1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
27. čer 2012

@malinka_02 Tak to nemá chybu, umírám tu smíchy 😀 😀 😀

zelvik
27. čer 2012

@mmirunda NO já koukám, jak se nám to tu rozjelo, samý humor 😀 😀 😀 tohle jsou super hlášky teda.

mmirunda
27. čer 2012

@zelvik Někdy se prostě zadaří enmusíme tady řešit pořád jen OPU a ET a KET, musíme se taky někdy zasmát a přijít na jiné myšlenky 😉

zelvik
27. čer 2012

@mmirunda Svatá pravda 😉

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no jasne pojedou k mori si od detichtivejch zenskejch 😀 😀 s tema jejich platama pojedou na Tahiti ne 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Možná Hawai, za ty prachy. Bych chtěla aspoň jeden měsíc brát ten jejich plat

dadenka111
27. čer 2012

@rory_g
@marmina
ja taky babulky. Snad uz sa ukaze. Je to len 7den ET, takze este necakam zazraky, ale bude tam duch no nie?! Pekny vecer. 😉

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda noo to ja taky to nych se pak valela na cookovych ostrovech 😀 ja to uz zalomim do postele tak dobeou noc pekne jsem se ted zasmala aspon neco pozitivniho 😀 😀

rory_g
autor
27. čer 2012

@dadenka111 BUDE!!!

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Dobrou noc a hezké sny 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@dadenka111 BUDE!!!!!

mmirunda
27. čer 2012

Holky dobrou noc, ráno v půl páté vstávám ☹

malinka_02
27. čer 2012

@zelvik jo a v kolik tam jdeš? Já jdu zítra taky bohužel jsem teprv 12DC posunula se mi mrcha .. jinak sem mělůa už taky řešit jestli IVF bude nebo ne, ale asi se dozvím jen výsledky a na UZV budu muset zase znovu..
@mmirunda
@danny38 no možná ti naši doktoři udělajío dovolené u moře poárdětí aby pak neměli tolik pacientek 😀

tulipanek82
27. čer 2012

Holky, teda musim se priznat,ze takhle jsem se jeste o pul jedenacty vecer nezasmala 😀
No koukam, ze uz asi mate vsechny pulnoc, tak se taky odeberu do postele...je strasne tezky tady tu diskuzi stihat...vzdycky dam max dve stranky zpet...
Kazdopadne drzim pesti vsem.... 😉

briuska
27. čer 2012

@malinka_02 tak to jsi presne trefila,on ma tri deti a nezna co je to snazit se o dite.neni zly,jen hrozne netaktni.a staromodni.je mu skoro 60

nemorosis
28. čer 2012

@marmina Ahoj Marmi, hihi, moc hezké popisky v tabulce máš. 😀 Máme utz za sebou, ale co čekáme nevíme. Opět jsme měli štěstí na doktora, který mi rovnou řekl, že se pohlavím odmítá zabývat a prostě se ani nepodíval. Prý až za měsíc, to už budu na konci 22tt. Hooodně mě to zklamalo, hlavně ten přístup. Vždyť ono je nakonec jedno, co budeme mít, jen ta arogance mě pokaždé zarazí. Ale především, miminko se zdárně vyvíjí, už má cca 20 cm a 20 dkg. 🙂
Tobě už se pomalu ten zákrok taky blíží. To půjdeš předtím do CARu ještě na vyšetření, nebo už se rovnou dostavíš? A další cyklus hned stimulace?

marmina
28. čer 2012

ahoj @nemorosis to je fakt arogantní blbec! Kontrola pohlaví je taky důležitá ne? Ani ne tak proto, jestli holka kluk, ale prostě kontrola zda je vše v pořádku! To je neskutečné 😒 Každopádně je skvělé, že se miminku u tebe daří!!!. Nojo, mě se to blíží, do CARu budu už jen volat 1.DC a pak do týdne půjdu na to vyšetření a dr. říkala, že jestli bude vše o.k. tak hned podáme žádost. Teoreticky bych teda měla jít v srpnu, ale víš co, nějak se na to neupínám abych nebyla příliš zklamaná...Hodně moc se opatruj, pohlaď pupík a vyřiď pozdravy z MK 😵 😵 😵

mmirunda
28. čer 2012

Dobré ráno, jsem už zase v pracovním procesu 😖

mmirunda
28. čer 2012

@dadenka111 tak co, jak to dopadlo?? 😵 😵

marmina
28. čer 2012

@dadenka111 tak co??? určitě už jsi testovala 😀 jsme hladové po dobrých zprávách!

marmina
28. čer 2012

ahoj @mmirunda to vypadá, že jsem to od tebe opsala 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@marmina 😀 😀 ale neee, jen tady máme stejné myšlenkové pochody 😉

mmirunda
28. čer 2012

@marmina ale že si @dadenka111 dává na čas co?

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda
@dadenka111 taky jsem zvedava na tesik 😀

@nemorosis nekteri doktori jsou proste arogantni clovek to musi nejak prekousnout ale dulezite je ze se mimi ma u tebe dobre a pekne roste drzim palecky at je vse ok az do kocarku 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla A jak ty? už jsi ten včerejšek strávila?? Mě to pořád ještě leží v hlavě a strašně mě to štve ☹

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda popravde ne nestravila pekne moc me to stve jsem trosku zklamana no ale co muzem delat nic noo jen doufam ze to nakonec nebude az nekde v zari

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla to se taky bojím, aby se to pak kvůli něčemu zase neodložilo ☹ Zase si něco najdou ☹ Jak já už bych to chtěla mít za sebou ....

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no prave cekam uz od dubna. V dubnu jsem na tom byla zle furt jsem jen brecela a pripadali mi 3 mesice strasne dlouhe a ted zase tohle no rikam si e vsechno zle je k necemu dobre a mesic neni prece tak dlouha doba jenze stejne to moc nepomala kdo vi kdy bude vubec stimulka a jakej zas budu mit cyklus vubec 😖 u me je to s MS hodne slozite

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla to mě moc mrzí, já teprve teď poprvé měla problém s MS, vždyji mívám přesnou jak švýcary, 28 dnů a teď 35. tak jestli to není nějaká vnitřní nervozita. Nebo nevím. Teď mě to přijde jako nekonečný, i když je to měsíc a určitě rychle uteče, jenže je to měsíc do další mrchy a pak ještě jakou dobu budu brát antiko a pak teprve stimulace a pak teprve ET a to už bude září ☹

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla Teda hlavně pokud bude co vložit ....