1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
3. čer 2012

Ahoj těhule,skorotěhule a čekatelky 🙂 @zana21 Já měla 1OPU 15dc u 2pokusu 13dc a známa byla na OPU 17dc,je to opravdu ruzne od toho 11dc do 18dc tuším. 😉 @kacaul neplaš a dej bublince čas. 😉

zana21
3. čer 2012

@absti @rory_g Asi reaguji pozdě, ale mě dr. Vykysalová také nesedla, když jsem u ní byla jednou na kontrolním UTZ, ale možná to bylo tím, že nejsem její pacientka.
@rox. Já bych také první zkusila Gennet Letnou, nemůžu si vůbec stěžovat, že by dr. Langerová nevěděla kdo jsem a co právě řešíme, podle mě si vždy pročte kartu a i si vybavuje konkrétní věci při povídání
@zelvik Tak to je mi moc líto, ale hlavně, aby dopadl dobře ten testu a byla jsi v tomto ohledu v pořádku 🙂

kcvrcekz
3. čer 2012

Holky kolikátý den dc jste byly na ketu?

marmina
3. čer 2012

@kcvrcekz já půjdu 19. stejně jako @verry

marmina
3. čer 2012

@kcvrcekz a ty půjdeš kolikáty? 😉

kcvrcekz
3. čer 2012

@marmina 🙂

rory_g
autor
3. čer 2012

Holky a kdo jste byly na OPU později, jak dlouho jste stimulovaly? Mně to bylo divné, mám 30. denní cykly, ovu cca 16DC...možná proto jsem měla tak malou úrodu...

saraha2
3. čer 2012

@sophie32 tak to je luxusní dálnice!!!!!!!!!gratulace letí!!!!!!!!!!!!!!

marmina
3. čer 2012

@rory_g já jsem stimulovala od 2.DC do 10.DC, 11.DC už jen Cetrotide a Pregnyl, OPU 13.DC

marmina
3. čer 2012

@rory_g je fakt, že mě se vždycky ptali jak dlouhý mívám cyklus, měli to určitě zohlednit, pokud máš přirozeně delší

rory_g
autor
3. čer 2012

@marmina já taky od 2DC, ale jen do 9, pak den nic a OPU na 11DC

danny38
3. čer 2012

@rory_g Já měla od 1 DC Prednison, od 2 DC sprej Synarel a od 3 DC jsem si píchala Fostymon deset dní, pak den nic a pak další den OPU 🙂

rory_g
autor
3. čer 2012

@danny38 o Synarelu také dr mluvila, že mi ho dá na druhý pokus, myslela jsem, že budu mít dlouhý protokol, ale říkala, že mě chce vidět před MS, tak asi budu mít ten stejný, co Ty 😉

danny38
3. čer 2012

@rory_g První den jsem si ho stříkla do obou dírek a další dny do jedné ráno a do druhé večer, nakonec mi to zase zvedli na stříknutí do obou dírek ráno a večer 🙂 Takže jsem cítila v nose ocet ráno i večer 😀

rory_g
autor
3. čer 2012

@danny38 toho se děsím, nesnáším od mala nic do nosu...no ale jestli nebude jiná alternativa, budu stříkat 😀

danny38
3. čer 2012

@rory_g Vůbec se nemusíš ničeho bát, jen chviličku cítíš vůni octa a pak je to v pohodě 😉

kacaul
3. čer 2012

@danny38 děkuju ti 🙂 .. A moc ti gratuluju, vždycky mám takovou radost, když se to podaří..

danny38
3. čer 2012

@kacaul Určitě se to povede i tobě, moc ti to přeju 😉

winterska
3. čer 2012

@kacaul ještě vydrž!!! fakt to chce testit až kolem 12DPO!!! 🙂 držím palce

winterska
3. čer 2012

ahojky všem při neděli 🙂
Tak mi tak nějak bylo líto, že mi dr nevzal krev na HCG, že jsem ráno nemohla dospat, vstala jsem v půl 8, oblékla se, kelímek s kávou Caro do ruky a šup na autobus. Bohužel mi ujel před nosem, tak jsem na Bulovce (nemocnice, kterou mám od domu 15 minut) byla až v 9. Zvoním na ambulanci s tím, že bych ráda aby mi vzali krev na HCG. Službu konající sestřička řekla že není problém, ale bude mě to stát 350 + 198 Reg. poplatek. Já na to ok. A ona mě začne přemlouvat, at to nedělám, na co mi vlastně to HCG je, kdybych se do tabulek nevešla, byla bych naštvaná, ale co pro mě může udělat, je že až bude mít MUDr. po vizitách, že mě skoukne pod UTZ. a že mi to bude stát jen 90 kč pohotovost. Tak jsem si řekla, lepší UTZ než krev a souhlasila jsem. Sice jsem čekala téměř 2 hodiny, ale ty utekly rychle a dr mi pod UTZ našla velmi malinké 2 dutinky (2mm a 3mm) které rostou prý 1mm denně. 🙂 Mám velmi vysokou sliznici 12mm a vaječníky ok 🙂. Tak jsem moc zvědavá, zda ty dutinky vydrží obě dvě!!! mohly by 😎
No, spadl mi kamínek ze srdce, alespoň pro teď mám jakous jistotu, že je všechno tak jak má 🙂
Cestou domů jsem se stavila v obchodě, něco málo nakoupila a k obědu udělala panenku s dijonskou hořčicí, br.kaší a čerstvý zelný salátek. Z toho zelí jsem sice nafouklá, ale je nám dobře 🙂

marmina
3. čer 2012

@winterska takže jsi kandidátka na první dvojčátka!!!! 😉 ať se drží! 😵 😵 😵

zana21
3. čer 2012

@winterska Prní dvojčátka tady 🙂 Super 🙂

danny38
3. čer 2012

@winterska Moc držím pěsti, aby dvojčátka krásně rostla 🙂

verry
3. čer 2012

@winterska tybrdooooo, tak to je nadhera! dvojčátka jsou na obzoru 😉

mmirunda
3. čer 2012

@winterska Jééééé dvojčátka 🙂 moc držím palečky aby se obě dutinky držely zuby nehty 😉

marmina
3. čer 2012

Ráda by se k nám přidala a posílila těhotenskou část tabulky:
@mortiiss (Gyn-Fiv BA) 1.IVF květen/12 (ET 18.5. 1 E, 3 E zamrazena), 1.6. potvrzení těhotenství z krve – veliká gratulace! Děkujeme za povzbuzení 😵

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace, 5.6. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 5.6. KET
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET tají 😉, ale my budeme držet palce 9. i 10.6.
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena – neboj, čárka bude 😉
@radina (Antolská BA) 1.IVF začátkem června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), zač. června stimulace na 1.IVF
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) zač. června stimulace na 1.IVF (Gonal, KP)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 8.6. UZV před 1.IVF
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), IUI (červen), 2.IVF (srpen)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET odklad
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúsp., mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen) - vylepšují spermio
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET 14.5. (2 E), 29.5. oficiální potvrzení těhu, 8.6. kontrola – vypadá to na dvojčátka ♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 7.6. krev, 12.6. kontrola
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), UZV 5.6., TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

winterska
3. čer 2012

@marmina @zana21 @danny38 @mmirunda @verry holky díky, ještě uvidíme, co bude 🙂 hlavně at je to zdravé 🙂

verry
3. čer 2012

@winterska to je jasný! 😉

kacaul
3. čer 2012

@winterska hezký příběh, to je bezva, že je všechno tak pěkně jak má ;) takže budou asi dvojčátka.. hmmmm 😎

kacaul
3. čer 2012

@winterska děkuju, mně ta podpora dělá tak dobře..