1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

be_ruska
16. kvě 2017

@terite no tak jsem zvedava😀 snad jo

terite
17. kvě 2017

@michaela_k Tak u me negativni 😕 co ty? Zkousela jsi test?

be_ruska
17. kvě 2017

@terite neee ještě vydrž a zkus v pátek 😨☹

michaela_k
17. kvě 2017

Vydrzim ;) 😎 a cítím se odhodláne ;)

terite
17. kvě 2017

Tak zkusim jeste v patek, ale nadeje me opousti. Vetsina lidi uvadi alespon mini ducha.

michaela_k
17. kvě 2017

Me taky opouští naděje. A kdy jdeš na krev?ja prave v pátek tak si test udělám nez pojedeme.

terite
17. kvě 2017

@michaela_k Ja mam jit na krev v utery, ale to mivam se synem plavani, takze pujdu na krev az ve stredu. Ale to uz je stejne jen formalita. Test me nikdy nezklamal.

michaela_k
17. kvě 2017

@terite dneska je opravdu brzo...:D kostky budou vrženy v pátek,já krví, Ty testem!! přeju nám štěstí!!

be_ruska
17. kvě 2017

Ja vam taky preju štěstí holky! Musí vám to vyjít 😉

michaela_k
19. kvě 2017

Ahoj holky. Potichu se raduji. Jedeme na krev, tak snad mi to potvrdí ;)

terite
19. kvě 2017

@be_ruska
@michaela_k Holky, takze u nas se stesti nekona. Test je negativni i dnes 😢

terite
19. kvě 2017

@michaela_k To je skvely Miso. Urcite ti to potvrdi. Gratuluji a drzim palce! 👍

michaela_k
19. kvě 2017

@terite to ke mi moooc líto ;( příště to urcite vyjedes!!! Mas mrazacky?

be_ruska
19. kvě 2017

@terite ach jo to není možný ☹ to je mi moc líto 😔

be_ruska
19. kvě 2017

@terite co teď? Půjdeš hned do druhého ivf?

terite
19. kvě 2017

@michaela_k
@be_ruska Diky holky, no mrazacky nemame, takze musime do noveho ivf. Nejdrive je to mozne v srpnu. Musi byt alespon dva cykly pauza, aby se telo dalo dokupy. Mezitim zkusime zase iui. Telo je nastimulovane, tak je treba sance, kdyz nam to driv pres iui vyslo. No a jinak uvazuju o zmene centra. Projdu si ceniky a recenze. Taky obnovime zadost o adopci a doplnime najaka vysetreni (stitna zlaza, podrobnejsi imunologie). No a musime si s manzelem najit nejaky novy impuls do dalsich mesicu. Uvazuji o pronajmu zahradky tady v okoli, kam bychom pres leto chodili. Miso a co ta krev, kolik je hcg?

michaela_k
19. kvě 2017

@terite přeju Ti, aby vše vyšlo jak ma a brzy se zadarilo. Zahradka
Jako relax je super nápad. HCG mam 70. Na kontrolu jdu 1.6.to by uz mělo neco byt vidět ;)

be_ruska
20. kvě 2017

@terite achjo. Ja vazne verila ze to vyjde. Sem teda zvedava jak dopadnu ja....MS stale nikde. Uz jsem aji premyslela ze bysme transfer jeste odlozili o mesic o dva...ale kdyz uz jsem v tom tak to zkusim ted. Aspon budu vedet na cem jsem a budu moct planovat dal.
Zahradka je super napad urcite si tam odpočineš, zrelaxujes a uzijes si leto. Ja sem ted o volnu taky porad u rodicu na zahrade. 🙂

linusha
20. kvě 2017

@terite Drž se, moc dobře vím jak se cítíš, jelikož jsem si už 2x prošla tím stejným co právě ty. Teď po druhém neúspěšném IVF hledám také nové centrum i nový impuls do života. Ten u nás zatím vypadá tak že bych měla měnit práci či se přestěhujeme jinam, zatím nemáme konkrétní plán. Takže zahrádka je určitě super nápad. Přeji ať se brzy zadaří a do té doby hodně sil. 🙂
Do jakého centra chodíš?

terite
20. kvě 2017

@linusha Diky moc. Ted chodim do CARu na Obilnak.

terite
22. kvě 2017

@be_ruska Ahoj tak co ms, uz dorazila? Mne zacala dneska. Ve stredu zajdu na konzultaci, co dal. Zkusime ted asi zase tu inseminaci. No a rysuje se nam pronajem te zahradky, tak mam radost a tesim se, ze budeme neco noveho budovat a zamerime se na jine veci, nez je početí...

be_ruska
22. kvě 2017

@terite ahojky. Taky jsem MS dostala dneska takze zitra zavolam a objednám se na utz.
Ta zahradka to je super a kde ji budete mit? Dneska jsme jeli s manzelem pres kurim tak jsem si na tebe vzpomněla 🙂

terite
22. kvě 2017

@be_ruska Tak to nam vychazi cyklus stejne, tak budeme priblizne ve stejny cas testovat, jak jsme dopadly 😉 Zahradku budeme mit v takove klidove zone pobliz rybnika Srpek. Je to tam pekny. Na zahradce bude more prace, je to tam zanedbane a plne harampadi, ale tesim se na to ☺

be_ruska
23. kvě 2017

Jo zase stejně 🙂 Tak jsem objednana na pristi stredu na utz. 🙂 ty půjdeš teda ted na tu insemimaci? To probíhá jak?

michaela_k
23. kvě 2017

AHojky holky, jak se máte? Doufám, že mi poradíte a třeba mě zároveň uklidníte. Jsem 12 den po ET, těhu potvrzeno z krve. A od včera mě bolí vaječníky, není to bolest jako bolest, ale spíš jen trošku tlak, nebo občasné popíchnutí. Cítím to spíš na levé straně, (kde mi mimochodem při OPU brali i cystu.) Zítra mám datum předpokládané MS, tak snad se nic konat nebude... Může to mít souvislost s roztahováním dělohy, jsou tyto nepříjemnosti při začátku těhotenství normální???? 1.6. jdu na první ultrazvuk, měl by vít vidět teda zatím jen žloutkový váček. doufám, že všechno bude OK.

gabcat
23. kvě 2017

@michaela_k Ahoj, tahání v podbřišku je běžná záležitost. Vše se zvětšuje, natahují se vazy. Mě to občas taky bolí i teď. Dle doktorky je celkem běžné, že máme na jedné straně vazy kratší, proto cítíš některou stranu víc. Pokud to nejsou křečovité bolesti spojené s nějakým špiněním či krvácením, nemělo by to být nic zlého.

terite
23. kvě 2017

@be_ruska Inseminace probiha tak, ze pred ovulaci jdu na utz, podle velikosti folikulu naplanuji den inseminace, dva dny predtim se picha pregnyl (hcg) a nacasuje se tim i ovulace a behem ni mi do delohy vstriknou ocistene sperma, ktere ten den rano manzel da. Je to takovy "vylepseny pohlavni styk".

terite
23. kvě 2017

@michaela_k Neboj, to co popisujes je v tehotenstvi bezne a svedci to jen o tom, ze se tam neco deje a vse se vyviji jak ma. Zkus brat kazde zaboleni a pichnuti jako dukaz, ze tam prcek je ☺

be_ruska
24. kvě 2017

@terite aha no tak treba se usmeje stesti a povede se to 🙂
Ja uz sem nervózní. Zase se mi ty dny strasne vlečou.🙄

terite
26. kvě 2017

@be_ruska A jak te ted na ten KET pripravuji? Jdes na nejaky utz? Beres leky?