1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
4. črc 2012

@sheronka na 6 a 7 den to vypada moc nadejne 😉 drzim palecky, at hezky silneji //. mela si 5 denni embryjka? a taky myslim, ze na tom 2 testu je carka o neco silnejsi

kiwisek
4. črc 2012

@rory_g a kdy jses na krev? jo a speriogram ste meli uplne OK, vid?

nemorosis
4. črc 2012

@rory_g Tyyy jooo!!! Já to mu vůbec nemůžu uvěřit! Samozřejmě v tom dobrém 😀 😀 Tak krásně jsi mi hned rozzářila den, prostě nádhera!! Mám z tebe obrovskou radost! 😀

rory_g
autor
4. črc 2012

@kiwisek děkuju...já jsem z toho pořád v šoku 😅 Jj, spermio bylo OK, ale dva dny před IUI jsme pokoušeli doma, takže nakonec to bylo trošku slabší (vybrali 8mil.). 😉

rory_g
autor
4. črc 2012

@nemorosis děkuju zlatí, doufám, že to vydrží a všechno bude v pořádku 🙂

dadenka111
4. črc 2012

@sheronka jeeej co to vidim. velmi silno srzim palceky nech rychlo silnie! a nie, ze si to rozmyslia, nech sa silno drzia... odkaz im to odomna 😵

nemorosis
4. črc 2012

@rory_g To víš, že jo! Na 14DPO už máš výstavní čárku, vůbec o jiné možnosti než miminku neuvažuj. Je mi jasné, že po tolika letech jsi plná strachu, aby to vyšlo, ale to radši nemysli na nic. 😀

dadenka111
4. črc 2012

@rory_g Mojaaa musketierka 😵 to je uzasne. neverim vlastnym ociam, zase prekvapenie. kraaaasa, mne sa slzy tlacia do oci. Verim, ze aj @zana21 bude na tom ako ty. Nieze sa opovazi po mne opakovat. drzim silno paste a vsetko co mam. ja az po vas, som sa rozhodla. 😝

rory_g
autor
4. črc 2012

@dadenka111 moc Ti děkuju Dadi, věřím tomu, že se brzy sejdeme v těhotenství 😵

nemorosis
4. črc 2012

@ivapo Gratuluju k ultrazvuku! Právě měření toho zátylku a zjištění přítomnosti nosní kosti je ten Screening a mám takové podezření, že se neplatí, když je to těhotenství po IVF nebo IUI. Aspoň k něčemu takovému jsme se kdysi dobrali s marminkou myslím. 😉

dadenka111
4. črc 2012

@rory_g aj ja tomu verim. je to na dobrej ceste. bola som par dni tehotna a aj som to citila. take naliate prsicka, pocitivo skoro o dve cisla vacsie 😵 som este nezazila. paradny pocit. teraz uz mi dr. da prednison na potlacenie imunity a uvidime... myslim, ze uz iba v imunite moze byt problem, ked sa ma jemne dotkli a odisli. 😕
idem volat kedy ma dr. volny termin

strapula
4. črc 2012

@rory_g jeeeeee,to je kraaaaaaaaasne🙂 tesim sa a tiisko gratulujem🙂

verry
4. črc 2012

ahoooj holky, jsem sem nakoukla a jsou tu samé dobré zprávy, koukám 😉
to je mooooc dobře, jen ať se ta horní tabulka přesune celá do spodní tabulky! 😵

@rory_g supéér! potichounku gratuluju! 😉
@ivapo taky gratuluju ke kontrole! jo, a ptala jsi se na ten Utrogestan?
@sheronka krásný testíky, jen ať sílííí 😵

rory_g
autor
4. črc 2012

@dadenka111 já jsem Prednison brala, i když mi dr řekla vysadit, že to nemá před IUI cenu...dr z imunologie řekla brát. A sama jsem nm naordinovala sex s kondomem, 17.6. jsme to zkusili bez něj, měla jsem pocit, že mám ovuli, tak jsem nechtěla riskovat 😅 A taky jsem si posunula píchnutí Pregnylu, dr řekla v 21, já píchla ve 22, jak jsem si to spočítala 😎
@strapula Moc děkuju, zatím tichoučce, abyxh je nevyplašila 😀

ivapo
4. črc 2012

@verry řekl počkejte si názor na příští týden... Zatim brát.. Že u kazde jeto jinak... Tak příště!! A dekuji!!!! 😔

sheronka
4. črc 2012

Babulky, všetkým ďakujem za povzbudivé slová. Ale ešte sa neteším. Robila som ešte ďalšie 2 testy. Koľajnice tam nie su, ale takí malí duchovia áno. Všetko to rozhodne krv.

verry
4. črc 2012

@ivapo aháá, takže bereš furt 3x2? ...on asi mrkne jestli už máš tu placentu plně vyvinutou, si myslím. Já teda radšii taky počkám do pondělí na kontrolu a pak bych začla postupně asi vysazovat. Už se těším, protože mě to teda neba, furt zavádět a pak ležet..

kiwisek
4. črc 2012

@rory_g ake si mala testiky? mamatest a clearblue? dnes asi nejake kupim a dufam, ze vydrzim netestit aspon do soboty!! 😉

sheronka
4. črc 2012

Ešte nemám nič isté 😕 Tie vrchné testy majú citlivosť vyššiu 25. Tie spodné sú mamatest 10. Už aby bol piatok 14:00

marmina
4. črc 2012

@rory_g když jsem kdysi testovala 14 dní po IUI, měla jsem tam tak slaboulinkého ducha a ještě k tomu pár hodin po limitu 😀 ale stejně jsem se vnitřně radovala a ono to vyšlo, a když vidím ty tvoje ukázkové čárky jak vymalované, tak to bude pěkný silák! Doufám, že jsi to tady prolomila a teď už budou jen dobré zprávy od všech 😵

marmina
4. črc 2012

@sheronka to vypadá nadějně 😵

rory_g
autor
4. črc 2012

@kiwisek ten světlý je mamatest, ale byl prošlý 2 roky, když vyskočila druhá čárka, nevěřila jsem tomu a udělala si druhý, už neprošlý mamatest. Ty pod ním jsou rapiclear, první dělaný včera večer, mm to chtěl vidět na vlastní oči 😀 a druhý dnes ráno, jak zaschl, tak je čárka víc vidět. Ale to je fuk, hlavně, aby vše bylo v pořádku 🙂 Na dnes mám objednané zase mamatesty 😎 😀
@sheronka to vypadá vážně dobře, když zachytí ducha i 25ka 😉
@marmina já se modlím, i když to neumím 😅

sheronka
4. črc 2012

@rory_g Mám nádej, ale hoci zatiaľ iba takú maličkú. Tvoje testy sú ukážkové 😉 Snáď ťa budem nasledovať.

rory_g
autor
4. črc 2012

@sheronka vychází Ti to na 11 a 12 DPO, takže duch odpovídá, určitě bude sílit!

pawlla
4. črc 2012

@rory_g moooc blahopreju krasne carecky.... Tak nakonec IUI vyslo to je skvele

evikj33
4. črc 2012

@rory_g No to je bomba 🙂 moooc gratuluju.

evikj33
4. črc 2012

@sheronka Já myslím že je to na dobré cestě ja to taky tak měla,ja už tzestila řden a čárka pomalu sílela.A čekáme 2broučky.Tak držím pěsti at se brzo připojíš 😉

evikj33
4. črc 2012

@ivapo Tak ja už byla na krev na 1tr.screning dnes a výsledek +podrobny UTZ budu mít toho 23.7. a já si to platím,ale pojištovna na to přispíva,tak se tam pak stavím s dokladem.Je to pořád vedeno jako nadstandart,i když je to přesnější jak tripel testy.Tak gratuluju ke kontrole. 😉

ramdy
4. črc 2012

Ahoj děvčata, dneska mě bolí břicho jako když to mám dostat, tak mi trochu klesla nálada, aby se to podařilo a ta potvora už nedorazila. Snad to bude těmi hormony.

ramdy
4. črc 2012

@evikj33 ahojky, ty čekáš dvojčata?