1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kacaul
23. kvě 2012

@marmina tak OPU mám za sebou, vajíček 9.. V pátel si mám zavolat, snad nějaké přežijou ;) musí.. A jak ty?

evikj33
23. kvě 2012

@kacaul Gratuluju pěkná snuška 😉 Ted hezky odpočívej at jsi čerstvá pro bublinky 🙂

kacaul
23. kvě 2012

@winterska mám to za sebou 🙂 hurá .. Nevím kdo mě operoval, říkali primář .. Byl milý jako všichni tam. Mám to tam ráda. A jak de cítíš ty?

kacaul
23. kvě 2012

@winterska jsem tak zvědavá. Věřím, že je tam máš ;) a že se nepustí..

marmina
23. kvě 2012

@mmirunda neboj to rychle uteče, prázdniny se vždycky překulí ani nevíš jak 😵

evikj33
23. kvě 2012

Tak holky hlenová episoda pokračuje i dnes 😠

marmina
23. kvě 2012

@kacaul ahoj! já taky měla devět, prý je optimální do těch deseti 😉 Tak ať se hezky oplodní, neboj určitě bude i do mrazáku 😵

mirka7582
23. kvě 2012

ahojte aj my touto cestou mame našho drobčeka 🙂

marmina
23. kvě 2012

@evikj33 asi hormony pracují! pokud nemáš pálení, tak je to asi o.k.

kacaul
23. kvě 2012

@marmina a kolik ti jich zůstalo? Nechala si zavést více nebo jen jedno? Ať je ti líp, prášky pitomý :( já tak nemám ráda tuhle chemii, ale co naděláme..

winterska
23. kvě 2012

@kacaul pokud to je primář tak to je MUDr cerny. Nejlepší a nejzkušenější dr v centru 🙂

marmina
23. kvě 2012

@ivapo nám tady nejde dohlavy, jak mohou zavést spermii do vajíčka při IUI. Při IUI se vajíčko neodebírá aby se pak napíchlo. Nebyla jsi prostě na IVF? v podstatě ET a IUI probíhá stejně, jen při ET ti zavádí už embryo a při IUI jen spermijky... 🙂

marmina
23. kvě 2012

@kacaul no vlastně oplodňovali nakonec jen osm vajíček (jedno nedozrálo), takže z osmi jsem měla pět embryí, dvě jsme zavedli a tři máme zamrazená. Ale vůbec nevím, v jaké kvalitě jsou ty tři sněhuláci, snad přežijí návrat do tepla... ☹

rox
23. kvě 2012

@verry Ja uz zjistovala dale, a kamaradka taky rikala ze musela stejny papir podepisovat......nicmene porad mi nedochazeji souvislosti a duvody.
@mmirunda Prave ze se bat nebudes, my budem vysmaty a ty s nami.
@ivapo No pockej ty asi myslis, jako ze ti vlozili uz napichnute vajicko, ktere ti predtim odsali zpet do delohy. No to asi jinak nejde, nez ze to tam fouknou jako pri iui, myslim.

rox
23. kvě 2012

@marmina Do 10? jako ze jsou vice zrala,nez by jich bylo vice?

rox
23. kvě 2012

@marmina vzpomen si na Luise de Funes jak prezil rozmrazeni.....no mit doma takoveho posuka, tak bych se taky bala 😀 😀 😀

marmina
23. kvě 2012

@rox jsou prý kvalitnější...ale nevím, co všechno se u nich posuzuje, tohle jsem jen vyčetla už ani nevím kde 🙂

marmina
23. kvě 2012

Já se pro dnešek loučím, zítra nás čeká zápis do školky 🙂 "Nedávno" jsem řešila těhu nevolnosti a najednou už ten skřítek půjde do školky...ani se nenaděju a budem kupovat aktovku do první třídy s ferdou mravencem 😅

evikj33
23. kvě 2012

@marmina Tak se na zítra hezky vyhajejte 🙂 ,nás čeká škola příští rok 😝 Ale s Ferdou už ve škole nepočítej,to budou jiní hrdinové 😀

kiwisek
23. kvě 2012

ahoj holky, tak my sme se dnes doma trochu rafli s mm... dobral 3 mes. baleni profertilu a jelikoz mame jeste 2 mes. do 2.IVF tak jsem mu koupila macu (tady na konikovi jsem na ni cetla pozitivni reference - ze ma dobre ucinky na spermie) plus vit.E. No kdyz videl ze jsou to tobolky, tak rekl - "tohle zrat nebudu... jasne sem Ti rekl, ze mi je z toho spatne..." tak sem jen rekla, ze t myslim dobre a ze je to dost dulezite, aby sme meli co nejlepsi vysledek... tak na to mi rekl, ze na nej delam natlak a ze kdyz se to nepovede, tak to budu urcite svalovat na to, ze nechtel jist nejaky "sracky"... ze nikdy nejedl vitaminy a ted ma jist 5 prasku... a uz je chudinka ji pres 3 mesice!! 😖 tak me docela nastval... tak sem mu rekla, ze jist vitaminy neni snad tak spatne jak si pichat injekce... tak prej jestli myslim tech mejch 5 injekci... 🤐 chjo, jak si ty chlapi mysli, ze se obetuji nejvic....

ivapo
23. kvě 2012

@kiwisek proste chlapy!!! Taky sem si prožila svoje.. Přes pul roku se na to chystáme a on mi 14 dni před stimulaci řekl ze to musíme mi Miláně pul roku odložit ze ma trable v práci ... Finance atd.. No me je 38 let tak já uz se na to psych. Připravila. A on jako pak pak chápete!? Nakonec jsme teda do toho šli .. Stala sm si za svým a své si dobyla!! Sakra !! A zitra me čeká ten odber krve a v pátek se rozhodne jsem těhotná .

ivapo
23. kvě 2012

@ivapo minimalne

ivapo
23. kvě 2012

@marmina aha tak isci a pak Ivf tak to se embrio ložka spletli nebo jsem se preslechla .. Snad mi tam nedali nějakou cizi spermii místo isciatka ... !! Haha co!

kiwisek
23. kvě 2012

@ivapo tak budu moc drzet palce na pozitivni zpravicky!! 😉

ivapo
23. kvě 2012

Dekuji dekuji dekuji!!!

ivapo
23. kvě 2012

@kiwisek a jen at tě poslechne!! Nedej se! Manzelovi taky přede psali na imunologie jakousi medicínu v obři lahvi a on ze to pit nebude... 1400 Kč stala hihi a pak poslechl.. Chudáček ze Haha.. Jo a nepila a nepiju stále vodu z vodovodu.. Pry je antikoncepci ne bo co.. Piji Šumavský pramen ..... Skoro rok cela rodina nemarodime !! Nevím jeli to tím ale...

winterska
23. kvě 2012

@marmina držím palečky, at se ti syn do té školky dostane - však víš, jaké jsou ted problémy se školkami.. 🙂

mmirunda
24. kvě 2012

@kiwisek Ahojky tohoto se bojím taky. Ten můj nechtěl Profertil, že je moc drahý a že to mám pokoupit zvlášť a bude klidně polykat deset prášků naráz. Takže jsem to tak udělala, ušetřila jsem asi 1500,- a zatím polyká a neremcá, ale jsem zvědavá až to bude polykat delší dobu. Doufám, že bude držet pusu, protože tohle všechno podstupujeme kvůli němu a ne kvůli mě a to co bude čekat mě bude stokrát horší než nějaké polykání vitamínu. Ach jo, ti chlapi jsou někdy na facku, opravdu 😠

mmirunda
24. kvě 2012

Jinak krásné dobré ráno. Sice slunečné ale zase větrné 😠 😀

mmirunda
24. kvě 2012

@winterska Myslím na tebe a těším se na testík 😵