1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
11. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace 2.IVF, 14.5. OPU, ET plánován na 19.5. – manžel si přeje dvojčátka 😵
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. UZV – KET se odkládá na červen

@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET – plánuje zavést 2 E
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 16.5. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET (v červnu)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 30.5. konzultace před 1.IVF
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (dlouhý protokol)
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@mia75 (Obilní trh Brno) 17.4. ET (2.IVF - 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. – oficiální potvrzení těhotenství, 10.5. UZV – mimi 6 mm
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), 9.5. krev – oficiální potvrzení těhotenství, další UZV 15.5.
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, UZV 9.5. 6+5tt

@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi! 😉

evikj33
11. kvě 2012

@marmina No to je krásna tabulka,akorát jsem tu ted v tom nějak sama,jak tak koukám,snad se někdo brzo připojí 😕 Jinak se budu bát. 😕 @vall83 Děkuju za podporu.A pošly i těhu bacil 😀

vall83
11. kvě 2012

@marmina jak tak ctu tu tabulku tak cerven cervenec bude hoooodne plodny 🙂 🙂 🙂

plumeria
11. kvě 2012

@marmina Ahoj, jak už jsem psala, žádné extra příznaky nepociťuji. Kdybych neměla ověřené, že jsem těhotná, ani o tom nevím. Tedy kromě chybějící ms 😉 Dnes jsem byla na kontrole, dostala jsem průkazku a při UZ jsem byla dost dojatá. Mimi už není "housenka", ale fakt miminko, pořád mávalo ručičkama a kopalo nožkama. Krásné. V nejbližší době nás čeká prvotrimestrální screening. U nás se dělá na dvou místech, tak si přes víkend musíme rozmyslet, kam půjdeme. Na jednom pracovišti je to zadarmo, na druhém se platí, ale zase ho tam provádí doktor, ke kterému jsme chodili v CARu, tak nevím...

lolitka25
11. kvě 2012

@vall83 ahoj, aj ja zijem v Nemecku v NRW- v akom centre ste boli? My sme sli do Prahy Gennet - predsa to vyjde lacnejsie aj ked sa nacestujeme 🙂

mia75
12. kvě 2012

@vall83 wow, tak to je iny pribeh, s tym tvojim polovicnym bratom. Tak to sa nedivim, ze mas obavy 🙂 Drzim palce, nech sa spravne rozhodnete. Ak sa daju na vedecke ucely tak sa mimo ine skuma aj vyvoj kmenovych buniek, tak mozno niekomu embryjka takto nepriamo zachrania zivot 🙂
@plumeria To je krasne, ze uz na teba mavalo 🙂 a zavidim, ze mas take pokojne tehotenstvo
@evikj33 Neboj, o chvilu si v dolnej casti, este 2 tyzdne 🙂
@marmina Bude to zniet divne, ale ja som sa psychicky ukludnovala meditaciami a modlitbami. AJ ked nie si veriaca, mozes sa napr.porozpravat s buducim dietatkom a poprosit ho, nech ku vam pride. Je to taka aj praca s podvedomim.
Co sa tyka toho, v ktorom som tyzdni, no musela som to vygooglit. Ze po ET sa predpokladany datum porodu pocita takto: http://www.ivf.ca/duedate.php Zadajte do kolonky datum OPU. Ja som teda v 5.tyzdni + 3 dni a datum porodu ma byt 7.1.2013 🙂

plumeria
12. kvě 2012

@mia75 A Ty? Bývá Ti špatně?

marmina
12. kvě 2012

ahoj @plumeria jsem si říkala, jestli přeci jen nějaké extra těhu příznaky nedorazily 🙂 Tak to je krásné! Vidět jak se tam mimčo vrtí. Když jsem byla na tom druhém screeningu, teď nevím jestli to bylo kolem 20.tt tak mimčo při záběru do obličeje začalo zavírat a otevírat pusu hodněkrát za sebou a já jsem dostala záchvat smíchu až se všechno na obrazovce roztřáslo 😀 a nešlo mi to zastavit!
Až budeš vědět datum scr., tak nám ho napiš, ať se můžeme těšit 😉 Měj se!!!

marmina
12. kvě 2012

@mia75 moc díky za rady - já se uklidńuji tím, že něco tvořím, to taky hodně pomáhá! chvíli nemyslet na mimčo...

@vall83 to máš pravdu, hodně nás tam je! to ani nebudu stíhat aktualizovat tabulku 😀

marmina
12. kvě 2012

@plumeria a v jakém jsi byla týdnu podle uzv? včera

mia75
12. kvě 2012

@plumeria Ahoj, praveze nic. Som sa pytala doktorky, ci je vsetko v poriadku, ked mi nie je zle a smiala sa, ze nech som rada, lebo som v tych 10-20% stastnych zien 🙂 Ale kedze mam toho dost v praci a este som vcera mala celodennu certifikaciu, vecer uz ma vsetko bolelo. Male proste chce, aby som konecne zacala oddychovat 😉

mia75
12. kvě 2012

@marmina A co pekneho tvoris?

mia75
12. kvě 2012

@saraha2 Nezvedieme ta na domace testovanie dnes? 😀

plumeria
12. kvě 2012

@marmina No podle OPU jsem včera byla 10+1 a podle UZ 10+3, ale stejně mi to do průkazky napsali podle PM 10+0. Čert aby se v tom pak vyznal 😀 Prostě 11. týden.

plumeria
12. kvě 2012

@mia75 Já jsem si z toho, co jsi psala, myslela, že je Ti právě špatně. Tak gratuluju k pohodovému těhu 😉 🙂 Ale musím říct, že mě taky napadlo, jestli je vůbec dobře, že je mi fajn 😀 Mamka ale říkala, že v těhotenství taky vůbec nezvracela a bylo jí OK, tak si říkám, že je to možná i dědičné a je to v pohodě. Je pravda, že není o co stát. Sestřenice je taky těhotná, dokonce máme skoro shodný termín a je jí pořád špatně...

plumeria
12. kvě 2012

@mia75 Určitě hodně odpočívej! Já teď taky chodím spát se slepicemi, po deváté se už pravidelně chystám do hajan 😉

petruska83
12. kvě 2012

@mia75 Děkuji za info, já obilňáku taky plně důvěřuji a věřím, že mi pomůžou a chci si dát tento první pokus taky všechno, aby se pravděpodobnost zvýšila na maximum. Tak v neděli začínám dlouhý protokol a moc věřím, že to vyjde nebo budou aspoň pak nějací mrazáčci.....A ty se drž a mimi ať pěkně roste....🙂

marmina
12. kvě 2012

@mia75 děláme se ségrou svatební a plesové doplňky, baletní sukýnky a když je čas i šaty 😉 ale toho času je celkem málo...

jak jste snášeli tu změnu počasí? mě postihla pěkně hnusná migréna včera večer 😝 tyhle stavy nenávidím!!!! 😖

mia75
12. kvě 2012

@marmina Jeej. Ja som brutálne nezručná, takže len s obdivom pozerám, keď niekto dokáže niečo s rukami 🙂 ja akurát tak záhradu a kvety 🙂 u nás je ešte stále slnečno 🙂

marmina
12. kvě 2012

@mia75 ty pěkně pršíííí! A já se loučím, jedeme k rodičům do přírody 😉 papa

vall83
12. kvě 2012

@lolitka25 ahojcek mi zijeme v Rennersthofene...to je pri Ingolstate.....no mi chodime do mnichova, nam to doporucila moja gyndoska....no a mi to vsetko absolvujeme aj s dcerou, tak dlhe cestovanie jej nerobi dobre, uz aj ked ideme do mnichova robi caviki..a to jedeme necele dve hodky... 😢

saraha2
12. kvě 2012

@evikj33 tak ty už to máš za pár!!hurá!! a co naše verry??ta jde zítra?jak se cítíš?natěšená???
@mia75 ne,ne,ne..žádný takový..škoda peněz 😉 hlavně doma test ani nemám..nic nebude 😀 a ani mě to neláká..

saraha2
12. kvě 2012

ne zítra verry..v pondělí..nevím,proč mám dnes neděli 🙂

saraha2
12. kvě 2012

@marmina tady včera žádná změna nebyla,byl pařák,jako dny před tím..ráno to vypadalo taky na pařáček,ale ted se zatáhlo a prší ☹

ivex
12. kvě 2012

Ahoj holky, dneska jsem jsem 12 .den od píchnutí pregnylu a 5. den od transferu a už 2 dny mě bolí neskutečně prsa, těch 14 dní strašně dlouhých tak nám přeju ať se nám to všem podaří a pak už budem psaát jen hezké zprávičky. 🙂

verry
12. kvě 2012

ahojte kočiny, nějak se tu začínám ztrácet 😀 plno nových tvářích....ani nestíhám všechno dočítat 😅
všechny nové tváře zdrávím 😉 ted tu budu zase častějc.. 😀
@saraha2 brouku, až zítra mě čekájí eskymáčci 😵 budou ráno volat, jak jak se rozmrazili 😉
a jak jsi na tom ty?? nechceš testnout? 😅

verry
12. kvě 2012

@saraha2 no vidíš, taky jsem zblblá, ne zejtra ale v pondělí 😀

verry
12. kvě 2012

@ivex ahoj, kdy budeš testovat? ty prsa mužou být jeste z pregnylu, anebo taky jako příznak těhu.. 😉

ivex
12. kvě 2012

To je právě otázka kdy testovat, vůbec nevím 😒

verry
12. kvě 2012

@ivex já testovala už 9.den po ET, a byl tam dušík....tak ještě chvilku vydrž 😉