• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

24. května 2017 
@mmirunda potvora tě npíná,že?tak šup na píchanec...
25. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Teda ta si dává na čas :slight_smile:
25. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Neváhej a jdi se nechat píchnout, ať se zbytečně netrápíš :slight_smile:
25. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula mozno ano ...:D
25. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.bardyova mne sa uz ten jul blizi:slight_smile:) tak okolo 10-teho jula by som mala ist na kontrolu..
25. čer 2012 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2
@danny38 dám ji šanci do středy a pak jdu, mrcha je to hnusná :angry: :angry:
25. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Moc na tebe myslím a pevně věřím, že bojovníčci bojují a půjdou k mamince :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tak dnes ještě hup na to doma :wink: a co naše verry????,jak se máš????
25. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Chlap má odpolední a přijde až v půl dvanáctý, tak smůla :angry: :angry: a navíc mě včera tak nasral, že si raději půjdu pro injekci ...
25. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak ja tu mrchu dostala asi misto tebe. O tyden drive. Sakra jeli jsme o vikendu na chatu - udobrovacka po tydnu....a dosla cervena. Mely jste holky nektera o tyden drive ms po OPU? Ja jsem z toho uplne na vetvi, to se mi v zivote nestalo a to jsem dost stara!!
O vikendu jsem nebyla a nemuzu vas docist, mam desne prace - ale zajima me co kiwisek a jeho uroda?? Uz byl ET?? Napiste mi to nekdo!
25. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jeeej cim vic to clovek chce tim dele to trva, a pujdes k dr . Nebo jeste pockas? A spinis nebo tak?
25. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rox ahojky, holky měly některé po OPU binec v MS...moje byla přesná jako hodinky :grinning: Kiwisek měla nakonec oplodněné 4 vajíčka a nějak super se nevyvíjela, tak všichni doufáme, že se embryjka zasnažila a bude ET...
@mmirunda ta Tvoje mrcha je fakt mrcha co, takhle Tě napínat, když se to nehodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak se má @dadenka111 a @zana21? Brzy budete testit, co, Dadi? :wink:
25. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Dekuji ti za info :slight_smile: Takze u kiwiska sla kvantita a ukor kvality? Nebo v tom mozna mely prsty nekvalitni spermouse :frowning2: Ale snad ty 4 zabojuji a budou aspon 2 k ET!!
25. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rox no, oni mají to špatné spermio, měli mít něco zamraženého...nechápu to, Vall přeci také měli špatné spermio, ale zamrazili jim dávky a v den OPU její muž vypil nějaký lék a spermio se mu rapidně zlepšilo...no doufám, že proběhl ET (jestli se nepletu, vycházel jí nějak na dnes) a prďolky se chytnou...
25. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak sem nestíhám chodit, naštěstí asi nejsem jediná, tak tu nevznikají romány :grinning:
jsem hlavně zvědavá na @kiwisek !!!! myslíme na tebe a všechny čtyři mrňousky :hearts::hearts::hearts::hearts:

@rox že máš rozházenou MS je asi po ivf úplně normální, bohužel...
@mmirunda hele, fakt si na tu včelku dojdi, třeba ta injekce s sebou vezme i případnou cystu
@rory_g jak se cítíš? :dizzy_face: jak to vlastně teď máš, odpočíváš doma?
25. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 pomáhá ti ten švestkový kompot? na mě teda moc nefunguje, v těhu jsem pila Magnosolv na tvrdnutí břicha, který má zároveň mírně projímavé oučinky :wink:, takže řekni u dr. jestli by ti ho třeba nenapsal, je v tom hořčík a ten je pro těhotnou i pro mimčo prospěšný
25. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marmina ahojky, cítím se normálně:D pořád mám křeče a dnes mě píchá pravý vaječník, takže to mám asi místo implantace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Také mám problémy se zácpou...koupila jsem si Lactulosu, ale nepomáhá mi. Ach jo. Jinak jsem doma, práce bohužel pořád není, kdybyste o něčem v Praze a okolí věděly... :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g jestli je problém s prací v Praze tak tady je to ještě horší :unamused: ale ty budeš těhu, tak to budeš řešit nejmíň za 3 roky :wink: Jo, já mám teď šílené zažívací problémy, pobolívá mě i žlučník :stuck_out_tongue_closed_eyes: (který 7 let nemám). Hrůza, jsem myslela, že až to všechno vysadím, že bude lépe, ale přijde mi to ještě horší!

@danny38 Ještě jeden tip od dr. i pro těhu jsou glycerinové čípky.
25. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g
@marmina Ahojky holky, mám se dobře. Břicho už tolik nebolí, stále se cítím trochu nafouknutá, netušila jsem, že po OPU to bude tak dlouho trvat :slight_smile: Jsem stále na PN a už se strašně nudím, už se dokonce těším do práce, na lidi a tak :slight_smile: Jo, dnes mi volali z CAR, tak máme nakonec 4 mrazáčky :grinning: Jsem za to šťastná. Jinak, na sobě nic nepozoruji, snažím se moc nesledovat, včera večer jsem měla krizi a ukáplo i pár kapek slz, že to určitě nevyšlo. Tak se snažím se nepozorovat a myslet pozitivně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zana21 ahoj! no krása, 4 sourozenci :dizzy_face: ano ano, mysli pozitivně a bude z toho pozitivní test :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se!
25. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Poptám se určitě :slight_smile: Kompot jsem si koupila a chystám se na něj dnes, potřebuji pročistit tak uvidím. Pak napíšu jestli mě to prohnalo :grinning: Jinak jak se mi blíží kontrola, tak jsem čím dál tím víc nervní :unamused: Připadám si tak nějak divně. Hlavně jsem už znavená z těch hormonů, musí to být fakt drijáky.
25. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc myslím dnes na @kiwisek . Snad pro nás bude mít dobré zprávičky :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marmina Děkuji, jsi vážně zlatíčko :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zana21 Mas pravdu, marmina je nase zlaticko :wink:
Jinak to vypada ze uz jsem se oklepala, pac zacinam uvazovat a dalsim pokusu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rox No, to je zpráva dne:slight_smile: Skvělý!!
25. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox takže udobřování dopadlo dobře :slight_smile: půjdeš do toho v jiném CARu nebo zůstáváš v Gennetu?
25. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 úplně ti rozumím, jsou to děsný nervy, ale už jsi přeci jen zkušená mamina, neboj se, teď tam na tebe bude blikat srdíčko :dizzy_face:
25. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marmina já právě také, ale glycerin nechci...měla jsem ho před kolonoskopií a měla jsem odřený :zipper_mouth: :grinning: No ale nějak to vyřešit musím. Mě by se práce hodila, i kvůli případné nemocenské, co si budeme povídat, lepší brát alespoň něco, než jako teď nic :unamused:
@zana21 to je paráda, 4 sněhuláčci :dizzy_face: :dizzy_face:
@rox parádní zpráva! :dizzy_face:
25. čer 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau holky to se vubec neda vas docist, ja makam jak zjednana..

holky, me na zacpu pomaha jedine psyllium - jsou i ted takove kapslicky, je to vetsi (kdo ma problem s praskama a polykanim tak to je asi blby). ale neni to takovej humac jako kdyz se to musi vypit rozmichane. a beru 3-4 rano a problem nemam. a jinak jsem na to tedy mistr, zvlast v tehotenstvi.. takze vrele doporucuju

@rox super ze jste se udobrili..
25. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danny38 vůbec ničeho se neboj :slight_smile: Zítra se těšíme na fotečku :wink:
@alinah ahojky:slight_smile: To se musí těch kapslí brát tolik? A neškodí v těhu? To je dobré, na to se podívám, díky :wink:
25. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek