1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
11. čer 2012

@marmina ahojky, nepotěším Tě...ale ten autoimunitní zánět je neléčitelný ☹ ale jde o tu imunitu, kterou Ti potlačují právě Prednisonem, takže určitě se neboj.
@dadenka111 @verry a další, na dnešek moooc štěstí 😵

nemorosis
11. čer 2012

@marmina No, překvapuje mě, že za výpis z dokumentace po tobě chtějí peníze, protože je to v rozporu se zákonem a výpis jsou povinni ti poskytnout na požádání zadarmo, protože máš právo na informace o svém zdravotním stavu. A za druhé, @rory_g má naprostou pravdu. Je dost nepravděpodobné, že by se ti imunita zvrtla zrovna v tom měsíci mezi dvěma odběry, i když úplně vyloučit se to nedá. V Gennetu si celou dokumentaci určitě vyžádají, když nebudou líní, neboj. 🙂

dadenka111
11. čer 2012

@rory_g Dnes na kontrole to vyzeralo dobre a bude to asi aj skor ako predpokladal dr. Ze to do toho 18.6. nevydrzi. Akurat, ze v nedelu mame krst neterky, tak sa modlim aby OPU bolo uz v piatok alebo sobotu.
Poobede volam co a kolko si mam pichat dalej. 😉

kcvrcekz
11. čer 2012

Ahojky holky a pěkný den přeju🙂 @marmina ráda bych ti poradila, ale moc tomu nerozumím. Ale s tou kartou to není špatnej nápad🙂. Zkusila bych to. Buď ať ti udělají opis a nebo ať si ji nový CAR vyžádá.

Holky bolel vás po utroši podbřišek?

kacaul
11. čer 2012

@marmina moc se tím netrap, jen je nech ať si v gennetu sami vyšetří co bude potřeba a jdi tam v klidu s čistým listem. Hlavně se netrap a moc nedumej. Bude to dobré, neboj ;) ..

kacaul
11. čer 2012

@kcvrcekz mě bolelo břicho pořád každou chvíli :( to víš hormony.. Až teď při ms - druhý den se mi ulevilo. Byla jsem jak pumpa.

kcvrcekz
11. čer 2012

@kacaul tak mě to moc nebolí jen jak si dám ten utroš. Ono 4-0-4 je pecka.

sophie32
11. čer 2012

Caute dievcata! Mam otazocku 🙂 Ako ste brali Utrogestan? Ja som mala az do pozitivneho testu ,14 dni po ET, brat 4-0-4. Doktor mi povedal, ze potom sa to postune znizuje, len neviem presne ako 🙂 Uz som mu aj pisala, len zatial neodpoveda, tak ze ci vy nemate skusenost 🙂 Dakujeeem

rox
11. čer 2012

Tak dneska jsem asi poprvy byla v Gennetu spokojena 🙂 Nojo, zase nova dr . Vse mi vysvetlila, divila se ze nemam hromadu papiru kterou jsem uz mela mit. Na kazde strane mam 3 velke foliky mezi 17-18 mm a hromadu malych. Hned rikala, ze se uvidi zda tam jsou vajicka nebo ne, ze v mym veku uz to byva horsi,ale hned dodala, ze videla spoustu mladych holek co mely krasne foliky, ale vajicka na prd, takze ten vek zase pry neni tak urcujici. oooo jak mi zvedla sebevedomi a naladu 😀 😀 OPU je teda ve stredu, foliky jsou velike, dneska vecer probehne ovitrelle. Transfer b ud v sobotu nebo pondeli, coz mam zase dva soudy. Tak zitra jdu na predoperacni za obvodni,tak ji natvrdo reknu, at mi napise PN. Jako OSVC stejne nic nedostanu od socialky, do prace chodit budu pac musim,ale aspon budu mit omluvenku na pondeli k tem soudum. A zkusim ji ukecat at mi napise chripku, co myslite, je to schudne?
Jo a mam utros 2-2-2 a dala mi taky prednison, ze pry (opet v mym veku) muzou byt reakce ruzne, tak radeji mi ho da. A anopyrin. A rika "a co nohy"? a ja v minisukni rikam"jo dobry, hezky,rovny" a ona se zacala smat a rika ze hleda krecaky 😀 😀 😀

pupidu
11. čer 2012

@kive76 Ty čekací doby na různý konzultace jsou úplně strašidelný, co? 😒

unkarka
11. čer 2012

@kcvrcekz ahojky me osobne podbrisek bolel a i prsa ty jsem mela citlive jen na dotek 🙂

pupidu
11. čer 2012

Krásné ránko, holky. Přes víkend jsem tu nebyla, tak vás jdu dočíst 🙂 Jinak, za týden jdu na krev, tak se modlím, aby to dobře dopadlo 🙂 Chvilkama cítím břicho, tak jen doufám, že se prcci zavrtávají a ms nepřijde

sophie32
11. čer 2012

@pupidu Ahojky! Pozeram v marmi tabulke, ze mozno budu dvojicky 🙂 Uz si skusala testovat? 🙂

pupidu
11. čer 2012

@sophie32 Ahoj 🙂 Kdyby byla dvojčátka, měla bych dvojnásobnou radost, ale jedno embryjko bylo slabší... Nevím sice, na čem jsem, ale testovat nebudu. Po minulém zklamání jsem se zařekla, že počkám do krve, protože jít ubrečená do caru s tím, že test byl úplně bílý, je fakt na houby 😒
A jak seš na tom ty? 🙂

marmina
11. čer 2012

@alinah já jsem si pro výpis z karty v sobotu jela stálo to 250Kč, měla jsem tam výsledky šž z roku 2008 ale co se týkalo IVF bylo tak stručné, že mi to je k ničemu 😒 . Sestra na recepci mi ještě něco tiskla ale výsledky té šž v tom nemůžu najít, to je pech!!!

unkarka
11. čer 2012

devčátka a oni jsou povinný mi tu zdravotni kartu dat i kdyz neprechazim k jinemu dr???

pupidu
11. čer 2012

@unkarka Jestli ti musí dát originál nebo stačí opis karty, to nevím, ale jsem si jistá, že tě nemůžou odmítnout

unkarka
11. čer 2012

@pupidu diky ale v Sanusu je docela neprijemna sestra tak uz vidim jak je ochotna 😀

pupidu
11. čer 2012

@unkarka Jestli chceš odejít, tak už ti nějaká nepříjemná baba může být ukradená 😉 Buď tvrdá a nedej se 😀

unkarka
11. čer 2012

@pupidu nene nechci odejit jen me zajimalo jak je to s tou kartou ale mozna lepsi ji doma nemit aby se tam clovek jeste neco nedozvedel 😎

pupidu
11. čer 2012

@unkarka jéé, promiň, blbě jsem to přečetla 😅 Já si pár věcí z karty nafotila na mobil, když jsem ji měla v rukách

mia75
11. čer 2012

ahojte holky, dnes som bola u GynDr, celkom vzruso, kedze som unho bola prvykrat. Bolelo ma vysetrenie cez klieste, tak mi aj krcok poranil, kedze som sa mykla ☹ Ale na UTZ vsetko ok, mimi je vraj vacsie ako na koniec 10.tt a pekne sa hybalo 🙂 Foto bude poobede, ale velmi nepozovalo... Objednal ma na odbery krvi, mocu, hematologiu a dalsie sono (ladviny), tak sa necham cela povysetrovat. A ze buduci tyzden uz prvosemestralny screening! Ci je male ok z genetickeho pohladu. Tak dalsi strach. Drzte sa, o chvilu budete mat rovnake problemy 😀

sophie32
11. čer 2012

@pupidu No ja mam tiez vlozene dve embrijka. Jedno bolo tiez take slabsie, tak uvidime. Ja som dnes 17.den po ET, ja som testovala uz 6. den po ET, nastastie, ciarocka tam bola 🙂 V piatok som bola u svojho gynekologa, ci zoberie krv, ale vraj ze on veri testu...netreba brat krv...ultrazvuk mi nerobil, ze nech mi urobia v CAR, aby vraj nieco neposkodil...no katastrofa 🙂 Takze 22.6. idem do CARu na ultrazvuk...tak az potom uvidim, ze ako to so mnou je 🙂

zana21
11. čer 2012

Ahojky holky, tak se hlásím. Dnes jsem byla zase na UTZ a foliku je akurat, ale nechtějí moc růst ☹ Jsou kolem 6 mm ☹ Tak že mi dr vzala krev a dnes bude volat, jestli budeme zvedat dávku. Říkala, že si myslí, že ano, ale uvidí ještě podle krve, Jinak další UTZ ve středu. Taky jste chodily na UTZ každfý druhý den? Já začala brát ve středu léky, první UTZ v sobotu, teď dnes v pondělí a další ve středu..Tak vás jdu dočíst, to je zase román 🙂 @marmina

rox
11. čer 2012

@zana21 Ano, ja chodila co 2-3 den, podlte toho jak byl cas a volno u dr. Ktery jsi DC?

zana21
11. čer 2012

@rox Dnes jsem 7 DC. myslíš, že jsou folíci malý nebo zatím nemám plašit? A jak jsi dopadla ty v sobotu? teprve začínám dočítat 🙂

alinah
11. čer 2012

@marmina hele tak zkus pres Gennet, at si to specificky vyzadaji vc.vysledku sz z letosniho roku.. tem to musi dat.. ale jsou to fakt **** to je des..

alinah
11. čer 2012

@mia75 ja jdu taky na ten prvotrimestralni pristi tyden. uz ted mam nervy jako blazen..
to mi jeste v Gennetu (kam jdu) rekli ze vzhledem k veku at se objednam i na genetickou poradnu..
no snad to bude dobre..

pupidu
11. čer 2012

@sophie32 Dnes seš 17.den po ET a ještě pořád jsi nebyla v caru na krvi? Chápu to dobře? To je nějak dlouho, ne? U nás se chodí na krev 12.-13. den po transferu 😕
Ale mám radost, že ti to vyšlo. Je to zázrak 🙂

sophie32
11. čer 2012

@pupidu Ja chodim do Reprofitu Brno. Vraj staci ist na ultrazvuk...mne to bolo tiez divne...ale aj v pokynoch to je tak, ze od pozitivneho testu, ktory si mas robit 14.den po ET sa mas objednat na Ultrazvuk...krv mi robit nebudu, to som sa pytala sestricky, ked som sa objednavala. Je to zvlastne...takze ja oficialne neviem, ci som tehotna alebo nie 🙂