Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
23. čer 2010

ahooooj tuliku 😉 to sa teším že bojujete ďalej 😵 som hrozne rada že si sa ozvala a možno raz sa stretneme aj v tom tehuľkovskom fóre, ja tomu ešte stále verím a čo sa týka veku tak oproti mne máš ešte veľkééééé šance 😵 😵 😵

tulik1
23. čer 2010

no megynko me je 32 a manzelovi 41, tak to taky uz neni uplne super, ale uvidime 😉 , ted mam takovej zvlastni pocit, od pondeli jsem se snad poprve poradne nadechla, protoze ted uz vim, ze sami nebudeme, ze to bude trvat, ale jednou tady u nas v tom domecku budou behat deticky, kdyz ne nase vlastni, tak ty,ktere by jinak nemely sanci vyrustat v rodinnem prostredi a je ti mi najednou tak nejak pekne na dusi ....

tulik1
23. čer 2010

ted jdu vyvencit hafika, nakouknu vecer, zatim papa 🙂

megynka
23. čer 2010

@tulik1 presne tak som sa ukľudnila aj ja keď sme sa rozhodli pre adopciu a podali žiadosť, úplný kľud na duši a akási istota že to mimčo raz príde a možno aj teraz tú stimulku preto beriem s takou ľahkosťou, úplne si ju užívam ako nikdy, som doma, chodím na prechádzky s hafanom, čítam, proste pohoda ako jedna veľká dovolenka 😀 a náš hafan si to užíva tiež 😀 ja celá šťastná že nemusí byť sama doma 😀 tak peknú vychádzku s hafíkom 😉

megynka
23. čer 2010

@tulik1 no my s manželom máme už 37 a to už ja na vlastné deti mám hrozne málo času ☹

monajs
23. čer 2010

holky,mám to úplně stejně. 🙂 nějak to ze mě všechno spadlo 😀
Megy, to jsi ještě docela mladá 😉 já mám za pár měsíců 35 a manža 33 😕

mila30
24. čer 2010

Ahoj holky,

vítám tu nové 😵 .
Včera jsem se byla podívat za Brundikem v nemocnici, tak vás všechny moc pozdravuje. Vypadala moc dobře a vše dopadlo na jedničku s hvězdičkou 😵. Možná dnes nebo zítra jí určitě pustí domů, takže se tady co nevidět ukáže 🙂.

Mao, tak snad už je to špatné za tebou a bude už jen líp 🙂. Myslím na tebe. 🙂

lea296
24. čer 2010

Já jsem na tom holky podobně, co jsme podali žádost o addopci, tak se cítím nohem líp, člověk má tu naději,že se dočká vytouženého děťátka. Já vždycky bulela a měla jsem hrozný stavy, že budeme sami, že žádný dítě nebude, tenkrát mě adopce ani nenapadla.
Mě je 31 a manželovi 37, tak to si nemám na co stěžovat, když vidím Vás.
To je dobře, že Brundíkovi se vede dobře.
Třetí stimulku bych měla začít ke konci července, tak snad bude vše probíhat , jak má.

misanda
24. čer 2010

ahoj holky,

ahoj tulicku!!!! takže už jdete vyřizovat formuláře? tak to je super!!!! já už se taky nemůžu dočkat podzimku, až do rozjedeme 🙂 zatim sem budu chodit sbírat potřebný info 🙂

holky a jak to je když vám zazvoní kouzelný telefon s tím, že pro vás mají mimíska...vy si pro něj jakože hned jedete? třeba v rámci týdne nebo tak?

misanda
24. čer 2010

koukám, že tady budu nakonec pískle nejmladší 🙂 mě bylo v dubnu 27, snažíme se 2,5roku ale docela se to rozjelo a stihli jsme toho habakuk...taky proto už mám všech hormonů atd pokrk 🤐¨

megynka a takhle má stimulka vypadat...klídek pohoda...já jsem si teď taky dala oraz...a ET jsem brala tak nějak stejně sportovně...už druhý den jsem musela vypadnout ven na grilčo 🙂 nějak jsem to doma nedávala. takže já jsem si ten měsíc doma užila a příští týden do práce, což se mi vůbec nechce ☹

misanda
24. čer 2010

a ještě mám jeden dotaz...můj manžel je OSVČ, za min.rok měl daň.přiznání jenom za tři měsíce...to je asi blbý, co? to znamená, že budeme muset počkat až do dalšího roku, až si podá za celý letošek...? 🙄 😢

brundik
24. čer 2010

Ahojda holky 😵
Tak uz se hlasim z domova, protoze streva zafungovala jak mela a nebylo na co cekat 😀 Vysledek operace je pro me vice nez prekvapivy, ale uz jsem se z toho stihla vzpamatovat. Z planovaneho odstraneni jednoho pripadne obou vejcovodu se vyklubalo jen odstraneni rozsahlych srustu a vejcovody mi zustaly oba, protoze nalez byl uplne normalni a vejcovody pruchozi 😵 Nemohla jsem tomu uverit, protoze nalez pred 2 lety byl na prave strane uplne jiny. Krom srustu mi zjistili mensi kylu. Ale jinak je vsechno v poradku.
Milo, moc dekuju za navstevu, bylo to moc mile 😵 A myslim na tebe, aby se vsechno podarilo 😉
Koukam, kolik tady pribylo novych tvari. Asi si vas holky budu motat a mozna se budu na neco ptat x-krat, za to se dopredu omlouvam 😉 Misando, mam takovy pocit, ze mi uz jsme se spolu setkaly na diskuzi IUI 😉
Klary, doufam, ze uz je vam lip. Jinak ten indulonovy uces me pobavil, ale ono neco jineho je to cist a neco jineho je to zazit 🤐
Wrtul, se zadosti necekej a podej ji co nejdriv 😉 Frantovky v lete budou prijemne, ja je znam pred 18 lety z listopadu, kdy byly zasypane snehem a ja si prala, aby bylo teploucko.
Kalmyo, ta cesta neni tak dlouha, kdyz to vztahnes k dobe, kterou se snazis, tak to utece jak nic 😉 A tezke to taky neni, uvidis 😉
Megynko, teda ta vase pani psycholozka by snad mela navstivit nejakou odbornou pomoc s tema nazorama 🙄 Byva to caste, ze maji rodice bioditko i adoptovane a funguje to dobre ona se s tim urcite setkala. A ze si to ona neumi predstavit to je jeji problem, ale mela by delat svoji praci a ne do toho vnaset nejake svoje pocity. Jeste, ze tahle pani neni ta rozhodujici 😉
Mao, doufam, ze uz je lip na dusicce 😉 A bude jeste lip. Ty jsi takovy slunicko, ktery rozdava radost, tak si nech i pro sebe 😉 Posilam pohlazeni a povzbuzeni aspon na dalku.
Misando, kdyz zazvoni kouzelny telefon, tak se nejdriv domluvite schuzku, o detatku vam sdeli informace, ukazou fotku, jdete se na nej podivat a pak do 30 dnu by melo padnout rozhodnuti, jestli si to dobre pamatuju, ale vetsinou jsou rodice tak nateseni, ze si pro detatko jdou uz za nekolik dni.

brundik
24. čer 2010

Ufff, tak nevim, jestli tohle bude nekdo cist 😀 Omlouvam se, ale absence dela svoje. Jeste na konovi cournu a pak pujdu do pelechu, aby mi v sedu neruply krasny modry nite, ktery mi couhaj z bricha 😀

mila30
24. čer 2010

Aaaaahooooj Jíťo, vítám Tě doma 😵 .
Tak hezky pěkně odpočívej a užívej klídku a držím palečky, aby to teď po té úspěšné operaci nabralo ten nejsprávěnjší směr 😉 😵.

misanda
24. čer 2010

brundi, sice jsem nebyla pořádně ještě zasvěcená, ale koukám, že všechno dopadlo na výbornou. tak se hezky šetři a užívej si relaxu a volna!!

megynka
24. čer 2010

brundi super že to takto dobre dopadlo 😉 tak len pekne krásne oddychuj 🙂

misanda, veď to, ak sa nám to nepodarí, tak aj budem musieť do práci po mesiaci, a to si teda neviem dosť dobre predstaviť 😀

tak to ja som tu už medzi vami najstaršia ☹ no čo už ale ani sa na toľko necítim 😀

misanda
24. čer 2010

megynko, huuuššš...ono to dopadne 😉

já se taky cítím na 15 😀 😅

holky, viděly jste včera ten dokument o tý ženský co měla 14dětí???? 😔

brundik
25. čer 2010

Jooo, holky, to ja odpocivam furt az jsem z toho odpocivani unavena 😀 V pondeli se pujdu objednat na konzultaci do CARu, nejradsi bych si sama naordinovala jeste anopyrin, prednison a sex v dobe ovu bez kondomu. Uz to bude skoro rok, co pouzivame kondom 😖
Megy, kdyz se na svuj vek necitis, tak je to to nejlepsi 😉 Me prijde, ze se mi vek zastavil nekde kolem 25 🙂 Ikdyz nemoci kolikrat odpovidaj uplne jinymu veku 😀 😝
Misando, co to bylo za dokument? 😕

klaraemma
25. čer 2010

ahoj hoky,
vítám nově příchozí 😉
ten dokument o těch 14 dětech jsem viděla, hrůza, myslím, že si paní mateřství ani neužije, nechápu, jak šla do dalších dětí když jich měla 6!! No, ale její věc
jinak vám musím napsat, že mi dneska budeme tak trochu slavít, páč jsou to dneska 2 roky co jsme si dovezly malou, huráááááááá 🙂
přeji všem krásný víkend, má být pěkně, tak snad si užijeme is sluníčka, mějte se, holky , krásně 😎

jajkaz
25. čer 2010

Ahojky,
ten dokument jsem taky viděla, no byl to teda mazec. V upoutávce mluvili o mamince osmerčat, ale že má doma ještě dalších 6, tak to byl fakt šok. Na těch starších to ale šlo vidět, že výchovu maximálně nezvládá. A ani se moc nedivím tomu dítku, co mu vadliy ty kamery. Já bych z toho nadšená taky nebyla...

lea296
25. čer 2010

Ahojky, jé to Vám zavidím, že se cítíte tak mladé, to já mám opačný pocity, po těch všech strastech,mám pocit, že jsem vnitřně zestárla. Přeju Vám krásný víkend, my jdeme zítra kamarádce na svatbu, tak to vypadá, že se jim to vydaří.

brundik
25. čer 2010

Klary, tak to je poradny duvod k oslave 🙂
Ma byt krasne a ja nemuzu vytahnout paty z domu, presne takhle jsem to cekala 😀 A az budu fit, tak zacnou slejvaky 😀 A tak mi nezbyva nez vikend stravit slechtenim kyticek na balkone 😵 A taky trochu i praci, neco na pocitaci jsem si musela vzit domu, protoze po navratu by to byl fakt mazec 😝
Ja si asi vybehnu pro kureci prsicka a mrkev a podusim si to na masle, moc jidla tady nemam.
Jo a kdyz mluvim o tech balkonovkach, mam poprve rajcata a vim, ze by se mely nejak zastipovat, nevite nektera jak?
Jajko, se mnou byla v nemocnici taky pani v 17 tt a ja mela vetsi bruch po laparce nez ona 😀 Ale uz jsem splaskla celkem do normalu. Jak se citis?
Leo, uzijte si moc svatbu, bude nadherne 🙂

jajkaz
25. čer 2010

Brundi, děkuji za optání, máme se dobře. Zdá se, že by to konečně mohlo dopadnout. 😵
Ta rajčata... mezi stonkem a listem ti budou, nebou už raší takové boční větvičky. Když je zaštípneš, více síly zbude na plody. 😉

misanda
25. čer 2010

ahoj holky,

brundi, ale prej má být celej červenec a srpen krásně 🙂 noa mišanda půjde do práce 😀 to je báááájooo 🙂

jinak teda ta maxi máma drsnááá...ty starší děti to byly takový ty případy, co pak až budou starší postřílí půlku školy...absolutně nevychovaný...což se neni čemu divit...

Klara : gratuluju k výročí 🙂 koukám, že jste taky dostali Emmu maličkou 🙂

brundik
25. čer 2010

Misando, no prave, v cervenci se nebudu moct jeste koupat. Ale nejake vylety, nebo hory bez tezkeho batohu urcite pujdou 🙂 A srpen, kdo vi co se bude dit, ze jo? Moc tem dlouhodobym predpovedim neverim.
Cloveku se do prace nikdy nechce, ale pak tam vlitnes a ani ti to neprijde,uvidis 😉 Ja uz jsem si stihla vymenit nedelni sluzbu za sluzbu na svatek 6.7. Blahove jsem si myslela, ze bych to ted mohla dat, ale hezky budu odpocivat 🙂
A co to bylo za porad o te mnohonasobne mamine? Da se to skouknout nekde na netu?

misanda
25. čer 2010

brundi, ta mamina měla 6dětí z IVF a pak jí ještě transferovali myslím 6 embryí a z toho se dvě rozdělily, takže porodila ve finále osmerčata...a sperma jí daroval kamarád 😀 takže neměla ani chlapa, jenom 14dětí...výchovu absolutně nezvládala, žila jenom z příjmů co jí poskytovali noviny a televize za rozhovory, fotky atd...prostě děs ?: http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/a...

a jinak já jsem se teda letos už stihla koupat, jak byly ty hicáky, to jsem měla zroivna po opu 🙂 a bylo to faaaajn a pak zase byla zima ☹ ...ale jak píšeš...výlety..jsem ráda, že ted už budu moc zase ťapkat 🙂

wrtulka
25. čer 2010

Ahojky kočky vás čtu..
To je teda drsný sem myslela že dneska už se při IvF vís jak 3 embria nedávají!!! A hned 6!!! 😔 😔
to je teda nářez! 😔

brundik
25. čer 2010

Tak to je vazne mazec, to me prijde i strasne nezodpovedne od doktoru, normalne by prece meli provest redukci. No, ale asi to tak chtela, vychova uz se pak ani neda zvladat, vzdyt ani nemuze vedet, kde ktere dite je 😅 Natoz aby je vychovavala 😔
Koupacku jeste urcite stihneme vsechny a vylety a dovci... 😉
Jajko, moc dekuju za radu s rajcatkama, uz jsem ty bocni vetvicky zastipla 🙂

misanda
25. čer 2010

no holky, oni toho doktora taky vyšoupli z nějaký tý IVF komory nebo co 😀 takže už nemůže IVFovat 🙂 a pani na redukci jít nechtěla 🙂

asi si taky nechám příště dát všechny a bude 😀

megynka
25. čer 2010

tak ten dokument som nevidela, ale to musí byť sila 😨 a vidíte mala 6 detí a ešte jej transferovali 6 embryí a ako keby nebolo dosť ešte sa dve rozdelili, no mne keby transferovali 6 neuchytí sa asi ani jedno a to doma ešte nemám ani jedno decuľo, čo ten život dokáže 😒