• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@dadenka111 já se to dozvím až při utz, na krev zatím nepůjdu, pozitivní mám jenom test, ale jinak to nemám zjištěné. v caru mě objednali zrovna na utz a to by mělo jít vidět už srdíčko :slight_smile: uvidíš jak ti bude sílit, pokud budeš mít stejnou jako já tak to taky vypadá na dvojčátka :slight_smile: nebo když si necháš udělat hcg z krve tak to budeš vědět. já si radši počkám až na utz, kdyby náhodou se něco stalo ať nejsem potom zklamaná že tluče jenom jedno :wink: díky za přání - taky přeji dvojky :grinning:
28. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadenka111 HCG je fakt velmi individualna . Ja som mala velke, ako pri dvojickach, davali mi jedno, a cakame jedno. Budes muset vydrzat cca mesiac do UTZ :slight_smile:
28. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 v pondelok idem do CARu na krv a potom v piatok kontrolny odber, tak uvidime ako rychlo stupne hladina HCG :wink: @mortiiss jj pockam si na sono :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 tak to jsem zvědavá :slight_smile: mě řekli že když bude pozitivní test stačí až cca za tři týdny na utz. jdu 12.7. a už se nemůžu dočkat :wink: a můžu se zeptat to je tvůj první pokus?
28. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 ano prve IVF. mala som laparku a nasledne na to 4 pokusy IUI neuspesne a 1 pokus domace snazenie a potom sup na IVFko. celkom fajn som stimulovala. pichala som len 10dni a rozhodla som napichnut ICSI vsetky vajka(bolo ich 9) 8oplodnenych. mala som podozrenie, ze v tom je u nas problem, okrem toho, ze som mala PCOS. takze som zatial milo prekvapena, ze by nam to po tolkych rokoch uz vyslo? :dizzy_face: teraz je to uz skoro 5rokov snazenia.
28. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčinky k čemu je Diphereline a Agolutin? Já ho neměla na stimulku a koukala jsem, že některé holky jo...děkuju :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g brala jsem dipreheline na stimulaci a pak agolutin po ET jsou to olejové injekce, které ti pomáhají udržet plod, působí na děložní sliznici. dá se nahradit utrogestanem ale ten nemá takovou účinnost a odchází ti z těla ven, nasazuje se až po pozitivním testu, tak jsem to mám já.
28. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zaneta2 aha...a ten diphereline je normálně třeba k Puregonu? Nám předepisují po OPU utroš..
28. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 No tak to já nevím jestli tě znám, ale možný je všechno :grinning: Brno je jedna veliká vesnice.
28. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 tak to jsi toho zažila celkem dost. my se snažili cca rok a pár měsíců. během té doby jsem prošla testy i manžel. bylo nám jasné že to bude na delší dobu, tak jsme čekali až to bude rok a pak jsem se se svým gyn domluvila že nás pošle na kliniku. a tam taky na první pokus nám to zatím vyšlo :slight_smile: ICSI, PICSI a PK jsme taky měli. chtěli jsme zvýšit šance. u nás byla diagnóza horší spermio. IUI jsem původně chtěla ale dr z caru nám to nedoporučovat, že by to bylo v našem případě zbytečné. tak jsem taky moc ráda, upřímně jsem nevěřila že to vyjde na poprvé, jak to tady čtu po kolika letech a kolika pokusech, tak jsem byla z toho celkem špatná :frowning2: ale nakonec to všechno dopadlo dobře :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g měla jsem diphereline a k měnu potom menopur, asi záleží jak komu co dávají. v caru co chodím dávají jenom agolutin, prý je lepší, víc efektivní. každopádně je to zase píchání :frowning2: už to mám naštěstí za sebou
28. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jak jsem tě viděla na fotce tak mi přijdeš povědomá. kam jsi chodila do školy? ale dívám se že jsi starší, možná jsem tě v brně někde potkávala :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 No tak chodila jsem na zdrávku kousek od Výstaviště na Lipovou. Jsem ročník 83 tak mě nenapadá odkud bychom se znaly. Odkud že přesně jsi?
28. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já jsem chodila jenom rok do brna na vysokou PEF MZLU. jsem z Bořetic.
28. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 A nemůžeme se znát třeba odněkud tam? Sedm let jsem chodila s klukem v Hovoranech a hodně se pohybovala tam tím směrem, Čejč, Šardice a tak
28. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zaneta2 já měla jen Menopur a skoro jsem na něj nereagovala...třeba ten Diphereline pomáhá, no uvidíme :slight_smile: Děkuju a gratuluju, koukala jsem do Tvého profilu, nádherné testy :dizzy_face:
28. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Jasně, v srpnu do toho vletíme po hlavě a bude!!!! já se teď budu ládovat antikoncepcí, to zase bude paráda, po těch letech :unamused: a pak uvidíme. Třeba mi malinko utlumí i tu mrchu endometriozu a půjde to líp.
28. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rox Matiku chceli odomna v personalke na pozicii personalistka, na pozicii asistentka, asistentka uctovneho oddelenia, uctovnicka. A to je tusim vsetko :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Inak aj to ma napadlo, ze im poviem, ze ja na deti nie som :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to je možné, prostě mám pocit že tě znám :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 Tak pokud jsi opravdu tam z toho směru, tak tam jsem cca 7 let hodně jezdívala :slight_smile: Třeba nakonec máme i nějaké společné známé :wink:
28. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g ten diphereline se dává před menopurem, píchala jsem ho nejdřív a pak až zároveň s menopurem. asi má každý jiný obsah nebo co :grinning: nerozumím tomu. prostě jsem to musela aplikovat a bylo mi jedno co to je :wink: díky moc za testy jsem moc ráda, ještě mě čeká první utz a budu víc v klidu :wink:
28. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda chodila jsem do školy do klobouk u brna a jinak jsem se pohybovala spíš bořetice, pavlovice a tak :slight_smile: nebo jsme se právě viděli přes nějaké společné známé
28. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta2 V Kloboukách u Brna jsem akorát zpívala v kostele letos o Vánocích jinak ne :grinning: No asi na to nepřijdeme :slight_smile: ale to je fuk :slight_smile: Svět je malej ...
28. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda asi ne, ale to nevadí, teď už se známe :grinning:
28. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, nestiham citat vsetko , lebo pisete ako zerave, ale ak ide tvoj mm pichat Nebido , tak to nech urcite neberie ! Muz by mohol mat potom v spg. 0 ! Nam to urolog tiez predpisal, ale endokrinolog zakazal, ze to potlaca vlastnu tvorbu tst. !
28. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina Vůbec nevím co mu budou píchat :frowning2: ale díky za radu
28. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, k ty diskuzi o dovu embryjkach. Me to osobne treba prijde nebezpecne. Manzel ma v praci kolegyni, ktera si nechala zavest dve a na ultrazvuku pak mela 3. To znamena, ze se asi jeden rozdelil...Protoze ji bylo uz 39,tak ji doporucili zakrok, pri kterym se to jedno embryjko odstrani. No a po tom zakroku prisla o vsechny embryjka:( No a pak moje kamaradka, ktera ma prirozene dvojcatka s nimi lezela od 28 tydne v nemocnici s nohama nahore...Klukum jsou ted dva roky a neznam strhanejsi zenskou, nez je ona :( je mi ji lito...tohle bych fakt nechtela.Pozitivum je, ze ma odbytou materskou najednou :slight_smile: A ze jsou dvojcatka strasne roztomily...ale ty komplikace...Ja nevim, naproti bych tomu nechodila...Ale to je treba muj nazor, no...ja jsem byla vzdycky lina :grinning:
28. čer 2012 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek