1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
21. kvě 2012

@tessy2121 diky... Zitra či ve středu dam vědet! 😉

tessy2121
21. kvě 2012

@winterska aj tak to je zaujimave,mne zas vysvetlili,ze by sa malo vlozit len vyselektovane kvalitne embryo. Moje uz bolo poriadnou blastocystou. Ved to je jedno,hlavne ze sa to podari. Vkladas si utrogestan?

tessy2121
21. kvě 2012

@ivapo len napis,ale isto to budu len dobre spravy.
Drzim ti prsty

ivapo
21. kvě 2012

@winterska tak me doporučila dr. Taky prodlouženou kultivaci.. Embrii kdo mi zavedli páry den.. Jinak t u me pry nemá cenu... O doktor to názor.. Ale byli to nervy jestli mne posledni ve zkumavce vydrží tak dlouho a vydrželo.. Zpusob .. Snad se drží doted.. Ale Zita mi vezmou jen krev .. Nic víc jezdím totiž do prahy do Gennetu a na krev jdu ke svymi gynekolog u nás.

ivapo
21. kvě 2012

@tessy2121 tak to jsme na tom stejňe.. Ty 6 ti denni embrii 7. 5 a já 5 denni embrio 8. 5 a diky

nemorosis
21. kvě 2012

Ahoj holky, hlásím, že po screeningu má mimi 2 ruce, 2 nohy a 1 hlavu. Všechno dopadlo dobře, miminko spolupracovalo a má se čile k světu. Už se zase začíná předbíhat v růstu, takže to vypadá, že budeme mít doma druhého obříka. 😀 Konečně taky máme doma fotky, které dodám, až je zvládnu zpracovat a mám těhotenskou průkazku! 🙂

ivapo
21. kvě 2012

@rox Jo? No doufám .. Diky

ivapo
21. kvě 2012

@nemorosis supeeeer!!! Gratulace!! Sice jsem tu nová ale gratulujiiii!!!

nemorosis
21. kvě 2012

@ivapo Moc děkuju 🙂 To je přece dobře, že jsi nová, je to otevřená diskuze a všichni jsou tu vítáni. 😉

ivapo
21. kvě 2012

@saraha2 isci je ze vyberou ty nejlepší spermie a Tima oplodnění vajicka.. Protože přirozeným výběrem spermii to u mne asi nevyjde a pak iui je zavedení speciální injekci...

tessy2121
21. kvě 2012

@ivapo drzme si palce,aby sme to obe zvladli do toho januara.

ivapo
21. kvě 2012

@tessy2121 diky .. Já bych spíš to typ oválná na zacatek února... No uviďime..

ivapo
21. kvě 2012

Držíme si palce!!!!!!!

ivapo
21. kvě 2012

@nemorosis a kam chodíš do centra ?

tessy2121
21. kvě 2012

@ivapo mne vypocitali termin na 21.1.

winterska
21. kvě 2012

@nemorosis blahopřeji ke screeningu 🙂

@tessy2121 jasně že zavádím - o stošest - intimka je moje nejlepší přítelkyně 😀

@ivapo držím palečky na zítřejší krev🙂 třeba se někdy potkáme v Gennetu - mě tam moje mudr doporučuje na screening v těhu 🙂

ivapo
21. kvě 2012

Aha tak to budu mít teda podobne. .. Snad!!! Moje 9 leta dcera je 13.1. 2003 ta byla přirozenou cestou..

ivapo
21. kvě 2012

@winterska Děkuji... Jojo

ivapo
21. kvě 2012

@winterska Děkuji... Jojo

@winterska a ted chodíš kam do centra?

ivapo
21. kvě 2012

Tak holky.. Přeji dobrou noc... Hezké pozitivní sny.. A pa zítra!!!!!!

winterska
21. kvě 2012

@ivapo koukni do te tabulky co uveřejňuje marmina vždy kolem 20:00 hodiny. Tam je i centrum, kam chodíme 🙂. Papa rano

mia75
22. kvě 2012

@nemorosis Jupi, jupíí! 🙂 tak obřík? 🙂 koľko uz má cm? Ja idem vo štvrtok má ultrazvuk, tak snáď bude všetko ok.
@vall83 To je dobre, že uz ste doma a Mimi je v poriadku. Dali ti nejaké lieky? Ja beriem na udržanie Agolutin injekcie, Ascorutin a magnesium. Drž sa Vall, myslíme na Teba

marmina
22. kvě 2012

ahoooj @nemorosis no supr zprávy nám neseš 😵 😵 😵 A bude to HOLKA nebo KLUK? 😵

marmina
22. kvě 2012

Těhulky, které chcete mít v tabulce termín porodu, napište mi ho, díky 😉
@nemorosis TP 1.12.2012
@vall83
@plumeria
@alinah
@mia75

nemorosis
22. kvě 2012

@ivapo Chodila jsem do Gestu v Praze, ale už jsem nějakou dobu předaná k obvodnímu dr. 🙂

nemorosis
22. kvě 2012

@mia75 Ve čtvrtek budu držet palce! To už bude UTZ v 8.-9. týdnu? Jejej, to to letí 🙂 Naše mimi má teď 6,5 cm od hlavy po zadeček. Stejně mi přijde neuvěřitelné, že za 8 týdnů se z neidentifikovatelné tečky vyvine takové miminko. 🙂

nemorosis
22. kvě 2012

@marmina Marmi a jak ty pokračuješ se stimulací? Už ti ty léky trošku sedly? Kdy jdeš na kontrolu?
My ještě nevíme, co to bude. U nás to říkají až na UTZ v 21.-22. týdnu. Ale jsem objednaná ještě na jeden UTZ v 18. týdnu, tak třeba doktora přemluvím, aby se kouknul. U Ondry o tom odmítl vůbec uvažovat, ale snad se tentokrát slituje. 😉

kcvrcekz
22. kvě 2012

Dobré ránko holky. Všem s pozitivními zprávami od doktorů moc gratuluju😉.
Mám dotaz jak jste tady včera řešili ty známky u embryek naši mrazáčci jsou dvojkový. Myslíte že je to na zavedení blbý?

mia75
22. kvě 2012

@nemorosis Jej, 6,5 cm 🙂 je to uplny mega zazrak. Som si citala len tak prve stranky tejto diskusie a tam este len planujes ivf 😀 Mne to podla tabuliek vychadza, ze som v 7+3. Ale doktorka ma minule vyplasila (kedze som stale spinila a behala do prace) tak dnes a zajtra pekne lezim 🙂 pre moju hyperaktivitu je to smrt, ale urobime vsetko potrebne 😉 Ked ti neurobi utz, neskusis plateny? Je to velmi drahe?

mmirunda
22. kvě 2012

Dobré ráno 🙂 Kdopak mi vysvětlí co znamení známky u zmrzlinek 🙂