1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
7. čer 2012

@pupidu 😀 😀 pro me to je pracovni deformace a vidim DP jako danove priznani 😀 😀 😀 😀

pupidu
7. čer 2012

@rox 😀 😀 😀 ty seš dobrá

saraha2
7. čer 2012

@pupidu dlouhý protokol 😉

saraha2
7. čer 2012

@pupidu
@petruska83 když jste měly obě odběr ve středu,to jste se tam nepotkaly?já měla OPU v pátek a ET byl v úterý..

marmina
7. čer 2012

@saraha2 myslím, že @pupidu byla na OPU už v březnu 😉 jestli se teda nepletu

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 my jsme sice měli obě odběr ve středu, ale já už před měsícem a @petruska83 tento týden (já byla tento týden na KETu)

saraha2
7. čer 2012

@marmina
@pupidu už jsem to dohledala... 😉 takže honem do tabulky,at v tom nemám bordel 😀

marmina
7. čer 2012

@pupidu
@saraha2 tak ne v březnu ale květnu 😉

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 @petruska83 jak tak koukám, tak obě jste měly kultivaci delší...to teda nechápu proč 😒 No, jen doufám, že na závadu to nebylo...ale štve mě teda, že z nás vytáhli peníze a přitom to tak ošidili

marmina
7. čer 2012

@saraha2 ty mě honíš, už na ní pracuju 😀

marmina
7. čer 2012

@pupidu jsou to hajzlící...pardon 😒

saraha2
7. čer 2012

@marmina tebe néé!ale pupidu a petrušku!!! 😉

pupidu
7. čer 2012

@marmina Koukám, že sis holky "vychovala" na pravidelný režim 😀

pupidu
7. čer 2012

@marmina možná bych to řekla i hůř, když to tak vidím...ale manželovi to radši říkat nebudu, byl by schopnej udělat tam bugr

saraha2
7. čer 2012

@pupidu no já měla sice PK,ale embryjkům se nijak zvlášť nechtělo,takže nakonec byla morulka a 10ti buněčné..a někde píšou,že pokud se to nevyvíjí ukázkově,že je lepší to dát do dělohy dřív..tak nevím....zhodnotím to po dalším pokusu,tentokrát s PICSI 😉

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 Něco podobnýho jsem taky četla, ale embryoložka říkala, že embryjka jsou krásná... No nevím, asi už se v tom nebudu rýpat. Každopádně su moc ráda, že jste mi s petruskou napsaly, jak jste na tom vy 🙂 Takže ty teď stimuluješ a kdy bys měla mít odběr?

saraha2
7. čer 2012

@petruska83 můžu se něco zeptat??píšeš,že jsi měla 6vajíček..a že jsi měla 4ICSI a dvě PICSI..pokud si to dobře pamatuju,tak na obilňáku je ICSI 4-6oocytů 8tis..takže proč jsi dala ICSI jen na 4,když to stojí stejně,jako na 6???

saraha2
7. čer 2012

@pupidu já ted menstruuju 😀 jsem po hysteroskopii..a protože budu mít dlouhý protokol,tak začnu opět 21DC se synarelem..19.jdu na ultrazvuk,jestli bude děložka v pořádku a startuju 😉 ode dneška beru jakýsi hormony estrimax,nebo tak něco..

saraha2
7. čer 2012

@pupidu asi jsi měla šampionky a byly dříve připravené 😉

marmina
7. čer 2012

Vítám mezi námi nováčka 🙂
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E) – moc ti držíme palce, aby to vyšlo!!! 😵

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 6.6. stimulace na 1.IVF, 9.6. UZV
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9. nebo 10.6.
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 11.6. UZV
@tulipanek82 (Helios Brno) 5x IUI, 11.6. výsledky vyšetření před 1.IVF
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 13.6. UZV
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF, OPU plánována na 13.6.
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET (červen) se nekonal, 18.6. konzultace před 2.IVF (Gennet Liberec)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací na 2.IVF
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF srpen
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET 14.5. (2 E), 29.5. oficiální potvrzení těhu, 8.6. kontrola – vypadá to na dvojčátka ♥♥ - těšíme se na zítřejší novinky! 😵 😵 😵
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 7.6. krev a UZV – vypadá do na dvojčátka ♥♥, 12.6. kontrola - G R A T U L U J E M E !!! 😵 😵 😵
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola
@mortiiss (Gyn-Fiv BA) 1.IVF květen/12 (ET 18.5. 1 E, 3 E zamrazena), 1.6. potvrzení těhu
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), UZV 5.6., TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

saraha2
7. čer 2012

@pupidu takže proto ti to asi nevrátili..že není jejich vina,že se ti embryjka tak pěkně dělila...oni by kultivovali určitě dál... 😉 jinak si to vysvětlit neumím....

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 ahaaa, to je super, že můžeš začít už tento měsíc. Estrimax teď taky beru. Ze začátku jsem po něm byla jak praštěná, ale už je to lepší...Teda, ale každý den si odpoledne potřebuju lehnout 😅
Myslím, že ty ani @petruska83 jste neměly Puregon - je to kvůli ceně, nebo vám řekli, že výsledky stimulace jsou v podstatě stejné?

saraha2
7. čer 2012

@marmina pěkně se zaplňuje ta spodní tabulka,že?♥ 😉

saraha2
7. čer 2012

@pupidu já měla puregon 😉

pupidu
7. čer 2012

@marmina Zlatko, děkuju za krásné přivítání 🙂

marmina
7. čer 2012

@pupidu se máš, že se ti v pohodě embryjka rozmrazila, já v úterý a ve středu přišla o všechny 3 mrazáčky ☹

saraha2
7. čer 2012

@pupidu a ted právě nevím,co si dát na další akci.. 😉 dumám,dumám..

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 Myslíš, že by mi je dali dřív kvůli tomu, že nebylo potřeba je víc kultivovat? No, tak snad jo 🙂
Když jsi měla puregon, proč teď jdeš do toho synarelu? Holky, co byly na odběru a transferu se mnou (mimochodem, obě těhotné) taky neměly puregon a říkaly, že ty peníze radši dají do ICSI (PICSI) a když jsem pak spočítala, co to všechno stojí, tak jim úplně rozumím...

pupidu
7. čer 2012

@marmina To mě moc mrzí, že se ti drobečci neprobrali ☹ Četla jsem tu, že se chystáš do jiného caru. Moc ti fandím a přeju, aby to tentokrát vyšlo. Máš na to nové centrum nějaké dobré reference, nebo proč ses rozhodla tam jít?

mia75
7. čer 2012

@pupidu ahoj, ja som mala puregon aj synarel. Kratky protokol. Puregon kvôli peru - nenávidela som ihly a striekacky aj som chcela ľahšiu manipuláciu. Teraz uz by mi to asi bolo jedno 🙂 My sme mali polovicu ICSI, polovicu PICSI