• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@danny38 Taky držím na zítřek palečky beruško :dizzy_face: :dizzy_face: fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus jeden ode mě :grinning:
27. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak přeji dobrý večer @marmina děkuji opět za krásnou tabulku a holky, zítra jen dobré zprávy, těch pšatných bylo už dost :wink:
27. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda asi jsi na to kápla, jsou to dvě hodně podobné náhody!
27. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda noo tak to me napadlo jako prvni ze urco maji dovolene nebo tak neco.... Protoze pred tim bylo hrozne akcni a rikali ze cekat do cervence je uz maximum a tak ..... A ted tohle no nechtela jsem to rikat nahlas ale myslela jsem si to a to me pekne vytocilo
27. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina jj mě to napadlo při cestě z práce, že najednou nutně je potřeba píchat chlapovi injekce, když předtím o tom ani nemluvil, že by to mohlo nějak pomoct. To to nevěděl? prý mu z krve zjistili málo mužskýho hormonu, tak proto ty injekce :angry: :angry: a @pawlla měla jít na konzultaci a nááááájednou ještě měsíc odpočinku :rolling_eyes:
27. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no mě to napadlo až potom, co jsi mi napsala, že taky odkládáte. On totiž sám Gogela říkal, že má od těch svátku pak dalších 14 dnů dovolenou
27. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina
@mmirunda je to fak divne no asi maji dovolene nebo co ale meli by to mit jako zarizene a ne to tak oddalovat se to pak akorat stres. Mam si jit 11.7 na utz a leky a najednou ne a je to jen konzultace : :confounded:
27. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla @mmirunda holky mě ten váš dr Google baví :grinning: Ale jinak je to samozřejmě prasárna a Marminka má pravdu, vše tomu nasvědčuje...
27. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla takže ty tam stejně jdeš?? Já mám Gogelovi volat 23.7 jak se vrací z dovolené a mám přijít na UTZ
27. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g no a ne jen Gogela ale i primar Otevrel ..... Si to pekne zarizujou no aby mohli na dovcu :confounded:
27. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g není to Google :grinning: :grinning: ale Gogela, ale asi si ho přejmenuju :grinning:
27. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Takže máme Zavřela a Googla :grinning:
27. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mmirunda jj jdu tam k Otevrelovi ale pojedu tam zbytecne urcite doufam ze mi aspon utz udela a rekne nejakej termin nebo tak neco
27. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda @pawlla já vím, Googla jsem z něj udělala schválně, pro zasmátííí :sunglasses: :grinning:
27. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla tak tam nejezdi. To mi vlastně nedošlo, že nejsi z Brna. zbytečná cesta :frowning2:
27. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Zavrel a Google :grinning: :grinning:
27. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rory_g Jojo, a je to dobrý :grinning:
27. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda musim aspon ho premluvim na ten utz si tam proate sup u na to krealo a doktore konej co umis :grinning:
27. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@briuska ježiš to sou kecy to přesně říkájí lidi nejlíp který mají 3 děti a nikdy nepochopí jaké to je..
@rory_g @marmina děkuju moc holky.. budu doufat že v červenci jdeme na to.. :wink:

@danny38 tobě moc držím pěsti!!!
27. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Takže máme Zavřela a Googla :grinning:

Normálně nekecám, ale tečou mi tady slzy od smíchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mmirunda ty jdeš 23 a ja taky tak tim dnem pro nas bude vse jen e jen dobreeeeee :wink:
27. čer 2012 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 Tak to je dobře, to byl cíl, abychom se pobavily, všechny :grinning:
27. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@unkarka V to taky doufám :wink: Budeme tomu věřit :slight_smile:
27. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 hodně štěstíííí :wink:
27. čer 2012 ve 21:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla
@mmirunda koukám se asi domluvili Řezáčová a Darebný v Podolí měli malovat před svátky a najednou když se mi posunula mrcha tak je to po svátcích to asi Darebný Řezáčové Otevřel Google a všichni jedou k moři :grinning:
27. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@malinka_02 :grinning: :grinning: tak teď tady umírám :grinning: :grinning:
27. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Ahoj, jsi zlatíčko, děkuju!!!!

Holčinky, já vás nestíhám číst, a už vůbec reagovat :( je nás tu strašně moc. Což jsem na jednu stranu ráda, že máme s kým řešit své bolístky, ale proboha - radši bych, aby nepřibýval nikdo s tím, že se mu nedaří mimi...

Strašně všem držím palčáky a omlouvám se, že nereaguju na každou zvlášť. Rozhodně mě všechny zajímáte a snažím se vás vždycky jednou týdně dočíst.
27. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malinka_02 Príma, zítra jdu k Řezáčové, tak jsem zvědavá, co vybalí na mě :slight_smile:
27. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Možná Zavřela a Googla :grinning: a pojede k moři
27. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek