1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
29. kvě 2012

@marmina jé děkuji už to vím🙂

rory_g
autor
29. kvě 2012

@zelvik to já také, doufám, že nebudu odcházet v slzách 😖 😀

saraha2
29. kvě 2012

@marmina tak koukám,že ketit budeš už příští týden!!super!a neboj!sliznice naroste!!!ještě je čas ♥

zana21
29. kvě 2012

@rory_g Tak všechno vyzjisti, špionko 🙂 A hlavně se domluv, abyste mohli začít tento cyklus 🙂 Držím palečky.
@winterska Super, velká gratulace
@saraha2 Teda ty jsi uličnice, takhle hned zdrhat z nemocnice 🙂 Tak teď už jen co nejdříve miminko k mamince, dokud tam máš ten silikon 🙂
@marmina Držím palečky, ať sliznice hezky roste a neboj, určitě mezi těmi 3 bude supr bojivník nebo bojovnice 🙂

zelvik
29. kvě 2012

@rory_g Neboj, to už máš vybrané, teď už to půjde jako po másle!!!!

rox
29. kvě 2012

@chmurkaxy Ahoj kocko, kdes byla tak dlouho?? Vis o tom ze mas neomluvenou absenci? 😀 😀 😀
Jinak ale aby se mi chytly vsechny tri, tak se asi jdu obesit 😀 😀
@marmina Jam yslim ze s redukci musis souhlasit, nemuzou ti ji naridit!
@saraha2 To mi pripomina kdyz me uspavali - dr rika a dame stovku propofolu , coz me hned probralo a rikam : no abych neskoncila jako Jackson (ten na to zemrel ze jo), dr i sestra se rozchechtali a dr rika - nebojte, my na rozdil od jeho dr s vami zustaneme celou dobu 😀 😀 a pri techhle "pozitivnich" zpravach jsem usinala 😀 Ale jak vidite, tak jsem se probrala 😀 😀 😀
@winterska Skvela zprava. Gratuluji
@saraha2 Ta stovka je za pobyt v nemocnici, ja v caru na hysterektomii lezela asi 4 hodiny a mela jsem to za 1000

radina
29. kvě 2012

@kcvrcekz Ahoj, teplotu mam, dnes sa liecim doma, snad to stiahnem, kym dostanem periodu ..... som zvedava, ako mi dopadne predoperacne vysetrenie ,bola som tam vcera, a s tou teplotou im tam mozu vybehnut bohvie ake hodnoty.

saraha2
29. kvě 2012

@rox mě nešlo o tu stovku..víš jak..ale když jsem byla na odběru vajíček a ležela jsem tam od 8hod do 14hod,tak po mě stovku nechtěli..

rox
29. kvě 2012

@saraha2 Ja vim ze o to nejde, to jsou k tem cenam ktere platime zcela nepodstatne castky. No ale pokud te necim vyzivnym nakrmili..... 😀

evikj33
29. kvě 2012

Tak to jsou mé testy 6,7, a 9 den po ET lépe to vyfotit neumím 😠

zelvik
29. kvě 2012

@evikj33 Líp ani nemusíš, jsou krásnéééééééééé 🙂🙂

verry
29. kvě 2012

@saraha2 ok, uvidíme co bude na UTZ za 14 dní 😅

evikj33
29. kvě 2012

@zelvik Děkuju,akorát mám pocit že na té černé to není tak zřetelne jako v realu 🙂

verry
29. kvě 2012

@kcvrcekz jojo, byla jsem po 1.IVF a pak hned do KETU jsme šli. Měli jsme v mrazáčku 5 kousků, a při KETu jsem si nechala zavést dvě 🙂

verry
29. kvě 2012

@winterska ju, super! a ty jdeš dokonce dřív na UTZ než já, tééda 🙂 kolik máš HCG?

verry
29. kvě 2012

@evikj33 super, krásný" jen at dál sílíííí 😉

verry
29. kvě 2012

@saraha2 nazdárek pacientko 😉 teda tý máš zažitky, ještě že jsi tam byla jen necelý den, co? a jak ti je?

vall83
29. kvě 2012

ahojcek babulky....
tak poslusne hlasim, ze v centri nas uz vidiet nechcu 😀 😀 😀 mam uz chodit iba ku gyndoske..babo rastie, mam aj foto, ale od posledneho sa moc nezmenilo....HCG cez 121000,00 tie drobne uz ani nepisu 😀 😀 😀 bolesit tuk tuk tuk na drevo ustupili.....krvacanie pokracuje...ale akosi som si na to zvykla...no co uz su tehotna a mam aj menzes....ale vraj gyndoska by to mala vyriesit...tak uvidime....
asi takto v skratke, novym tehulkam moc moc gratulujem...
idem laskat....

danny38
29. kvě 2012

@evikj33 Na té fotce je krásně vidět jak druhá čárka sílí, nádhera 🙂 Přemýšlím, že bych zkusila udělat test také ten 6.den 🙂

chmurkaxy
29. kvě 2012

@marmina pokial viem, ona si ju nedala spravit a caka tri.. takze je to asi na tvojom rozhodnuti, ved sa ich spytaj, ako sa to riesi, no a podla toho uvidis.. uz sa tesim, ze ked to tu najblizsie budem citat, budes mat v brusku aspon jedno babatko 🙂))

saraha2
29. kvě 2012

@verry ahoooj!!já jsem fit..už včera jsem byla 😉 takže o.k.

winterska
29. kvě 2012

@evikj33 taky si myslím, že líp vyfoceny být nemohly 🙂

winterska
29. kvě 2012

holky, ještě jednou děkuji všem za palečky 🙂 vyplatilo se to!!
a začíná období čekání na ultrazvuky 😀

kcvrcekz
29. kvě 2012

@evikj33 no krása..🙂

kcvrcekz
29. kvě 2012

@verry No jsi moje naděje..🙂 Taky půjdem do KET sice jen s jedním sněhuláčkem, ale doufám, že to dopadne jako u tebe..🙂

mmirunda
29. kvě 2012

@kcvrcekz Neboj se Ket, ti určitě vyjde 🙂 A kdy do toho jdete???

mmirunda
29. kvě 2012

@winterska Moc gratluju ke krevnímu testíku 🙂 prcek se drží a to je hlavní 🙂

mmirunda
29. kvě 2012

@evikj33 Tak a teď už gratuluju nahlas 😉

mmirunda
29. kvě 2012

@saraha2 Ty jsi teda dobrej fičák, takhle rychle jim z té nemocnice zdrhnout 😀

mmirunda
29. kvě 2012

Chjoooo ndeska mě nějak ta cysta bolí ☹ jsem doufala, že s ms odejde a ona nic, potovra. Tak snad s tou příští ....