1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ruzich
21. dub 2012

@mia75 ahojky děkuji moc jsi zlato 😉

vall83
21. dub 2012

Ahojcek holky,
na uvod sa veeeeeeeeelmi ale veeeeeeeli omluvam , ze som nestihla napisat skorej.... 😕 😕 z mnichova po ultr. sme hned isli na slovensko a az teraz sme sa vratili, mali sme taky vyletik....ale celu dobu som na vas myslela, ako ste dopadli, a ako nedockavo cakate....
no na ultr, sliznica 9 mm takze v poho....len vajuchu mam zasa dost...ale k tomu sa nevyjadril, tak dufam ze to nevadi....a v piatok cize 27.4. idem na KET, a od pondelka t.j. 23.4. zavadzam 3x denne 2 tabl. ultorgestanu.... 😝 😝 a mam ho zavadzat ak sa podari ze aj pocas tehotenstva, lebo vytvara nieco co mne chyba? 😖 😖 holky naco to teda je? co mi chyba? viem si tam predstavit zavadzat aj prijemnejsie veci ktore mi tam chybaju 😀 😀 😀 😀 😀
no tak toto je info odo mna a idem si vas docitat, dufam ze tu nebudu ziadne zle spravy a iba dobre.... 😀

dadenka111
21. dub 2012

@lenka290 ahoj ja chodim do gynfivu a cakam ze mi buduci tyzden zavolaju, ze mame schvalene ivf (uz to bude 5tyzdnou) a dohodneme konzultaciu. Tam sa dozviem postup, kedy zacat stimulaciu a s akymi liekmi a samozrejme budeme preberat aj cennik. Mozem ti potom dat info. Zatial cauko

zelvik
21. dub 2012

@pawlla Ach jo, proč s pozitivním testem není vyhráno už do konce?:( Hlavně ať jsi v pořádku a KET určitě vyjde...

zelvik
21. dub 2012

@vall83 AHojky, teda to je neuvěřitelné, jak produkuješ pořád hodně vajíček🙂 Tak hlavně, že KET už bude. UTrogestan bereme všechny, po OPU jsem ho nejdřív polykala a teď po ET zavádím. Dvě bobulky 2x denně. Je to snad hormon na podporu, kdyby se těhu podařilo, tak aby se udrželo.

zelvik
21. dub 2012

@rory_g AHojky, to si piš, že se oplodní a bude to silák. Aspoň se nepopere s ostatníma o to, kdo k tobě půjde dřív🙂

rory_g
autor
21. dub 2012

@zelvik no kéž by..děkuju za podporu 🙂

marmina
21. dub 2012

@pawlla ó néééé, to je tak smutná zpráva 😢 je mi to moc líto!!! proč se tohle děje, že někdo má mimčo, ani ho nechce a ten, kdo si ho ze srdce přeje a už mu svitne světýlko naděje, o něj takto přijde ☹ Drž se, buď silná, na KET ti přeji moc moc štěstí! Nejsi na to sama!

@rory_g uvidíš, ten tvůj jeden jediný bojovníček to nevzdá! až bude u tebe v teplíčku určitě se na 3/4 roku zachumlá do peřinky 😉

@vall83 no ahój, holka, já se o tebe už bála! tak to je super, že už půjdeš na KET!!!hlavně ať se embryjka v pořádku rozmrazí a dorostou a pak šup k tobě do bříška 🙂

marmina
21. dub 2012

@rory_g asi nebudeš mít PK, viď?

rory_g
autor
21. dub 2012

@marmina děkuju🙂 zítra nám budou volat, jestli se oplodnilo..pokud jo, tak v úterý ET
@vall83 jaktože máš hodně folíků? To nějak nechápu, ale hlavně, že bude KET!!! Držím palce

lenka290
21. dub 2012

@dadenka111 ahoj, budem rada, ked mi potom dáš vedieť, že čo a ako. A ešte sa chcem spýtať, že to máš schválené, myslíš akože to preplatenie? či? Či čo sa vlastne schvaľuje. Naozaj o tomto vôbec nemám šajnu...

vall83
21. dub 2012

@marmina no jo doufam ze bude vse o.k. a nechavame si rozmrazit 10 naraz aby bolo z coho vyberat... 😉

zelvik
21. dub 2012

@vall83 No jóóó, to se to rozmrazuje ve velkým, když je zásoba, co?🙂 Já mám zamražené ty tři ve formě 1 a 2🙂

vall83
21. dub 2012

@zelvik ahojcek gratuluju k zavedenie a pekne odpocivaj....ako detektivka by si sa uzivila 😀 😀 😀

vall83
21. dub 2012

@pawlla ahojcek ☹ ☹ ☹ vela sil.. 😢

vall83
21. dub 2012

@zelvik jo ve velkym, ale zasa kvalita nemusi byt dobra 😖 ...tak radsej ich viacej rozmrazime...mi mame 5-5-5-5-5 😀

vall83
21. dub 2012

@rory_g ahojcek...tak mas jednoho sampiona...nech je moooc silny...no to ty hormony ja si myslim...bud ve mne nejake este zustali ze stimulky predtym...alebo ta progynova co je vraj na sliznicu...neviem a dr. tiez sa nevynadril 😠 ale tiez by ma zajimalo co sa snimi stane ked ostanem tehotna... 😒

vall83
21. dub 2012

@alinah ahojcek gratulujem k dvom krasnym carka... 🙂

vall83
21. dub 2012

@marmina a co teda ta mrcha? este nist? skus sa s manzelom pohrat mozno to pomoze 😀

vall83
21. dub 2012

@verry ahojcek tak uz aj v krvyke potvrdili tehotenstvo to je super gratulujem.. 🙂

vall83
21. dub 2012

@nemorosis ahojcek tak to je krasny pocit ked pocujes tlkot toho krasneho malickeho srdiecka....gratulujem..z fotky si nerob tazku hlavu...a inak co to je ten prvotrimestrální screening? to je tou veelkou jehlou ze zoberu plodovu vodu na testy? 😝 😝

pawlla
21. dub 2012

Jak jsem sla na ten zakrok tak jedna ze sestrick se me zeptala jestli teda nejsem nakonec rada ze budu mit klid no chapete tooo

marmina
21. dub 2012

@pawlla ????? nechápu! to jsou teda kecy 😝 asi bych jí poslala někam....

@vall83 stále nic ☹ to víš, že zkouším všechno, ale ani injekce, víno a sexík nepomáhají, zkrátka tělo stávkuje 😖

vall83
21. dub 2012

@marmina mozno to bude tym polycistyckym vajuchem....ja mam oba poly...a menzes mavam ako rocne obdobia 4x do roka 😉 ked meskali dr. dal vyvolavacku jednu nist druhu a az o dva mesiace sa spustila...ale hovor vzdy ze je dolezite ze sa este spusti...i ked mi aj tri mesiace meska ake spusti...uz mi potom inj. nedaval a vzdy som cakala tak raz za 3 mesiace priblizne... 😢

vall83
21. dub 2012

@pawlla ta sestricka si nikdy nepresla tym cim si prechadzame mi....asi nikdy nevedela co to je tzit po dietati a nemoct ho....nazvala by som ju jednym slovom ale nechcem byt vulgarna....prepac ale take zeny niesu zenami...

pawlla
21. dub 2012

@vall83 nas pravdu, ja jsem ji na to v tu chvili ani nic nerekla jak jsem byla v soku

zelvik
21. dub 2012

@pawlla No na to se totiž snad ani nic říct nedalo...Koza je to a to je slabý slovo. A jak se jinak cítíš - teda fyzicky. Na psychickou stránku se neptám, to chvíli potrvá, ale máš před sebou spoustu další naděje, takže hlavu vzhůru, ať jsi usměvavá a připravená 😔

evikj33
21. dub 2012

@pawlla Ahoj moc mně to mrzí,tu bezmoc znám,stalo se mi něco podobného v 11tt a při revizi,jsem si připadala jako nějaka pracovnice z červeného domu,co řeší následek ,prac .úrazu.Snažím se to napsat slušně ale jsou to někdy nelidské Krávy.Omlouvám se...Bud statečná prcek doma to nechápe a potřebuje maminku v pohodě.To tě musí podržet.

evikj33
21. dub 2012

@rory_g Na zítr držím pěsti. 😉 Jaky máš vnitřní dojem?Já měla porvé 2vája,ale jen jedno zralé,ale tak nějak jsem tušila jak to dopadne.Člověk to vycíti. ☹

pawlla
21. dub 2012

@zelvik je to divne ale fizicky je mi dobre nic me neboli jen teda krvacim ale zadne krece ani bolesti a prsa me uz taky najednou neboli