Předporodní kurz v Olomouci. Kde?

kata29
23. bře 2011

ahoj maminky!

Prosim poradte kam v Olomouci na predporodni kurz prip na nejake cviceni pro tehotne.

diky

K

maculda
24. bře 2011

Já chtěla chodit na plavání pro těhotné v Balneo centru v hotelu Flora. Jinak mrkni na stránky www.ivanapavlikova.cz

hanickaa.d
2. kvě 2012

ahoj, já chodím do Delfínka ve středu na jógu a předporodní plánuju v Pomadolu

missbow
3. kvě 2012

Ahoj, já na dvou lekcích byla v POmadolu a už nikdy víc. Cvičení před kurzem nic moc, spíš kecání a pár cviků. A samotný kurz pak takový rozpačitý. POr. asistentka taková na mě až moc suveréní, když mluvila o plínkách, četla to z papíru, k porodu pustila jakýsi film. Prostě to co si můžeš přečíst taky. Na všecko má jasný názor a vlastní těhu nezažila, což mi přijde nepraktické.

No a pak jsem začla chodit k Ivaně Pavlíkové, a je to nesrovnatelné. Chová se s úctou ke každé těhuli. Cvičení je opravdu hodina cvičení, při kterém si člověk pořádně mákne a druhý den to na sobě cítí. No a kurz je povídání prakticky - praktické rady a tipy, to co nevyčetš v knížce, mluví z ní zkušenost jak z porodnice, tak z jejího mateřství.
No a prostředí moc pěkné a příjmné, taková oáza🙂

paffi
3. kvě 2012

Taky doporučuji Ivanu Pavlíkovou. Kurzy byly smysluplné a informace z nich čerpám dodnes. A cvičení bylo taky super, tak jak říká @missbow. Žádné dýchání a pohodička na balónu, ale prostě jsme si mákly a druhý den to na svalech bylo cítit. Má taky gravidjógu a ta byla taky bomba!

hanickaa.d
7. kvě 2012

@missbow a prosím tě nepamatuješ si jméno té PA v Pomadolu?

hanickaa.d
7. kvě 2012

@missbow
@paffi holky díky za tip, mrknu na net, z pomadolu jsem rozpačitá 🙂

haniplanetka
20. črc 2012

@missbow díky za tip 🙂

remenova
15. říj 2012

Holky, jdete ted některá na nějaký předporodní kurz?

mrnousove
18. lis 2012

Ahoj holky,nevite kde je v olmiku nejake cviceni ci plavani,ktere by bylo az tak po ctvrte.Co jsem zatim nasla je vsechno kolem jedne a druhe...reknete mi ktera normalne pracujici zenska to stiha? :O Ja napriklad koncim kazdy den ve ctyri.... ☹ Diky za jakekoliv info 😉

terezahyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
manub
10. pro 2013

Ahoj holky,
ja jsem letos chodila na predporodni kurzy do Pomadolu a musim rict, ze jsem byla spokojena. Maji tam novou porodni asistentku, ktera dlouho delala na porodnim sale. Je videt, ze ma prehled. Cviceni bylo fajn a predala nam hodne uzitecnych rad, nejen k porodu. Chodila jsem k ni i na plavani. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru