• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@danny38 zkus se zeptat, když už jsi těhu, jestli můžeš snížit na půlku!
21. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sheronka
@unkarka holky, já byla na OPU normálně jemně nalíčená, nikdo mi neříkal, že se mám odmalovat, to bych byla teda hodně nesvá!!!
21. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska to me tedy hodne mrzi. drz se! a priste uz to musi vyjit!!!!
21. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marmina Zkusím tam zítra zavolat a zeptám se, vlastně ani nevím k čemu je dobrý.
21. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marmina fakt jo tak mě bylo nakazano nemalovat,nevonět a veškeré zlato stříbro sundat.Tak asi jak kde :slight_smile:
21. čer 2012 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkarka @sheronka čtu jak se tady bavíte o OPU. Mně teda nikdo nic neřekl, jak mám nebo nemám být na OPU nachystaná, ale po zkušenostech z dvou laparek jsem vytáhla kontaktní čočky, sundala všechno stříbro včetně piercingu a nehty nalakovala bezbarvým lakem, aby jim to nevadilo. A trochu jsem se nalíčila, abych nevypadala jako strašidlo. Joo, a taky jsem se normálně navoněla, nevím, čemu by to mohlo vadit. :wink:
21. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malinka_02 nevím, jestli Ti někdo odpověděl, nestíhám :sweat_smile: Ale ano, i při míchání se píchá do břicha, vůbec to nebolí a není to žádná věda, zvládneš to s přehledem sama :wink:
21. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 asi aby tvoje imunita neohrozila embryjko, ale brala jsem ho taky velice nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@martina_81 @unkarka @sheronka to já si nechala i náušnice, ale takové drobné a nikdo mi nic neřekl. Jinak jsem byla připravená jen tak, že jsem byla děsně hladová a šíleně žíznivá!
21. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malinka_02 jo a KET se do pokusů na pojišťovnu nepočítají, jen stimulace :wink:
21. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winterska ježiš to ne :frowning2: Moc mě to mrzí, posílám spoustu energie, abyste to zvládli... :pensive:
21. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
21. čer 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny38 piercing se vyndavs kdybys skolabovala a museli defibrilovat tak nemuzes mi v sobe kov a nehty kvuli anestezii kdyz je problem modraji a to pres zadny lak neuvidi..
21. čer 2012 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
je tu hodně nových tváří, tak jen připomínám, pokud chcete do tabulky (viz strana 304), napište mi do IP ve stručnosti co máte za sebou, co vás v nejbližších dnech čeká a do jakého CARu chodíte. Je to pro lepší orientaci nás všech, ale samozřejmě nikoho nenutíme. :wink:
22. čer 2012 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
krásné dobré ráno :slight_smile: zase je venku pařák :frowning2: já se z toho zblázním. Břicho mě opět bolelo celou noc a mrcha mrchovatá se nehodlá rozjer. No co taky po mrše chtít, že jo, tak snad se dneska uráčí :angry: :angry: jinak si dám panáka rumu :wink:
22. čer 2012 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@rory_g tak to jsme na tom s diagnozou stejně :-/

Takže holky žádost mám sepsanou a mám jí u sebe. Do pojištovny k potvrzení jí donesu až později, protože na věc půjdeme někdy kolem 12.8.
Rozhodla jsem se pro zavedení jednoho embryja, pro aplikaci hormonů v peru, prodloužená kultivace, metoda ICSI a zamražení.
Včera mi také nabrali krev na nějaký tem AML nebo AMH test. O tom jste tady psali, že??
22. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@b.bardyova schvalenie ziadosti trvalo mesiac,na moj vkus dost dlho :grinning:
22. čer 2012 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marmina (iscare BA) zac. stimu v juli 1.IVF
22. čer 2012 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malinka_02 já jsem byla s nalakovanými nehty i s piercingem, nelíčila jsem se, protože mi to na spánek pod narkozou přišlo zbytečný ;) nikdo mi nic neříkal, vše okej.
22. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Achich, asi to nechceš slyšet, protože to teď říká každý - ale je mi to moc líto.. Proč to ten drobeček nezvládl? :frowning2: To není fér tohleto :(
22. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@rox ... mohla by si mi prosim pomoct a napisat co sa presne stalo, nech viem naco si dat pozor? Nas to ivf bude stat okolo 3400e aj s liekmi ako samoplatcov a to nevravim o vysetreniach ktore sme museli absolvovat ako povinne... preto mam troska stres. dakujem
22. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacaul ono kdyz mas bezny prubeh tak to nevadi, ale urcite bych neriskovala, ze se mi neco stane protoze sem si neodlakovala nehty i kdyz me to stvalo..
@strapula mesic na zadost? A kde? Ja myslela ze se to dela az behem stimulace a je to hned..
22. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@holanci Myslím, že je to asi u každé jiné. Já jsem myslím byla na kontrole 3x.
22. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 bohuzial nie,musi sa podat ziadost a cakat na poistovnu,ci to vobec schvali...je to rozne a zavisi to od poistovne,niekedy to trva aj dlhsie :frowning2:
22. čer 2012 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@strapula me rikali holky, ze v Podoli se podava az behem stimulace, tak doufam, ze to tak je..taky neznam, ze by to nekomu zamitli..
22. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojcek babulky, poslusne se hlasim, dneska som sa dostala za PC, tak vam pekne pisu,...u mna vse v poradku, i som raz trocha zacala krvacat, ale to som robili krsnatku dortu a pri hneteni marcipanu to nebolo moc dobre, tak som druhy den len lezala a dalo sa to do poriadku, takze telo ma stale upozornuje ze nemam nic robit..a poslednu dobu sa mi to i dari, nic nedelam....sem lemra lina....
babulky moc vam vsem prajem len to najlepsie, nech kazda zazivate len stastne konce....citam to tu a je mi do breku....a to necitam vse....takze babulky, moc drzim vsem palecky a hodne se modlite...mam vas rada , myslim na vas i ked tu tak casto niesom.....
22. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@malinka_02 my sme v centre v Bratislave v iscare,tak to je vsade asi individualne..
22. čer 2012 ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vall83 ahoj sluníčko naše, tak to vidíš, miminko si tě pěkně hlídá, abys poctivě odpočívala a šetřila se! ať se ti daří a vše jde tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jj, máme tady teď smutnou náladu...ale jsme silný holky, co jen tak něco nevzdají :wink:
22. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska velmi ma to mrzi :cry: drzim palce a posielam vela,vela pozitivnej energie..
22. čer 2012 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti Ahoj, amh test je to vlastne antimullerian hormon, ukazuje tvoju ovarialnu rezervu, cize kolko vajiciek mas v sebe, ja ho mam pod normu, cize znizena plodnost. Jeho zle hodnoty vybehnu este pred zhorsenym fsh.
mrkni : http://amh-test.com/images/AMH_folliculo.gif
22. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marmina my jsme musely být odlíčené,nenakrémované,nehty odlakované..jako na klasickou operaci..jen bez klystýru :wink: ale ta,co byla se mnou si na nohách odlakovala a na rukách měla umělé..což by nemělo být..a anic jí neřekli..
@mmirunda dej si vínečko červené :wink:
22. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek