• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

28. května 2017 
@martina_81 já měla taky gonal, cetritide a ovitrel :slight_smile:
15. črc 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jj to máš pravdu, že většině z nás se omezil život jen na čekání :slight_smile:
15. črc 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno všem, tak dnes jsem měla testovat, ale nechám to na zítra k doktorce, mám kontrolu 14.dní po ET, tak se vše rozhodne, ale myslím, že výsledek už znám. :frowning2: Při mém štěstí v životě, by to asi jinak ani dopadnout nemohlo. No uvidíme, třeba se stane zázrak. Jinak, budete-li chtít, tak tu tabulku klidně povedu. To čekání je děsné, píchání injekcí a čekání na UTZ, odběr vajíček a čekání, ET a čekání. Držím všem palce ke zdárným koncům.
15. črc 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rada bych se k vam pridala do vasi diskuze :slight_smile: :slight_smile: docetla jsem vas od zacatku a vsem nam drzim palce! Byla jsem tehotna pred 3 lety prirozenou cestou ale 8tt zamlkly potrat. Rok jsem se nesnazili a Ted rock a pul se snazime a bez uspesne :angry: byly jsme s partnerem na vsech vysetreni a ja jsem v poradku, ale partner na spatne sperma takze nam bylo doporuceno IVF na ktere jdeme posledni tyden v srpnu. Uz se tesim snad budeme uspesny!! Pani doktorka mi dala info ze potrebuje 10 vajicek na oplodneni budu brat antikoncepci ale jenom tyden a zavedou na poprve 1 embryjko prej chce aby jsme meli 1zdrave mimco a kdyz se nevydari tak na 2 zavadeji 2 embryjka. S partnerem Oba zobame 6 vitaminu denne byly taky pekne drahe tak je zobame poctive jsou to vitaminy ktere se jedi pred IVF doufam ze Tento mesic bude ma posledni mrcha haha
15. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se za preklepy v mojim prvnim clanku :unamused: :wink:
15. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla čím déle si ty injekce dávám,tim hůř se odhodlavam se pichnout. Měl jste to někdo taky tak?
15. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Tak nám jiná možnost než ICSI nezbývá, chlap má ty spermie hoodně špatný, takže přirozeně by se žádné vajíčko neoplodnilo :frowning2:
15. črc 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy Ahojky a dobré ráno, na tabulku už se přihlásila @pawlla takže v pohodě :wink:
15. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herbie Vítej mezi námi, jestli k nám budeš častěji chodit a chceš být v naší tabulce, napiš do IP @pawlla kam chodíš na kliniku, co máš všechno za sebou a kdy tě co čeká :wink: Máme tady takový přehlede, abychom se v tom neztrácely :wink:
15. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herbie Ahojky, vítám tě :wink:
15. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 protože posledně jsme dali na všechny ICSI a výsledek nic moc...a taky kdyby jsme dali na všechno ICSI s PICSI,tak se do 50ti tisíc nevlezem :frowning2:
@pawlla já se na ten agolutin snad taky poptám.. :wink: protože přes utroš mě zatím vždy MS přišla na čas..já vím,jak to dopadlo..si to živě pamatuju..ale musíš myslet poziztivně,že se chytly!a to je důležité!!!!uhnízdily se..a z toho teď budou vycházet a pohlídají si tě!uvidíš!!!
@mmirunda právě u nás je taky utroš od OPU až do nějakého tt..poptám se..
my jsme AH neměli,ale ted ho dáme..
15. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81
@mmirunda mů názor po nevydařeném pokusu je dát vše,na co máme.. :wink: monitoring dávat nebudem,protože to je 5000kč na den..což při 5 ti denní PK by bylo 25tis jen za toto..ale po zkušenosti s těma,kterým se ze tří oplodnily 3 a jedno uchytlo a to měli v den OPu špatný spermiogram..ale protože měli jen 3vajíčka,tak dali ICSI,PICSI i AH..takže my dáme taky :wink: a fertig.. :grinning: a uvidíme..i doktorka mě říkala,že tentokrát budeme spoléhat na picsi a doufat,že to dopadne dobře..
15. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pokud má špatný spermio,tak bych doporučila i PICSI..u toho vyberou super hyper spermii..právě mě říkala i doktorka,že i když se spermie zdají být o.k.,když se udělá picsi,tak se vidí teprve ten rozdíl...a to nám to doporučila i s nadprůměrným sperm..no..tak si vyber..každopádně ICSI u nás moc nezafungovalo... :frowning2:
@herbie vítej a přeji úspěšný start a hlavně..ty nejlepší výsledky potom!!!!!!!!!!
15. črc 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy a MS stále nepřišla??????dokud není červená,tak to nevzdávej!jsem chytrá ted..taky jsem měla jasno hned,jak bylo na testu bílo..ale já dostala MS k tomu,takže tak..
15. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzij holky k čemu je ten cetroide?ten já neměla..
15. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ahojky, jojo PICSI dáme taky :wink: na to jsem zapomněla
15. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radina vysedíš!neboj!! :wink: určitě!!já se dozvím už zítra,jak dobře,nebo špatně jsem zahřívala....bojím,bojím....
15. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 o tom lepidlu slyším poprvé!to náš car nemá..já bych ho dala..ale když to u nás nedělají,tak budu doufat,že zafunguje ten silikon,co mě tam stříkli při operaci...
15. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 aj ja idem zajtra na kontrolu, tiez uvidim, ci pokracujem v stimulke. Drzim palce !! aj ja bojiiiim :confounded:
15. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 ahoj ten Cetrotide je aby zabránil předčasné ovulaci a uvolnění vajíček před OPU
15. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina ty už pícháš jak dlouho??
@zuzij aha..děkuji..tak na to já mám asi ten synarel..
15. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, moze byt po decapeptyle pozitivny tehu test? Ovplyvnuje hcg?
15. črc 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 nám teda neříkali,že by to ICSI měli nějak podle počtu vajíček, prostě standart podle ceníku 7600 a za PK 3400, o počtu nikdo nic neříkal. a ten monitoring říkal za 5000,ale pochopila jsem,že za celou tu dobu kultivace,ne za 1 den!!! To by bylo naprostý šílenství.
@malinka_02 o lepidlu jsem teda taky neslyšela,ale známá,co kdysi chodila do Brna se mě ptala,jestli mi budou dávat "suchý zip",tak jestli je to ono, nevím,ale v caru mi nic neříkali a sama bych se asi nezeptala,abych nevypadala jak nějakej magor. :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda my to mame taky tak ma je morfologicky spatne.
@herbie ahoj a kde jdes na IVF?
@saraha2 nam prave rikali ze AH je pri ICSI zbyecne kdyz uz je obal porusen.Jaky silikon?
@mmirunda Me rikali ze na prvni pokus PICSI ze je zbytecne..
@ramdy obdivuju te ja bych nevydrzela netestovat! :pensive:
15. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Zacala som v stredu dipherelinom, a od stvrtku aj merional. Aky protokol mas?
15. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no..tak na to nás extra upozorňovali,že to je cena za den!!jak doktorka,tak embryoložka!!!u nás je to tak:PK-4000,ICSI 1-3oocyty á200,4-6 oocytů 8000 a každý další za 1000kč.PICSI 1-3spermie á2500,4-6spermií 8000 a každá další 1000.PK je za 4000.mnitoring vývoje embrya 4900 a je u toho v závorce,že je to cena za jeden den.a samozřejmě k ceně PICSI je nutno přičíst cenu ICSI!takhle je to tam napsané..
@malinka_02 tak nám neřekli,že je to zbytečné..právě něopak..že když jsme to nedali,at to vyzkoušíme...měla jsem operaci-polyp v děloze a koupila jsem si hyalobarier gel-ten mě tam vstříkli,aby zacelil jizvy a že udělá v děloze i prý takové lepkavé prostředí.. :wink: stálo to 3000Kč..
@radina já mám dlouhý..začla jsem v půlce minulého cyklu stříkat synarel do nosu a od druhého dne jsem píchala menopur.synarel jsem včera vysadila a píchal pregnyl..beru ještě prednison
15. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 suchý zip?? :grinning: tak to v ceníku nemám :grinning:
15. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolitka25 a to je jako pregnyl?na vyvolání ovulace???
15. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Tak my máme hodně špatné spermio, skoro 80% špatně vyvinutých spermií, takže PICSI dáme, aby byli vybrání jen ti nej nej bojovníčci :dizzy_face:
15. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ahaaa, a kedy sa zvykne davat dlhy?
15. črc 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek