1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
14. kvě 2012

ale vidite holky telo si ale tie belkoviny u mna same vyptalo, opat ma telo nesklamalo, 5 dni som papala hovadzie masko a mooc mi chutilo, mala som nanho velku chut tak mi manzilek navaril....

vall83
14. kvě 2012

@saraha2 no co ake su vysledky? cakame a ty nist....o 14:00 mali byt... 😉 😉

vall83
14. kvě 2012

@evikj33 ahpjcek tak ako? aka bola urodicka? a ako sa citis? hlavne teraz hooodne vodicky... 😉

vall83
14. kvě 2012

@verry ahojcek....tak uz po..ako sa cicis? tak nozky hore a nech se pekne obskakovat...nech se mimiska pekne zavrtaji...uz by tu aj dvojcatka mohla nektera cekat....

marmina
14. kvě 2012

@verry @evikj33 @saraha2 @dadenka111
Holky, tak jak jste dneska dopadly??? jsem taky strašně zvědavá!!! 😀

marmina
14. kvě 2012

ahoj @rory_g už to skoro přestalo, tak ani volat nebudu...ale docela mě to dopoledne vylekalo 😒 to je furt něco!

vall83
14. kvě 2012

@marmina ale nas napinaju, co? 😀 😀 😀 😀
a jak ctu zase neco mas...ty brdo na tebe se stale neco lepi....chuda nase...
Holka nase uz se dej do poradku lebo uz se to i tebe blizi.... 😉

rox
14. kvě 2012

@vall83 Holky maji same dobre zpravy a uz je urcite zapijeji.....limonadou 🙂

unkarka
14. kvě 2012

ahojky děvčata tak jsme negativní ☹ tak se snad příště zadaří.

dadenka111
14. kvě 2012

@marmina ja som hned pisala ako som dosla s konzultacie 😝 nie je to tak uzasne ako pisat, ze som tehu, ale mozem este raz dat info. 😀 dostala som kratky PROTOKOL s GnRH ANTAGONISTOM.
Gonal F 112,5IU 2-4DC, Gonal F 150IU 5-...DC -> kontrola a podla toho dalej spolu Gonal F+Cetrotide 0,25+Luveris 75IU... Potom Pregnyl, Augmentin (den pred a v den OPU) a po Utrogestan. OPU priblizne 18.6. mozno az neskor. podla toho kedy pride mrcha.

Cetrotide - sluzi na zabranenie predcasneho uvolnenia vajicok
Luveris - na dozretie vajicok

dadenka111
14. kvě 2012

@unkarka ach niee ☹

vall83
14. kvě 2012

@unkarka tak to mi je lito, tusim sem cetla ce ani zmzlinky nemas ☹ ☹ ☹ ☹ to znamena vse od znovu....co ti rekl dr. kedy mozete zacat?

marmina
14. kvě 2012

@unkarka to je mi líto!
@dadenka111 prima!! to ti rychle uteče s krátkým 🙂

marmina
14. kvě 2012

@vall83 jj, lepí se na mě smůla, ale já věřím, že to Ket neohrozí!

vall83
14. kvě 2012

@marmina tak to se mi libi pozitivne mysleni tak to ma bejt,.... 😉

unkarka
14. kvě 2012

vall83-no ted se musíme objednat na genetické vyšetření které trvá asi 8 týdnu pak máme jít na vyšetření na imunologii a pak se mužem pustit do dalšího pokusu ale dneska když mi řekl že jsme negativní tak říkal že nám vlastně na druhou stranu řekl dobré zprávy že v krvi žádný problém nenašel tak nevím co tím myslel.Každopádně jsem si poplakala a už se budu připravovat na další pokus a to by bylo aby nebyli dvojčátka 😀

evikj33
14. kvě 2012

Ahoj holky všem mooooc děkuju za podporu.Tak máme 20vajuch,dostala jsem Dostinex at se nerozjede OHSS,mám hodně pít a pokud to bude v poho mužem vložit 2,jinak pokud by byl mírnější pruběh doporučují 1.Jak jsme natom budu vědět zítra po 13.h.Festovně mne pícha břicho. 😝 Jdu dočítat

zelvik
14. kvě 2012

@evikj33 Príma, z těch 20 bude určitě super výběr. Dostinex je proti OHSS? Já ho beru 2xtýdně půlku tablety, kvůli vyššímu prolaktinu. Ale že by byl proti OHSS jsem neslyšela. No každopádně jsem OHSS neměla, tak možná jo 😀

evikj33
14. kvě 2012

@zelvik Jojo na OHSS,dávala ho dnes a psaly i holky že to tak měly.Já ho taky poprvé měla na Prolaktin 😕 Tak hlavně at zabere,mám 1tabletu na 8dnu a po ET řekne co a jak dál.

rory_g
autor
14. kvě 2012

@rox bylo to do stehna do svalu, sestřička ukázala jak na to a nebolelo to, ta větší jehla vzbuzuje respekt, ale nakonec pohodička, musíš vpíchnout, maličko natáhnout, aby tam nebyla krev a jestli ne, tak vpustit, je to stejné jako do břicha 😉
@saraha2 já taky nevím, proč to tentokrát muselo jít do svalu, když při IUI vždy stačilo do břicha...A co ty výsledky? Jsme napnuté jak kšandy!!! 😀
@unkarka to mě mrzí...nám se první IVF také nepovedlo, u mě ale nedošlo ani k ET...přeju hodně sil a hurá do druhého kola 😉
@evikj33 super úrodička, moc moc moc gratuluju!!!!
@marmina to je dobře..já tohle měla před stimulkou a dr říkala, že to asi byla opožděná ovu, ale nebyla..leda bych měla dvě za měsíc 😀 A MS pak došla úplně normálně...

evikj33
14. kvě 2012

@rory_g moc děkuji a i s Menopurem dopadlo 2kolo o hoooodně jinak,jen jsem měla o 1ampulku víc.Tak u tebe to taky pujde. 😉 Jen doufám že alespon 6bude použitelných. @unkarka Příště už to určitě dopadne dobře.Drž se.

vall83
14. kvě 2012

@unkarka ja nepochopim rozmyslani podaktorich dr....az ked sa nepodarilo tak ta poslu na vsetky mozne vysetrenia? a co sme milionari? preco ta na tie vysetrenia neposlali uz pred prvym IVF? priam sa mi zlc zdviha...toto je vidiet ze len o peniaze im ide....

vall83
14. kvě 2012

@evikj33 ahojcek tak to mooc gratuluju k peknej urodicke, 20 ks je mooc slusna uroda...neboj tam se dvojcatka urcote najdou a este i dalsi surodenci 😀 😀

vall83
14. kvě 2012

ta saraha nas napina jako ksandy....ach jo...a verry ty ako?

rory_g
autor
14. kvě 2012

@evikj33 kolik jsi měla ampulek? Já měla 3 a potom 4...nevím, jestli nemám zkusit radši dlouhý protokol s Puregonem...Dáváš mi ale obrovskou naději!!! Jinak jsi měla vše jako při prvním pokusu?

rox
14. kvě 2012

@unkarka Sakrys Unkarko to je mi moc lito 🙄

plumeria
14. kvě 2012

@vall83 Ahoj, já myslím, že když jsi měla měsíc odklad, OHSS by Ti už hrozit neměl, nebezpečí je když ET následuje bezprostředně po stimulaci a OPU.

plumeria
14. kvě 2012

@marmina Ahoj, a co ta infekce a bolest v krku? To už je lepší?

unkarka
14. kvě 2012

holky moc Vám všem děkuji za podporu.už jsem na genetiku objednana na utery tak se to zase začíná hýbat 😉 Vall83 no jo to máš pravdu ale už s tím nic nenaděláme,je pravda že peněz to stojí hromadu 😲

rox
14. kvě 2012

@unkarka A kolik te to stalo? Tobe ale leky hradila pojistovna ne? A co vsechno jste meli? ISCI?PISCI?