1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

tulipanek82
28. čer 2012

@radina
@mmirunda
Holky je to bordel, co? Ze jeden doktor popre to, co jiny doporuci...Cemu pak ma clovek verit?

rory_g
autor
28. čer 2012

@tulipanek82 mně dr také říkala, že ženské tělo je přizpůsobeno na jeden plod, že z lék. hlediska jsou dvě a víc nežádoucí...ale srdci neporučíš, já bych také chtěla dvě, ale vděčná bych byla samozřejmě i za jedno 😉

rory_g
autor
28. čer 2012

@zaneta2 to je jasné, hlavně, že to zabralo, mně taky co dr dá, tak poctivě beru 😀

kiwisek
28. čer 2012

holky mam brat utrogestan 1-0-2... no ráno z toho stresu jsem zapomela ☹ myslíte, ze si ze to moc vadí? mám si dát vecer 3??

gooobi
28. čer 2012

@mmirunda efekt na tvojho manzela to bude mat najskor o 3.mesiace ....spermageneza trva 72 dni, cize sest tyzdnov ho budu napichavat a o dva mesiace to mozno bude mat niaky ucinok....

rory_g
autor
28. čer 2012

@kiwisek to vůbec nevadí, klidně si dej tu jednu globulku teď 😉

gooobi
28. čer 2012

@mmirunda a pozor naozaj to nebido v ziadnom pripade nie, ak zvysovat testosteron tak nepriamo. Pri priamej stimulacii tela testosteronom sa narusa jeho vlastna tvorba, cim sa obmedzuje aj cinnost varlat a tym aj produkcia spermii...

kiwisek
28. čer 2012

@rory_g díky, sem si říkala, že to snad neva, no trochu sem spanikařila 😝 co ty, budeš testit s holkama (dadenka, zana) v sobotu?

rory_g
autor
28. čer 2012

@kiwisek hihi asi ne, myslím, že to nemá cenu...počkám si na mrchu, mám ji jako hodinky 😉

radina
28. čer 2012

@tulipanek82 Intuicii a skusenostiam kociek z MK ! 😀

vall83
28. čer 2012

ahojcek babulki, opat sa hlasim....docitat vas je nemozne, ale dufam ze je tu vse o.k..... u mne vse dobry, mimi se stale na ultrazvuku krasne hybe, srdicko bije...uz mi brali krv aj na ten screening, o 4 tyzdne budem mat vysledky....a 3.7. idem uz na cukrovku, lebo som mala ten inzulin vysoky...a endoklinologiu si tiez musim vybavit, lebo tam mam tiez zle vysledky...ale to uz su take malickosti....hlavne ze je mimi v poho....
dozajtra uz mam vysadit hormony co uzivam, ten utrogest a progynova, hodne liekov mi uz ubudlo, a zacina mi byt lepsie a lepsie,
baracek prerabame, teda lepsie povedane mangel preraba, ja tak lazo plazo....
inak marminka, pekna a hlavne veeeeeeeeeeeeeeeelka tabulka, si fakt dobra....klobuk dolu....
babulky moc vam drzim palecky, aby ste vsetky boli stastne a splnil sa vam ten sen po ktorom tu tuzime kazda....moc moc sil vam prajem....
tak zasa sa ozvem ....papa bozkavam vas....

verry
28. čer 2012

@vall83 ahooojky, to je moc dobře že jste v pořádku 😉 chtěla jsem se tě zeptat, jak budeš vysazovat ten Utrogestan?? a v kolikátým už vlastně jsi kočko??
já ho mám vysadit ve 12tt, ale nevím jestli ze dne na den nebo postupně...

strapula
28. čer 2012

@tulipanek82 tuto dilemu mam aj ja...ci jedno alebo dve,ale ked sa budem mat rozhodnut,tak asi jedno embryjko..i ked dvojicky su taaaaaaaaake roztomile 🙂

vall83
28. čer 2012

@verry ahojcek mne dr. povedal postupne , a tiez do konca 12 tt, coz je zajtra, no ja som na zaciatku mala utrogest 2-2-2 vaginalne a 1-1-1 ustne, ked sme prisli na slovensko, tak ten ustne som vysadila lebo mi bolo po nom hrozne zle a to som bola v 9tt, pred tyzdnom som zacala 2-0-2 , a prevcera 1-0-1, a zajtra uz skusim bez, a kebyze nieco tak vecer si tam jednu supnu....
horsi to je stu progynovu to su tabletky, tiez hormon a ten som mala 1-0-1, ked sme prisli na slovensko cize v 9tt som si to preordinovala na 0-0-1, a raz som si vecer zabudla dat a zacala som krvacat, tak sa bojim ten jednej tabletky zdat, ale musim.....dr. mi to vysvetlil, ze do toho konca 12tt sa vyvija placenta, tak preto sa davaju hormony aby sme nepotratili, a pak uz nastava na radu placenta, a ze to uz by sme mali udrzat....asi tak v skratke....tak zajtra uz skusim bez vsetkych hormonov....uvidzim....

strapula
28. čer 2012

@zaneta2 naozaj na prvy pokus??? super,to ma tesi... ja som tiez cela nesvoja,ci nam to vyjde na prvy krat☹

verry
28. čer 2012

@vall83 ok, taky si myslím,že to začnu postupně vysazovat radši. Jojo, mě to tak v CARu taky povídali, brát do 12 tt , pak už je vytvořená placenta a ta přebírá činnost toho žlutého tělíska. A ten Utrogestan se bral jako, že kdyby nahodou nemělo žluté tělisko dostatečnou funkci nebo zapomnělo nějak fungovat(nějak tak mi to bylo řečeno), tak se to vyrovnalo tím Utrogestanem. Ale jakmile je placenta tak ta už svou činnost plní uplně... tak budeme doufat. 😉

danny38
28. čer 2012

Tak jsem ráda, že jsem poslem dobrých zpráv 🙂 Mimísek roste, má 12,84 mm, slyšela jsem dnes jeho srdíčko a bylo to opravdu něco úžasného 🙂 jsem 7+4tt a TP mám 10.2. 2013
V caru se se mnou rozloučili a mám se přijít ukázat až se mimi narodí 🙂
A jelikož chcete určitě fotku, tak tu je (omlouvám se za mizernou kvalitu)

cuddle
28. čer 2012

@verry teda holky Vám se to tu pěkně rozjelo - moc hezké výsledky 😵 😵 😵

jinak pokud by některá z Vás měla zájem o výbavičku na miminko a chtěla by nějaký kousek byt noseny, tak napiste - dovozovy second hand - jen 1 jakost ( malo nosene, jako nove, neco i nove ) krasne oblecenicko - anglickych znacek Next, Gap, Mothercare, Marks and Spencer, Cherokee ajine...vše vybírám osobne
je mozne specialne pak pro chlapecky, holcicky - dle pozadavku a samo TP udelat nejaky mixik - nektere kousky jsou fakt moooc hezke , miminko v nich udela paradicku, nez z toho rychle vyroste - vice info klidne do IP 😉

verry
28. čer 2012

@danny38 jůůů, gratulujůů 😉

verry
28. čer 2012

@cuddle jůů, prosím hod mi odkaz 😉

danny38
28. čer 2012

@verry Děkujůůů 🙂 budu sem chodit každý den na všechny prskat těhu bacily 🙂

verry
28. čer 2012

@danny38 jestli chceš můžeš se přidat do diskuze ( termín porodu-unor 2013)- je to soukromá diskuze, ale máš-li zájem - přidáme tě 😉

danny38
28. čer 2012

@verry Budu ráda 🙂

verry
28. čer 2012

@danny38 ok zařídím to 😉

rory_g
autor
28. čer 2012

@danny38 no vidííííš, já to říkala 😀 Jen prskej maminko, potřebujeme to jako prasátka drbání 😵 Moc gratuluju!

danny38
28. čer 2012

@rory_g Děkuju 🙂 Prrrrrrrrsssssssssskkkkkkkk 😀

cuddle
28. čer 2012

@verry hele po dovolene ( ted uz nestiham ) Ti poslu nejaky fotecky, ale myslim, ze asi budes vybirat pak dle pohlavi, tak az budes vedet dame neco dohromady a poslu Ti nejakou nabidku 🙂

rory_g
autor
28. čer 2012

@danny38 fuuha, to byl prskanec přes celej monitor, ten musí zabrat 😀

verry
28. čer 2012

@cuddle jů,tak to bude super! ozvi se 😉 a užij si pěkně dovču a odpočni si 😉

sykorka12
28. čer 2012

@danny38 moc moc moooooc gratuluju,hezka fotecka 🙂