1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

be_ruska
26. kvě 2017

@terite no praveze nic. Ten utrogestan jsem brala pred ms a ted nic. Na utz jdu ve stredu tak snad bude vse ok k transferu. Cetla jsem ze na sliznici pomaha 2dc červeného denne tak to asi zkusim 😀

verunkadar
26. kvě 2017

Prosím o radu, už jsem se ptala i jinde, tak se chci optat, je špinění neboli nidace při uhnízdění embrya u každého? Já byla na KET ve středu a zatím nic. Už mi ubývají sily.

gabcat
26. kvě 2017

@verunkadar Ne, špinit při nidaci rozhodně nemusíš. Já špinila, ale bylo to až později, už jsem měla i pozitivní test, takže to s nidací nemělo nic společného. Později se přišlo na to, že to mělo jinou příčinu.. ono to špinění při nidaci je pouze v tom, že embryjko přetne nějakou cévku, jak se zavrtává. Takže pokud je "šikovné", vůbec nic nepoznáš 🙂 držím palce 😉

evakoh
28. kvě 2017

docela zajímavá věc. konečně je možné otestované spermie přímo použít při IVF (ICSI) a neznehodnotit je
http://www.aazdravi.cz/2017/05/28/novy-scanner-...

be_ruska
29. kvě 2017

@terite ahojky tak jak se mas? Co noveho? Kdy mas jit ty na ultrazvuk pred tou inseminaci?

maagda
29. kvě 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Čeká nás první IVF a jsem z toho docela nervozní. Nevím jestli si budu schopna vůbec píchnou nějakou injekci. Kam si to pícháte? A přibírá se po těch hormonech? V červnu jdeme na konzultaci a už bych měla dostat i injekce a ostatní věci k tomu.

linusha
29. kvě 2017

@maagda já píchala do břicha, injekce jsou o zvyku. A nějaká kila jsem přibrala. Doktoři ti vše vysvětlí. Nebuď nervozní ono se to poddá 🙂

maagda
29. kvě 2017

@linusha děkuji moc 🙂

be_ruska
29. kvě 2017

@maagda ja sem mela panickou hruzu z tech injekcí, ale hned druhy den jsem si to zvladla pichat sama. Nic hroznyho to neni. Neboli to.🙂 rikej si ze to delas pro vysnene miminko 😉 jinak po injekcich by se pribirat nemelo jen mozna budes mit vetsi chut na jidlo 😀
Drzim palce at se zadari

maagda
29. kvě 2017

@be_ruska No tak doufám že to dokážu uhlídat 😀 snažím se už dlouho nejíst sladké atd.. někdy teda zhřeším ale málokdy tak snad to budu zvládat i teď 😀

be_ruska
29. kvě 2017

@maagda no ja sladky taky moc nemusim ale přiznávám ze nejaka ta tabulka cokolady padla 😀 😀

terite
30. kvě 2017

@be_ruska Ahojky, pujdu v patek. Ty zitra vid? Mne se vcera vecer zacal rozjizdet zanet mocaku, tak to ted doma zkousim lecit a doufam, ze to zvladnu bez atb. Ale nevim no. Achjo ted se mi to zrovna nehodi 😢

be_ruska
30. kvě 2017

@terite jj zitra rano jdu. Zanet mocaku je na prd. Mivala jsem s tim driv hodne velky potize a vzdycky mi zabral jen nitrofurantoin. Ale ten je na predpis tak kdyby te to nepreslo tak bys musela asi k doktorovi 😒

be_ruska
31. kvě 2017

@terite taaakze na kontrole vse v poradku. Sliznice pry krasna a 11mm vysoka 🙂 transfer bude pristi stredu. Dneska mam pichat ovitrele a pak brat utrogestan . Jezis ja uz se tesiiim 🙂

terite
31. kvě 2017

@be_ruska To vypada dobre. Sliznice super vysoka, to muzu jen zavidet 😉 To ja nemivam. Ja jdu na utz v patek, tak dam vedet. Inseminaci predpokladam v pondeli. Uvidime. Budeme si pak drzet palce.

terite
1. čer 2017

@be_ruska Tak jsem dnes nakonec sla k dr a mam atb na ten mocak. Nitrofurantoin. V lekarne mi rekli, ze se k tomu nemaji mlecne vyrobky, ale v letaku to neni a na krabicce je, ze to obsahuje laktozu. Tak mi to prijde divny. Jakou mas zkusenost ty? Jinak mam na doma indikacni papirky a v den inseminace otestuju moc a kdyz to bude dobre, tak to uz vysadim.

be_ruska
1. čer 2017

@terite o tom jsem neslysela. Ja vzdy jedla všechno.
Me se vzdycky po nich ulevilo hodne rychle takze jsem taky za par dni vysadila akorat se mi to pak casto vracelo. Tak ale snad to nebude tvuj pripad 🙂

eiccul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terite
6. čer 2017

@be_ruska Tak z tech atb mi bylo docela zle, moc mi nesedly. Dnes uz je moč ok, tak jsem je vysadila a na 11h jedu na inseminaci. Jak se citis ty? Zitra jdes na ten transfer? Budeme si pak drzet palce 👍

be_ruska
6. čer 2017

@terite ahojky. Tak to me mrzi ze ti bylo zle, ale hlavne ze se ti ulevilo. Tak na tebe myslim dneska 🙂
Me budou behem dneska volat v kokik mam zitra prijit. Doufam ze to bude nejak dopo at to mam rychle zasebou. A pak budeme čekat 🙂

terite
6. čer 2017

@be_ruska Tak na kolikatou zitra jdes? Uz vis? My jsme to dnes jeste pojistili doma. Ovulka bude ale nejspis az zitra nebo dnes v noci. Poznam to podle bolesti. Tenhle cyklus je zvlastni - zapomnela jsem si vcas pichnout Pregnyl (u inseminace to ale tolik nevadi) a zapomnela jsem dat manzelovi podepsat souhlas s inseminaci. Musela jsem to podepsat za nej. Nikdy jsem nic z toho driv nezapomnela. Snad he to dobre znameni. Jeste bych si za 12 dni mohla zapomenout udelat test 😆

be_ruska
7. čer 2017

@terite tak jdu na pul 12. Pak napisu 🙂 normalne se mi na dnesek zdaly sny ze se to povedlo atak 😀
Tak kezby to byly dobry znameni. Vidis tobe se treba nakonec zadari přirozeně 😉

kacenla1991
7. čer 2017

Ahoj holky jsem tu nová jsme po jednom neúspěšném ivf teď mě čeká druhy tak jsem zvědavá. Všem které to mají před sebou držím šťastné palečky .

be_ruska
7. čer 2017

@terite tak uz to mam zasebou 😊 mam z toho dobry pocit. Embryo je pry kvalitni a mam krasnou sliznici. Tak snad 🙏
Kdy mas dostat MS? Ja jdu na krev 21.6. Ale mam to dostat uz 19.6.

kacenla1991
7. čer 2017

@be_ruska tak držím palečky....

be_ruska
7. čer 2017

@kacenla1991 ahojky děkuji. Je to moje prvni ivf a mrazacky nemame takze jediny pokus.
A kdy ty zacnes stimulovat?

kacenla1991
7. čer 2017

Tak to držím palečky ještě víc. Já jdu v pondělí na ultrazvuk a podle sliznice se uvidí kdy mi vloží 2embrijka.

be_ruska
7. čer 2017

Aha takze jsi uz po stimulaci a jdes na KET? Tak budu drzet palce 🙂

kacenla1991
7. čer 2017

@be_ruska Jj už jsem po stimulaci a jdu na ket. Děkuji ja je sobě držím taky 😊

terite
7. čer 2017

@be_ruska Dobry pocit je dulezity a vse napovida tomu, ze by ti to mohlo vyjit 😉 Tak budu drzet palecky nam obema. MS mam dostat 20.6., 18.6. udelam test a budu mit jasno. Do te doby se pokusim na to moc nemyslet...