• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@danny38 Tak to věřím, všichni chlapi jsou stejní, ať mladí nebo staří. Proto prosím prosím ať mám jednou dceru :slight_smile: ( ale byla bych samozřejmě šťasná i za chlapečka )
9. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Uvidíš, že to vyjde :slight_smile: pak budete na manžela v přesile :grinning:
9. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 No už se na to těším :grinning: :grinning: :grinning: nebude vědět co dřív, jestli odhánět ženichy nebo kupovat hadříky a šminky :grinning: :grinning:
9. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda Je třeba, aby si to užili :grinning:
9. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 A to měl takové nápady, že by šel na mateřskou. To si vůbec nedovedu představit :grinning: ale už od toho naštěstí upustil ( našel si lepší práci a vyslechl si i názor chlapa co na mateřské byl), takže tohle naštěstí zůstane na mě, jinak on by mě klidně hnal do práce a to si dovedu představit. osm hodin v práci a druhá šichta doma, protože on by byl kaput :grinning:
9. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Přesně tak :grinning: Ono se to chlapům zdá jednoduché, ale není to tak :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 Tak já zatím nemůžu soudit, nemám vlastní zkušenost a asi si to sama nedovedu představit, ale myslím si, že zrovna můj chlap by to prostě nezvládnul :dizzy_face:
9. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Ten můj je občas nerváček, takže věřím, že by to také nedal :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 dobré ráno všem!já už mám navařeno a taky karbenátky :grinning: s kaší..zítra budou řízečky..
9. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj kecky,tak ja už mám i sežráno.. :grinning: musím to tak říct,dělala jsem smaž.květák a bramborky a měla jsem na to takovou chut že jsem ujídala už ten dušený květák,manža už brousil za zadkem a než jsem dosmažila už se cpal s talířem.Takže jsme nabouchaní oba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maly jel dnes k babičce tak trocu poklidím,požehlím a budu se povalovat.Postele jsem zvládla včera,krásně to venku uschlo,ještě že jsem to nenechala na dnešek.
9. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@saraha2 ahojky, ty jo, ty karbanátky jsou snad všude a já na ně měla takovou chuť i na kaši :angry: :angry:
9. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kcvrcekz Tak co už je bublinka v bříšku,moc držím pěstičky at se pěkně zakousne a drží až do porodu :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@evikj33 já taky vyžehlím a pak zalehnem k tv,jsem koukala,že toho tam je dost na výběr dnes..počasí je děs :frowning2:
@mmirunda ňam,ňam :wink:
9. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Karbanátková sobota :grinning:
9. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@saraha2 Nedělej chutě :rolling_eyes: nebo se stavím, určitě zbylo :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kcvrcejz držíme palušky kočko :hearts::hearts:
9. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A Vám se chce žehlit??? mě se nechce nic :grinning: :grinning:
9. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33
@marmina
@mmirunda
Ahojky holky říkat to nebudu, ale :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..:slight_smile: A moc děkuji...:slight_smile: Byla bych ráda kdyby to teď dopadlo dobře..:slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kcvrcekz takže to bylo DNEEEEEEEEEEEEEEEES. Držím držím vše co mám :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky,ja jsem dnes líná jak had :grinning: zatím jsem akorát pověsila prálo, dala prát další.. a jdu se pustit do oběda...budou bryndzové pirohy :sunglasses: manžílek je práci a má sebou obídek, takže si užívám, že s tím nemusím spěchat :wink:
9. čer 2012 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Jak jsem psala říkat to nebudu..:slight_smile: Nechci to zakřiknout...:slight_smile: Děkuji
9. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kiwisek aaaa, konecne ses nam ukazala kocko :slight_smile:
@mmirunda Prosimte rikala jsi, ze pracujes v lekarne. Ten muj furt prudi, ze nas CAR okrada a bla bla. Muzes mi prosim rict, kolik by v lekarne stala krabicka Merionalu? At ho bud uklidnim nebo nastvu :grinning: :grinning:

HOlky ja byla dneska na kontrolnim UZ, mam 7 velkych foliku a pry jeste dost malych, dr byla spokojena, male jeste muzou pry dorust. Nejvetsi ma 15 mm. NO jsou jako schudky 15,14,13,12, a 11 mm :slight_smile: Takze uroda neee jako u Vall :grinning: :grinning: :grinning: , ale me dr rikal ze bude rad, kdyz ze me vymackne 4-6 foliku. Takze asi dobry. No jsem klidnejsi, bricho stagnuje - neni to lepsi,ale ani horsi, takze dobry.
9. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@rox to vypada docela slibne :wink: neboj, oni ještě dorostou... kdy bys měla mít OPU?
9. čer 2012 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda už mám vyžehleno :wink:
@kcvrcekz držím moooooc palečky!!!!!!!!!!!!!!!
9. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kiwisek Bud streda nebo ct. V pondeli jeste jeden UZ a to se dohodnem.
@saraha2 Neco mi uteklo koukam.co ma dneska kcvrczek? Taky chci drzet palecky.
9. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rox Ty si platíš všechno sama, že?? tak jedna krabička s jednou injkecí stojí cca 320kč :slight_smile: jinak je to bez doplatku ( pokud ovšem nemáš už přešvihlý dávky co pojišťovna př stimulaci hradí). Jinak pěkná úroda :wink:
9. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 to si děláš prdéééééééééééééééééél :angry: :rolling_eyes:
9. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda jj, platim vsechno sama :confounded: Zatim jsem v tom za 9 tis za leky. Dr rikal ze to bude kolem 30 tis, tak nevim zda mam bejt rada, nebo me jeste neco ceka :confounded: :confounded:
Jinak dekuji, vypada to, ze dneska vecer se bude milacek i radosti se mnou tulit, ptz jsem platila za krabicku 296 kc :grinning: :grinning: Takze jsme SILNE usetrili :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rox To teda joooo asi 24kč :grinning: :grinning: na každém balení a to se vyplatí :grinning: :grinning:
9. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Neměla bych se jít podívat jestli ten chlap ještě žije??? Spal včera od osmi do sedmi do rána a od jedenácti zase spí až doteď :confused: :pensive:
9. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek