1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
14. čer 2012

to je stejně něco..co zas vymysleli...embryo glue.. 🙂

kive76
14. čer 2012

@kacaul to bylo napsáno u Repromedy Embryo Glue je speciální transferové médium, kterému se mezi pacienty lidově říká „lepidlo na embrya“. Vlastností tohoto média je, že má skutečně biologicky přirozené lepivé vlastnosti a embryo je tak snáze přichyceno k děložní sliznici.
Standardní příplatek za použití „lepidla“ je 1.500,- .
V naší akci můžete získat v měsíci prosinci možnost transferu embryí v tomto speciálním médiu již za cenu 900,- Kč.

Embryo Glue může použít u transferu čerstvých i rozmrazených embryí každý pár

dadenka111
14. čer 2012

@marmina 🙂 tak hadam ich bude minimalne 10 schopnych a velikych. videla som letmo tabulku po merani. bola plna do pol obrazovky 😵

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 Tak to jsou úžasné zprávy a ty jsi se neptala, kolik máš folíků a jak velkých? No, hlavně že podle dr je vše v pořádku. 🙂 Já také možná budu mít OPU v pondělí, uvidíme v pátek podle kontrolního UTZ.
@rory_g Prosím tě ty jsi měla ty veliké dávky menopuru, vystačili ti ty 3 krabičky, které se proplácejí pojišťovnou? Nebo jsi něco doplácela? Já už dnes začínám 3 krabičku a mám po 3 ampulkách.

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 Teď čtu, že minimálně 10 pěkných, jéééé, to moc závidím 🙂

rory_g
autor
14. čer 2012

Dobré ránko, @rox držím palečkýýý 😵
@dadenka111 kolikátý jsi DC? Také to máš nějaké dlouhé, co? 😉
@zana21 jj, stačilo, ještě mi zbyly 2 ampulky, ty dopichuju včera a dnes
To lepidlo je tedy holky další vynález 😅

dadenka111
14. čer 2012

@zana21 haha to je len môj odhad a zbožné prianie 😀 uvidíme. snáď ma prekvapia a bude ich viac 😝
na nič som sa nepýtala, takže neviem počet, ale prebehla som to očami a mali aj 19mm niektoré. Taký veliký som nikdy pri IUIčku nemala.
@rory_g dnes som 11DC

kacaul
14. čer 2012

@dadenka111 hmmm, to zní zajímavě.. Mám to zkusit? Ja nevím ..

dadenka111
14. čer 2012

@kacaul ak to nie je príliš dráhe ja by som do toho šla. nič tým nepokazíš a skôr len pomôže 😉
a ako píše kive76 nie je to drahé. choď do toho neváhaj

kcvrcekz
14. čer 2012

@marmina no teda tak trénuj trénuj🙂 já si schrupla u pohádek od wievegha a teď jsem vykoukla a motá se mi pěkně šiša. Tady svítilo sluníčko, ale jaksi se zatahuje tak snad nebude pršet☹

rory_g
autor
14. čer 2012

@dadenka111 krásná úrodička 😵 a @zana21 Ty budeš mít taky, neboj 😉 Mám z vás radost holky 😀
@kacaul také bych do toho šla, mezi těmi cenami se to ztratí, taková položka a jestli to zase o nějaké procento zvýší šanci, tak proč toho nevyužít 😉

zana21
14. čer 2012

@rory_g Děkuji moc za podporu, ale nějak je ani necítím. Snažím se s nimi mluvit, říkám: "folíci, přec mě nezklamate a musíte se pochlapit.." 🙂 Asi už z těch hormunů blbnu 🙂 Už víš čas?

zelvik
14. čer 2012

Ahojky všem, teda tady leje, to nanáladě nepřidá. Chvíli teď asi nebudu dobrý společník, máme úmrtí v mm rodině, tak není moc veselo.
Jinak @rory_g gratuluju k pěknému počtu vajuch, je to stejně zajímavé, když ty koňské dávky před IVF se moc nevyznamenaly a teď taková paráda!!!! Vyjde nakonec IUI a bude, uvidíš!!!

My jinak plánujeme dovolenou, loni jsme nikde nebyli, měli jsme i vztahovou krizi, tak jsme si řekli, že teď si něco zasloužíme. Takže to vypadá tak, že nechám zkontrolovat tu cystu, případně se jí nechám zbavit a jakýkoli KET, IVF či co jiného nechám po létě.

rory_g
autor
14. čer 2012

@zana21 mě zase bolí břicho...ale asi jsem bolestínek, bolelo mě i při stimulce a nebylo tak skoro nic 😝 Jen doufám, že neprasknou zase dřív, ach jo...škoda, že tam nevidíme, co 😅
@zelvik to mě mrzí...Ale s tou dovolenou máš pravdu, také bych to tak udělala! Potom se stejně nikam nepodíváte, než mimčo trochu povyroste, takže si to pořádně užijte a v srpnu se na to vrhneš s námi, budeme zase silná parta 😵 Děkuju za přání a s mužem se držte.

rox
14. čer 2012

@dadenka111 No ja se picnu!! Jsme se smali sarinemu silikonu a ono to opravdu existuje!!!
@marmina Ja si taky myslim ze meri jen ty nejvetsi. Ale mela ti rict kolik a jakych tam je, ja bych se urco zeptala.

dadenka111
14. čer 2012

@rox 🙂

rox
14. čer 2012

@kive76 Tak na strankach Gennetu jsem nic nenasla, asi to nepouzivaji 😢
@dadenka111 Dneska mas 19mm a oni te berou na OPU az v pondeli? neni to pozde??? Je dost velikej.

kacaul
14. čer 2012

Tak a v pondělí jdu na akupunkturu, chci to zkusit.. Jsem celá sevřená a zablokovaná.. Potřebuju něčím nakopnout 🙂 nemáte s tím nějakou zkušenost holky?

zana21
14. čer 2012

@rory_g Tak možná jsi jen citlivější na své tělo. To jo, chtělo by to kontrolovat každý den a už ti řekla dr, kdy vypadá, že by bylo IUI? Já jen doufám, že se v pátek dozvím, že se folíci pochlapili jako tobě a @dadenka111 a nedělají ostudu 🙂
@zelvik Dovolená je supr nápad 🙂

dadenka111
14. čer 2012

@rox no este volam do caru. aj krv musia vyhodnotit a spocitat foliky. myslim ze mi o 14tej povedia, ze picham vecer Pregnyl a v sobotu OPU. dam vam vediet poobede

rox
14. čer 2012

No holky a volali mi z Gennetu zrovna kdyz jsem byla v metru. Zadny zavolejte pozdeji....vyskocila jsem na Florenci jako lanka a slecna mi rika...................ze se oplodnily obe dve vajicka 🙂 🙂 Holky ja se normalne na tom nastupisti rozbrecela. I kdyz vim ze neni vyhrano, ze se teprve uvidi zda a jak se budou delit, ale ten prvni krok to holky moje zvladly. 🙂 🙂

rox
14. čer 2012

@kacaul Muj tata mel akupunkturu - dobli mu nejakou jehlu za ucho at furt nezere (to bych potrebovala taky 😀 ) jenze on se furt vrtel az si tu jehlu v sobe zalomil 😀

harley26
14. čer 2012

Holky, z jakeho duvodu jdete na IVF? ceka me prvni konzultace v centru a tak premyslim, co vsechno vede k IVF ... dekuji

rory_g
autor
14. čer 2012

@zana21 ještě ne, já si myslím, že mi to dají na pondělí...včera měly okolo 13.mm, tak uvidím v pátek. Jen se bojím, že nebudou chtít dělat kvůli mě o víkendu a nechají to na pondělí a zase to bude pozdě ☹
@rox supéééééééééééér, no vidíííš jak byly kvalitní, moc moc moc držím palečky!!! Takže zítra ET?
@harley26 já se snažím otěhotnět 10 let, se součastnám partnerem let 6...

zana21
14. čer 2012

@rox Moc moc gratuluji, vidíš, jsou to bojovníčci. Skvělá zpráva, dnes ta nejlepší, která mohla přijít 😀 A kdy budeš mít ET?
@rory_g Neboj, v případě by to šlo v sobotu. To dělají taky 🙂 Hlavně si to nepřipouštěj, nebo se to stane 🙂

harley26
14. čer 2012

@rory_g tak to drzim palce!! Po jake dobe jste to zacali resit v centru?

zelvik
14. čer 2012

@rox No vidíš, já to věděla, že to budou šikulové!!!! To je paráda, tak jim přeju zdárný vývoj!!!!!

rox
14. čer 2012

Dekuji holky - ano asi zitra bude ET kdyz se budou vyvijet dobre.

kacaul
14. čer 2012

@rox tak to bych nerada 😀 .. uvidim .. nikdy jsem to nezkoušela.. chtěla bych dva v jednom - nežrací jehlu a na plodnost 🙂 ..
Jsem moc ráda, že se to povedlo 🙂 SUPER ZPRÁVA .. budou to bojovnice nebo bojovníci 😀 .. kvantita není kvalita a ty máš kvalitu .. držím palce dál.

unkarka
14. čer 2012

@rox ahojky tak to je vyborná zpravicka tak budem radi ze uz jen dobre zpravy!!!!!!!!!!!!