenusinecka by se na porodním sále viděla 20.6....

...no a v ten stejný den to tak vidí i Mimikiki a Zuzik! 😉

Heluš tipuje 18.6.
Amona tipuje 23.6.

amona
autor
1. čer 2009

Já ( Amona) bych to u sebe viděla tak na 16.6. (kéžby) 🙂...ale vy jste se zase celkem dobře shodly a vidíte to takto:

Mimikiki a Lenusinecka odhadují 22.6.......
a Heluš se Zuzíkem by mi bříško přály až do 25.6.....:-)) (teda holky vy jste přející..🙂) )

amona
autor
1. čer 2009

Unku vidíme takto.....🙂)

Amona........10.6.
Mimikiki.......11.6.
Heluš..........20.6.
Lenus........21.6.
Zuzik..........27.6.

Pak nám určitě dej vědět, ju! 😀

amona
autor
1. čer 2009

Táááák a poslední je Mimikiki...ta to u sebe vidí na 19.6....
...ale my jí bříško přejeme ještě o "pár" dní déle... 😀

Amona... .....26.6.
Heluš...... ....30.6.
Lenuš..... .....5.7.
Zuzik....... .....6.7.

amona
autor
1. čer 2009

Doufám, že jsem tam nic nepopletla.... 😀 Tak co na to říkáte???🙂)

Ještě bych vypsala tajný tipování na mimíska Helulíčka....🙂) Sice už asi každá tušíme pohlaví, ale co, třeba budeme překvapený!-)) Hoˇˇdte mi to do IP, výsledek vám IP-čkem pošlu zpátky a Heluš to za to "tajnůstkaření" řekneme až po porodu! 😀 😀 😀 😀 😀

amona
autor
1. čer 2009

Takže nejaktuálnější termín porodu má podle nás Heluš a to 6.6., takže žádný svatební veselí,ale šup šup rodit....🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru