• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
ahoj holky, včera mi vypadl internet, tak jsem vypadla i já...
@mmirunda zrovna předvčírem jsme měli malou přeháňku, ale všechno se už urovnalo :wink:
@kcvrcekz chápu, já taky nikde neroztrubuji, že jdu na KET, ví to jen moji rodiče a sestra. Ale tady na MK jsme přeci od toho, abychom si dodávali odvahu!!! My ti to štěstíčko nezakřikneme :wink: Ničeho se neboj, podívej se třeba na verry a winterska, jsou po KET těhotné!!! :wink: Mě osobně to teda dodává hodně velkou naději! A na druhou stranu vím, že když to nevyjde, půjdu do toho znova a zase nebudu sama, na konci léta už je tady slušná fronta :wink:
3. čer 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marmina ahojky, tak dnes jsem zkusila test a bílo :( ach jo.. No nedá se nic dělat..
3. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacaul A není ještě brzo?
3. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz ahooj, přesně tak jak říka @marmina KET má velkou úspěšnošt, a jak chceš abysme tě podporovali,když nebudeme ani vědět kdy na to jdeš? :sweat_smile: neboj, určitě to dopadne! Musíš věřit, jako já :wink:
3. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacaul ahoj, jestli koukam dobre,na transferu jsi byla 28.5.? - tak to je fakt brzy na testík, vydrž ještě tak 3dny :wink:
3. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak krásnou neděli všem! vypadá to dnes na pěkné počasí :slight_smile:
3. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacaul neházej flintu do žita! jak píše @verry ještě je brzy! :wink: někdo má čárku až 12.den :slight_smile:
3. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina
@verry
Vy dvě provokaterky:slight_smile: tak mi držte děsti přilští víkend a je to:slight_smile:. Půl jsem řekla a půl ne:wink:.
3. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verry no nevím, u nás začíná pršet :unamused:
3. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz no já bych ti je asi tak nějak držela, 9. jsi 19. DC a 10.6. budeš 20.DC tak nějak se na KET chodí :wink:
3. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kcvrcekz tak nam to prozrad jakej den,ne? však tady každej píše datum kdy ho co čeká... na tomhle opravdu není co k zakřiknutí, KET je naplánovanej a bude! a basta fidly :grinning:
3. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda no já vím že by asi nepřišla, ale mám strach...:slight_smile: tak je letos raději oželím. I když ty číňany bych ráda viděla.:slight_smile: pokud už nebyli včera. I ty australany. Chjoooo:frowning2:
3. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina u nás svítí slunko,tak doufam,ze to vydrží co nejdýl
3. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina no ty jsi šikulka:slight_smile:
@verry no marmina na to tak kápla :wink:. Nech mi alespoň to malé tajemství:slight_smile:. Vím že to už naplánované je, ale fakt bojím bojím:sweat_smile:
3. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz ale ty se toho nesmíš bát! ty musíš bojovat :wink: takže datum do tabulky bude.... bud 9.x 10. no to bude zajímavé :grinning:
3. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, kočky. Chcela by som zvysit priemer uspesnych snaziliek :slight_smile: a snad dodat aj trochu povzbudenia pre tie, ktore este len umele oplodnenie zvazuju ako jednu z moznosti, ale maju obavy.
Tak moj pribeh v skratke. Mam 37 rokov, 7 rokov planovaneho rodicovstva bez vysledku. No a tento rok vo februari padlo rozhodnutie IVF v Gin Five. Problem mame v SPG. Mala som dlhy protokol, pichanie injekcii bolo bezproblemove, tesila som sa na kazdu jednu. Vysledky kontrol v poriadku. 14. 5. som mala OPU, 13 vajicok, 9 zrelych, 6 oplodnenych s ISCI, 4 prezili kultivaciu, 18.5. mi jedno embryjko vlozili, 3 zamrazili.
No a vysledok: 28.5. HCG 220, 1.6. HCG 1119 :grinning: .

@marmina mozes ma pridat, ak mozes :slight_smile:
3. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@mortiiss super! gratuluju! :wink:
3. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry já nevím jak to vysvětlit. Mám prostě strach, ale věřím, že to teď výjde. Jen chci udělat opak než před prvním transferem. :wink:
3. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mortiiss pecka gratuluju moc:slight_smile:
3. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry Děkuju kočko ;) asi už testovat nebudu, jsem na dovče a akorát mě to rozhodilo .. Tak děj se vůle boží..
3. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina děkuju za podporu :slight_smile: zvedly jste mi náladu, hned se cítím líp .. Hezký den ;) .. Tady začalo pršet, nevím jak u nás.
3. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacaul na testování je fakt brzy...ještě tomu dej časík :wink:
3. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska 10.den od ET a čárka opět zesílila, takže to vypadá nadějně :slight_smile: Poslední test udělám ve čtvrtek 14.den po ET a pak zavolám do caru a domluvím si kdy přijdu na krev :slight_smile:
3. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kacaul Přesně jak píšou holky, každá jsme individuální a čárka se objevuje každé jinak :slight_smile: Každopádně budu moc držet pěstičky, aby tam co nejdříve // byly :wink:
3. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ještě jsem vás nestihla od čtvrtka dočíst, kecalky jedny :slight_smile: Tak budu reagovat později. Jen jsem se chtěla zeptat, kolikátý DC jste měli OPU? Děkuji moc
3. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
@zana21 já byla na OPU 10DC myslím, nebo 11? :grinning:
@kcvrcekz chápu Tě, že nechceš nic zakřiknout, prostě příští týden na Avon pochodu na Tebe budu myslet :grinning:
Jinak začínám špinit, takže moje mrcha pravidelná jak hodinky je za rohem a zítra se budu objednávat na utz před IUI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Díky moc, ty jo, tak to je docela brzo. Čekala jsem, že bývá tak min 14 DC. Budu držet palečky na IUI, třeba vám to právě teď vyjde :sunglasses: :sunglasses:
3. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Já měla OPU 14 DC :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zana21 tak jsem ještě vytáhla stimulační plán a byla jsem 11DC, také mi to přišlo brzy...ale začala jsem píchat 2DC, bylo 8 injekcí, pak den bez a OPU...
3. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 já měla odběr 13.DC :wink:
3. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek