1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
13. črc 2012

@pawlla jj,máš pravdu,hlavně,aby to vyšlo. 😉 Jdu chrnět,tak dobrou noc. 🙂

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 dobrou noc taky zachvilku pujdu

ivapo
13. črc 2012

@zaneta2 to me se take líbilo krémové medvídci... Ale deti vnímají více barevně věci a víc na to jako Mali reagující take místo kremovych medvídků jsem volila barevný plyšový kolotoč pro dceru!! Jen můj tip 😉

rory_g
autor
13. črc 2012

Holčinky děkuju za uklidnění, jste zlaté 😵

malinka_02
13. črc 2012

@saraha2 no je to pero..
@martina_81 no jednou rukou sem to držela a druhou držela instrukce 😀. zítra to bude lepší.. mě řekli mezi 13-16 tak nevím proč to máme každá jinak..
@strapula já si radši vzala pero a sem klidnější ..

Jinak holky sem nefoukla jak balón..

malinka_02
13. črc 2012

@martina_81 já jdu až 7DC takže 6 den až na UTZ ..

malinka_02
13. črc 2012

@mmirunda ono to tak je u každého..nám řekli že if a šli sme na genetiky pak testy na trombofilni mutace a 3 měsíce v hájí..

Docela koukám že si všechny zavádět 2 embrya to pak šou jen 3 pokusy místo 4..

radina
14. črc 2012

Dobre ranko kocky, no dnes som tu asi prva 🙂 ...... aj vas bolela hlava pri stimulke ? mna vcera tak motalo, ze som doobeda nevedela poriadne rozpravat, trosku trapas, kedze som skolila novacika v praci .... nakoniec som si musela dat slabu kavicku, dorovnat hladinu 🙂
Po kolkych dnoch pichania ste citili pichanie vo vajkach a teda ci vobec ste daco citili ? 😖
Dakujem za odpovede ! Ozvem sa poobede, idem na trh a tak 😉

malinka_02
14. črc 2012

@radina ahoj no me teda hlava se mota pekne a to sem teprv zacla..a sem jak balon.. 😠

pixie18
14. črc 2012

@yasminne ahoj, ja mam nizke amh (0,18 - dec 2011). je tu aj skupina "DHEA alebo iné možnosti na zlepšenie AMH", kde baby odporucaju uzivat viacere pripravky. a co ma potesilo, tak aj s velmi nizkym amh sa da otehotniet. ty beries nieco na zlepsenie?

jankaknm
14. črc 2012

Ahojte, tak sa hlasim po vcerajsej punkcii, bola som 1x, dalo sa to zvladnut, celkom prijemny spano, az poobede som mala dost krce az do vecera, take ako pri menzese, no a k veci, mali sme 20 vajicok 🙂 a dnes rano som volala, ze kolka sa ich podarilo oplodnit, a mame krasne cislo 10. Tak sa zatial tesim, uvidime co bude dalej, asi v stredu ET. No a mali sme metodu aj ICSI, ktorou sa 5 podarilo aj IVF ktorou sa taktiez 5 oplodnilo. Teraz len to cakanie. 😖

saraha2
14. črc 2012

@jankaknm no konečně jsi dala vědět§akorát trošku nějak nechápu,jak píšeš,že 5jsi měla IVF?????????????takže 5jste nechali oplodnit metodou ICSI?chápu to dobře?ale nechápu těch 5IVF..... ☹

saraha2
14. črc 2012

@radina já jsem při první stimulaci necítila nic..a ted jsem to začla cítit až 7 den píchání..ale ne píchání,spíš nevím,jak to popsat..jako že se tam něco děje a je to citlivější,když sednu,tak to cítím..zkrátka něco se tam děje 😀 hlava mě nebolí a nebolela...

saraha2
14. črc 2012

@jankaknm já píchám pregnyl dnes a OPU v pondělí 😉 ale takovou úrodu mít určitě nebudu,jako ty...

jankaknm
14. črc 2012

@saraha2 nie tych 10 vajicok oplodnili metodou ICSI a 10 metodou IVF/klasickou, a podarilo sa 5 z tejto metody a 5 z tej druhej, preto dokopy mame 10 oplodnenych. Je to moje prve ICSI/IVF. Neviem, uz sa chapeme? 🙂

jankaknm
14. črc 2012

@saraha2 na to sa vobec nesustreduj, kolko ich bude, ja som mala 10 folikulov a zrazu mi povedia, ze tam bolo 20 vajicok, asi v kazdom folikule po 2. A vobec nejde o kvantitu ale kvalitu, to si stale hovor. Setri sa do nedele, aby predcasne nepraskli. Spoluleziaca na izbe mala 7, kamaratka mala 8, z toho len 4 oplodnili a 2 vlozili a je tehotna.

rory_g
autor
14. črc 2012

@jankaknm moc Ti gratuluju, krásný počet 😵 Budete mít PK, nebo půjdeš na ET za 3 dny?
@saraha2 moc na Tebe myslím 🙂 Ty máš taky moc folíků, viď?

saraha2
14. črc 2012

@jankaknm ahá..přirozeně jste je nechali oplodnit..tak už mám jasno.. 😉 já měla posledně 8vajíček a na všechny jsme dali ICSI..tentokrát samozřejmě uvidím,jaký počet bude,ale na 6kousků bych chtěla ICSI plus PICSI a zbytek nechat přirozeně..tak uvidíme..no a pokud bude vše v pořádku,oplodní se atd..tak transfer by byl v pátek..takže chvíli po tobě 😉 kdy máš dostat MS podle tvého cyklu?já ji mám dostat 16.7

saraha2
14. črc 2012

@rory_g no moc nééé 😀 taková nosnice nejsem..napočítala jsem 11,ale kukla jsem do karty a posledně tam bylo taky 11napsaných..ale menších teda..tak asi proto 8bylo nakonec k použití,tak uvidíme tentokrát,jak to dopadne!

saraha2
14. črc 2012

@jankaknm to já vím..posledně ta se mnou měla jen 3vajíčka,dali dvě a je těhotná,čeká mimi..nám z 8mi kousků zůastaly dvě,dali jsme dvě a nic ☹ ale ráda bych měla něco do mražáčku...

rory_g
autor
14. črc 2012

@saraha2 no podle mě je to super počet, dr také říkala, že nejde o počet, ale o kvalitu. A myslím, že 11 je fakt paráda!

jankaknm
14. črc 2012

@saraha2 ja ocakavam MS az na uplnom konci jula, okolo 29.7., mavam tak 30/31 dni. Spytaj sa potom doktora po OPU, ze ako to je, ked uz mas dostat. Ved 16.7. je pondelok, to si mala posunutu ovulaciu, alebo mas tak kratky cyklus?

jankaknm
14. črc 2012

@rory_g mame predlzenu kultiv., az v stredu idem na ET. A dakujem.

martina_81
14. črc 2012

@malinka_02 my si nechali zavést 2,protože jsme měli celkem 9 embryjek,tak doufáme,že 4 pokusy nebudem potřebovat. Kdybysme měli embryjek málo, tak necháme zavést 1 kvůli pokusům a při KETu pak 2,protože ten už na pojišťovnu nejde 😉

martina_81
14. črc 2012

@jankaknm to je krásnej počet,tak atˇ se všechny dobře vyvíjejí. 😉 Tak teď odpočívej a hodně pij,ať se tělo srovná. 🙂

martina_81
14. črc 2012

Tak mi zrovna volali z laborky,že nám už ty 2 prcky rozmrazili a jelikož byly dvoudenní,tak je ještě nechají vyvíjet a transfér bude v pondělí, zítra si mám ještě volat a domluvíme podrobnosti. 😉
@saraha2 jdeš na OPU v pondělí? Tak já na Tebe budu myslet,až budu ležet nohama nahoře. 😉

jankaknm
14. črc 2012

@martina_81 dakujem, aj tebe drzim paste, nech sa obe pekne vyvijaju.

malinka_02
14. črc 2012

@jankaknm tak to je super! A vy ste si řekli na kolik chcete ICSI? Nebo to nějak udělají sami? My bychom to měli mít taky..
@saraha2 to máš dostat 16.7: MS a přitom pujdeš až 20 na ET?
@martina_81 no my ted chceme 1 a pak se uvidí, ale mě říkali v CARu že mám menší typ dělohy takže pro mě by asi 2 nebyly dobrý..Ale ještě sme to neřešili.. ted určitě jedno a pak se uvidí..

malinka_02
14. črc 2012

@martina_81 jé tak to je super budeš mít 2 mimísky 😉

martina_81
14. črc 2012

@malinka_02 nás taky přemlouvali jen na 1,že prý jsou embryjka super a určitě se chytí. A vidíš,dali jsme 2 a nechytilo se žádný. 😒 Uvidíš,jak se budeš cítit, mi to taky rozhodovali na poslední chvíli,ale chtěla jsem 2 už z toho důvodu,že je pak větší šance,že se aspoň 1 uchytí.
A ICSI nám udělali na všechny,mám pocit,že u nás v caru mají jednotnou cenu,tak by byla blbost zkoušet něco přirozeně.