Cvičení a jiné aktivity pro těhotné, Olomouc, Šternberk, Uničov

garalela
6. srp 2017

Ahoj maminky, prosím doporučte aktivity pro těhotné Olomouc-Šternberk, Uničov v odpoledních hodinách.
Co jsem koukala na info, které jsem dohledala sama, je cvičení i předporodní kurzy často v časech kolem 13-15 té hodiny, kdy jsem v práci, což určitě nejsem jediná a nedovedu si představit, kde bych vzala dovolenou, byť čerpanou po půldnech, na cvičení po celé těhu.
Jsou, prosím, nějaké aktivity v odpoledních hodinách v těchto lokalitách? děkuji za tipy.

junkka
6. srp 2017

Myslím, že PA Pavlína Kubešová má cvičení pro těhotné až od 17:00 každý pondělí. Je to na gynekologii Staněk ve Stbk ve druhém patře.
Ale radši si kdyžtak zjisti, jestli to tak má pořád ;)
Na jejích stránkách to je 🙂
http://pavlinakubesova.cz/sluzby/
(ja k ni chodila na predporodni kurz a je to nejvic milá paní 🙂 )

garalela
autor
8. srp 2017

Ahoj, děkuji moc, ze Šternberka se mi ozvali i že plánují od září v Uničově od 16ti hodin, to už bych se zvládla taky lépe zařídit a pak jsem ještě našla aktivity v Olomouci třeba i v 19 večer, ale to bych asi nezvládla přejíždět třeba ještě v 9 večer. Až se k tomu dostanu, zkusím sem vepsat, co jsme všechno našla za aktivity

junkka
8. srp 2017

@garalela uzivej cvičení ;) mně uz tedka nema kdo malou pohlidat tady v ty hodiny a pozde vecer uz jsem uplne vyflusla z celodenni pece o ni, takze uz zadny cviceni nehrozi :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru