1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

be_ruska
18. čer 2017

@terite budes druhe ivf podstupovat zase na Obilnaku? Na kolik te to tam tedka vyslo?

be_ruska
19. čer 2017

@terite budes druhý pokus podstupovat zase na Obilnaku?

be_ruska
19. čer 2017

@terite jee sorac nejak se mi nezobrazilo ze uz jsem to psala😖

terite
21. čer 2017

@be_ruska Jojo, zase Obilnak. Zvazovala jsem zmenu, ale nakonec zustaneme. Dalsi mozny IVF cyklus mi ale vychazi az na zari. Mame naplanovane nejake dovolene a diky nim uz ted behem leta ivf nestihame...

be_ruska
20. črc 2017

@terite zdravim. Jak se dari? Ja 4.8. Zacinam se stimulaci na druhy pokus. 🙏

terite
30. črc 2017

@be_ruska Ahojky, ja jdu zitra na utz na folikulometrii a zkusime zase inseminaci. Na dalsi ivf se chystam v prvni pulce zari. Vlastne jsem docela rada, ze si ted v klidu a bez omezeni uzivam leta a dovolenych. Drzim palce do dalsi stimulace, at to jde vse hladce.

terite
16. srp 2017

@be_ruska Ahojky, tak jak to jde? Jsi uz po punkci?

be_ruska
16. srp 2017

@terite ahoj. Zitra jdu na druhy ultrazvuk tak mi snad řeknou kdy bude punkce. Jak tobe dopadla inseminace?

terite
16. srp 2017

@be_ruska Zase to nevyslo. V pondeli posilam zadost o lazne. Pak jedeme na dovcu, ovu vychazi na ni, tak zkusime jen tak sami. A pak bud ty lazne a pak ivf dlouhy protokol a pred nim mikroabraze sliznice na vysetreni. Anebo totez bez lazni, kdyz mi je nedaji.

be_ruska
16. srp 2017

@terite kam jedete na dovcu? My pojedem kdyz to nevyjde tak v zari. Ja mam ted taky dlouhy protokol tak snad to bude lepsi jak minule.

terite
17. srp 2017

@be_ruska Pojedeme do Chorvatska. Zkusim koupit lubrikant podporujici poceti 😉 Jak jsi dopadla dnes na utz?

be_ruska
18. srp 2017

@terite vsechno v poradku akorat mam dalsi kontrolu zitra a az zitra mi reknou kdy ta punkce 🙂

terite
22. srp 2017

@be_ruska tak jak to pokracuje?

be_ruska
22. srp 2017

@terite ahojky. Zitra v 8 punkce🙂

terite
23. srp 2017

@be_ruska Super, tak drzim palce, at vytahnou co nejvic vajicek. Informuj.

be_ruska
23. srp 2017

@terite ahoooj tak mam 10! 🙂 zitra mi budou volat kolik se oplodnilo.

terite
25. srp 2017

@be_ruska Tak to zni moc dobre. Tak drzim palce a zase dej vedet.

be_ruska
25. srp 2017

@terite ahojky tak mame 5 oplodnenych a budou mi volat ve stredu kolik zustalo.

terite
25. srp 2017

@be_ruska oplodnovali jste ICSI? Prubezne volat nemuzes? Az ve stredu? To bude dlouhe cekani, tak preju pevne nervy. Mate jeste nejakou priplatkovou metodu?

be_ruska
25. srp 2017

@terite PICSI+MACS. Asi bych si mohla zavolat, ale pres vikend je to blby a pak to uz do stredy vydrzim. Aspon se nebudu kazdej den stresovat. Pak stejne budu jeste cekat cca 14 dni na vysledky genetiky. Moc bych si prala alespon ty 3 aby me zustali🙏

terite
1. zář 2017

@be_ruska Tak kolik jich vydrzelo a co te ceka dal?

be_ruska
1. zář 2017

@terite ani me nemluv 😔 zase jen jedno. Cekam na vysledky pgs do 14 dni.

terite
3. zář 2017

@be_ruska Zase jen jedno? Achjo, to je hruza, ze? Rekli k tomu neco? A proc davate vzdy to pgs? Delaji to na vsech oplodnenych nebo jen na tech, co prezijou?

be_ruska
6. zář 2017

@terite je to naprd no. Ja byla tak v soku ze jsem se ani nezeptala, ale zeptam se az tam pujdu. Pgs nam doporucili oni kuli nejake odchylce na chromozomu u manzela. Tak sem si rikala ze by dneska uz mohli volat a nic. Tak snad do konce tydne.

terite
6. zář 2017

@be_ruska A transfer zase az dalsi cyklus? Mne schvalili ty lazne. Ale musim tam jet sama bez syna. Ale vypada to, ze ne ted v zari do tech lazni nevezmou, az v rijnu. Takze by se to ivf posunulo az na listopad/prosinec. Coz je hruza. Ale logictejsi a lepsi proste je udelat to po tom lazenskem ucinku. Ted jsem po ovulaci, tak uvidime a pristi mesic treba zase zkusime to iui. No do konce roku musim dat do prace vedet, jestli se vratim...

linusha
6. zář 2017

@terite kam pojedeš do lázní? Já jedu na 3 týdny přelom září října do Františkových lázní tak třeba se potkáme.

terite
6. zář 2017

@linusha Ve Frantovkach jsem byla. Je to tam super. Ted pojedu do Klimkovic nebo do Karvine. Je to k nam bliz a mam tam blizko i moje rodice - musim vyresit hlidani syna, takze pomuzou. Do FL bych jela znovu hned, ale je to pro me dalka a manzel se synem by prijeli tak max jednou a to bych uz nedala. Uzij si to tam 😉

linusha
6. zář 2017

@terite I ty si to užij 🙂 Já se rozhodovala mezi FL a Klimkovicemi a pak dopadly FL které mam přes celou republiku 🙂

be_ruska
7. zář 2017

@terite transfer mel byt uz v tomhle cyklu, ale rekli mi ze si mam dat jeste mesic navic odpocinek od tech hormonu takze pujdu v cyklu v rijnu. My taky porad zkousime normalne ale moc tomu neverim. Tak snad si v laznich poradne odpocines a pak se podari 🙂

lenanicol
12. zář 2017

Ahoj Vsem, Mam pro vas vsechny zajimavou zkusenost. Nyni jsem po druhem pokusu ivf. Z 29.8 vcera mi nabirali krev na Hcg. Tudiz trinacty den. Odpoledne jsem delala test 10doktor max a mamavit. Na obou slabe pozitivni duch. Dnes jsem ho rano opakovala totez ale trochu silnejsi duch. A svete div se krev je negativni. Opakovala jsem odpoledne opet duch. Po sdeleni sestre ze test je slabe pozitivni jdu jeste na jednu krev v Patek ale zrovna dnes mi dochazeli leky a kdybych je vysadila tak by to ihned odeslo. Mam tedy zvyseny pitny rezim ale holky dnes jsem 14,den. A duchove ale postupne sili.