• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

26. května 2017 
@rox Mám na břichu vařící gelovej polštářek a jdu si zase pro rum. Alkoholo jak alkohol. Fuuuuuuuuuuuuuuj kdyby mi to aspoň chutnalo :frowning2:
25. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Jo byla fajn.... Ale ten konec nedoresili ... Myslela sem ze tam budu dál docházet... Ale jakmile sem měl problémy s ranný tehotenstvim tak to chtělo řešit včas a ne jet přes celou republiku.. To je nevýhoda ze sem se rozhodla pro Prahu a ne tady... Každopádně se jim.. Nám to povedlo..... Dál by me stejne převedla k memu gynekologovy abych nemušla dojíždět...
25. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ne beru ji teprv tejden pak vysadim pockam na mrchu a pak budem startovat no jsem z toho nervozni napodruhe se uz musi podarit... Nejhorsi je ze jsem doma pac me propustili kvuli tomu vsemu kolem ivf z prace tak se uz pekne nudim
25. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox ahojky to je super zprávička :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem krásný večer: :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox tak a další rumíček je ve mě :grinning: :grinning: se ze mě stane alkoholik :grinning: :grinning: než ta ludra přijde
25. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla a to dojíždím až se dom Brna do CAR? Tam u Vás nic není?
25. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadenka111 určitě je to dobré znamení!!! :dizzy_face: Pěkně užívej sluníčka a v práci pěkně v klídku :wink:
25. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jo jo dojizdim ale nic hrozneho autem hodka cesty vlakem skoro 2 hodky no tady unas taky neco je ale moc tomu neverim rozhodvala jsem se mezi prahou a brnem a unica vyhrala :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak můj chlap pochází z Opavy, tak vím jaká je tam cesta :confounded:. A tobě Unicu někdo doporučil?
25. čer 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla takže odstarujem tak nějak spolu?já od zítřka stříkám synarej,v neděli mám naposledy estrimax a utrogestan a do 4dnů by měla přijít MS..ale čekám,že nepřijde na čas..takže uvidíme...
25. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda no divala jsem se na zkusennosti a uspechy doktoru a zda se mi to nejlepsi a ne tak daleko jako praha jsem z ostravy to neni tak daleko no jo opava to je od nas jeste hodka cesty :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla jj já vím, že je Opava ještě kousek od Vás :slight_smile: tak třeba se v Unice někdy potkáme :slight_smile: brno je malinký.
25. čer 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 no jo ona mrcha nechodi kdyz ji zrovna nejvice potrebujeme :slight_smile: doberu to aniko jeste 2 tejdny dostanu mrchu a pak jdem na to ... Jeste ale uvidime co rekne dr. jestli zase nebude nejakej zadrhel coz doufam ze ne
25. čer 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no mozna jo :slight_smile: to by bylo fajn... Ja tam zas budu pecena varena jak to tak vidim :grinning:
25. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla :grinning: akorát víš jak, nepoznáme se :grinning: Fotka může zkreslovat :grinning:
25. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak to já začnu cca o týden až dva dřív..
25. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nooo to se asi nepozname.... Z tehle male fotecky tady toho moc nevyctem :grinning:
25. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 uz aby to bylo ze .... Se nechci videt po ET jeeej a taky po OPU uz ted jsem nervni kolik bude vajuch jestli se male uchyti a jestli vydrzi v deloze noooo mazec
25. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla heleeeeeeeeeeeeeeeeeee nestresuuuuj ( ale já vím, že budu stejná ) :confounded:
25. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2
@pawlla aspoň to budeme mít týden co týden někdo :wink:
25. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda snaziiiiiiim se bejt v klidku ale moc mi to nejde :grinning:
25. čer 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak já na to zatím nemyslím, myslím na to aby přišla mrcha a pak ještě antiko bůh ví kolik týdnů. jak dlouho jsi je brala??
25. čer 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak po revizi jsem cekala na ms ta ted prisla tak jsem zacala brat antiko tu doberu a pokud bude vse ok tak pujdem na vec jestli ne budu cekat na dalsi ms .... A uz me trefi slak :grinning:
25. čer 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ale netrefí, jsi ženská :grinning: a ty vdrží všechno :wink: No mě dr. říkal, že antiko budu brát max 35 dnů ale je možné že i míň ... třeba i jen dvacet, že se může stát že ani nedoberu celé platíčko :wink:
25. čer 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...Chci se vám omluvit, že tady teď moc nebudu, nějak se nám to v rodině vše bortí....:frowning2: Asi je divné období..Tak se nezlobte, že se nebudu moc zapojovat, teď prostě není nálada...Všem moc dřžím pěsti ať se daří..Mějte se holky...
25. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci taky začit neco delat :frowning2: tohle čekani me snad zabijeee!!
25. čer 2012 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Děkuji marminko za podporu :wink: Jinak, jsem takové čuně, že jsem snědla ten švestkový kompot 400g na posezení, jsem zvědavá co to se mnou udělá :grinning:

@rory_g no, jdu tam až ve čtvrtek, tak pokud nějaká fotka bude, tak jí sem dám a děkuji za podporu :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka cekani je nejhorsi i chozeni do prace bych uz brala :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek